4 به‌روزرسانی از اجلاس توسعه‌دهندگان Google for Games در سال 2024

بازی می تواند افراد را دور هم جمع کند، به همین دلیل است که ما متعهد هستیم که تجربه بازی را برای همه سرگرم کننده و جذاب کنیم. می‌توانید برای انجام بازی‌های مورد علاقه‌تان در Play جوایزی کسب کنید، با جامعه پرشور گیمرها در YouTube ارتباط برقرار کنید، عناوین جدیدی را که دوست دارید از طریق تبلیغات کشف کنید، و از گیم‌پلی ایمن و یکپارچه با پشتیبانی از Cloud لذت ببرید.

این هفته در اجلاس توسعه دهندگان Google for Games، مجموعه ای از ابزارها و ویژگی های محصول جدید را برای توسعه دهندگان و گیمرها معرفی کردیم. با این به‌روزرسانی‌ها، توسعه‌دهندگان می‌توانند بازی‌های خود را به سطح بالاتری برسانند تا بازیکنانی مانند شما بتوانند جهان‌های فراگیرتری را تجربه کنند و راه‌های جدیدی برای تعامل با عناوین مورد علاقه‌تان داشته باشند. در اینجا نگاهی به چیزهای جدید است.

1. Play Pass حتی بهتر می‌شود

از امروز، مشترکین Google Play Pass در بازارهای منتخب، آیتم‌های درون بازی و تخفیف‌هایی برای بازی‌های محبوبی مانند EA SPORTS FCâ„¢ Mobile، Mobile Legends: Bang Bang، MONOPOLY GO دریافت خواهند کرد! و Roblox این علاوه بر کاتالوگ فعلی ما از بیش از 1000 بازی و برنامه بدون آگهی ارائه می‌شود، بنابراین با همان قیمت ماهانه ارزش بیشتری دریافت می‌کنید.