چگونه Google از سلامت حوزه آبخیز در جنوب نوادا پشتیبانی می کند

ما از آب برای کمک به خنک کردن بسیاری از مراکز داده خود استفاده می کنیم، از جمله دانشگاه هندرسون، نوادا، که در سال 2019 عملیاتی شد. در سال 2021، هدف خود را برای تکمیل 120 درصد از آب شیرینی که به طور متوسط ​​در دفاتر و داده های خود مصرف می کنیم، اعلام کردیم. مراکز تا سال 2030. ما همچنین متعهد به حمایت از امنیت آب در جوامعی هستیم که در آن فعالیت می کنیم، با تاکید بر مناطقی که دارای تنش آبی مانند هندرسون هستند.

در سال 2023، تلاش‌های مدیریت آب ما، آب بیشتری را به حوضه رودخانه کلرادو پر کرد تا آب شیرین مصرف‌شده در مرکز داده هندرسون. در اینجا نگاهی به نحوه همکاری ما با سازمان های محلی برای پیشرفت به سمت این اهداف و سرمایه گذاری های مستمر خود در جامعه بیندازیم.

ابتکارات محلی را تسریع کنید

ما با سازمان‌های پیشرو در صنعت و آژانس‌های محلی، مانند بنیاد محیط‌زیست بونویل و سازمان آب نوادای جنوبی (SNWA)، برای شناسایی پروژه‌های مدیریت آب با تاثیر بالا که به چالش‌های خاص پیش روی دریاچه مید و حوضه رودخانه کلرادو می‌پردازند، کار کردیم.

به عنوان مثال، ما با مشارکت قبایل سرخپوستان رودخانه کلرادو (CRIT)، که یک رهبر در پروژه‌های حفاظتی است، برای کمک به حفظ آب رودخانه کلرادو و پیشبرد اولویت‌های زیست‌محیطی CRIT، طرح‌هایی را تأمین کردیم. این پروژه ها عبارتند از:

  • جایگزینی آبیاری غرقابی با آبیاری قطره ای دقیق N-Drip در 1500 هکتار زمین کشاورزی برای بهبود بهره وری آب و عملکرد محصول،
  • احیای کانال های آبیاری که شامل پوشش کانال نشتی برای کاهش تلفات آب بود و
  • عمومی حفاظت از سیستم برای کمک به تقویت کاهش سطح آب در دریاچه مید و بهبود انعطاف پذیری آب در این منطقه.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور