اعلام دریافت کنندگان 2023 وجوه بنیانگذاران سیاه و لاتین ما

امروز، ما 46 دریافت کننده ایالات متحده از صندوق بنیانگذاران سیاه پوست گوگل برای استارتاپ‌ها و صندوق بنیانگذاران لاتین را اعلام می‌کنیم. شرکت کنندگان در برنامه Founders Fund ما فراتر از 150,000 دلار پول نقد بدون سهام برای کمک به تقویت تجارت خود، آموزش فروش و جمع آوری کمک مالی، پشتیبانی فنی از مربیان Google، تا سقف 100،000 دلار در اعتبارات Google Cloud، آموزش سلامت روان از تیمی از درمانگران سیاه پوست و لاتین دریافت می کنند. و مشارکت در یک جامعه شگفت انگیز.

این بنیانگذاران در حال حل برخی از مبرم ترین مشکلات ما هستند. به عنوان مثال، سه هفته پیش، من این شانس را داشتم که با ماریزا هاردین برای استارت آپ او، Zócalo Health، در برنامه Founders Fund ما ملاقات کنم و به آن جایزه بدهم. برنامه پزشکی از راه دور مبتنی بر هوش مصنوعی Zócalo به افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه برای جامعه لاتین تبار در ایالات متحده کمک می کند.

ماریزا به بنیان‌گذارانی مانند کارلوس گایتان از آزمایشگاه‌های بنچمارک می‌پیوندد، استارت‌آپی که از ابزارهای هوش مصنوعی گوگل برای کمک به کشاورزان برای پیش‌بینی بهتر الگوهای آب‌وهوا برای بهبود عملکرد محصولاتشان استفاده می‌کند. اریکا هیرستون از EdLyft، پلتفرمی که دانشجویان را برای مشاغل در علوم کامپیوتر آماده می کند. و Zara Perumal از Overwatch Data، یک استارت آپ امنیت سایبری که با شناسایی و تجزیه و تحلیل ریسک های تجاری از شرکت ها محافظت می کند.

انجمن صندوق بنیانگذاران Google for Startups در سراسر جهان به رشد خود ادامه می دهد. در طول ماه گذشته، ما در مجموع از 99 دریافت کننده Black Founders Fund در ایالات متحده، آفریقا، اروپا و برزیل استقبال کرده ایم. از سال 2020، ما بیش از 45 میلیون دلار به صورت نقدی به 547 بنیانگذار سیاهپوست و لاتین تبار کمک کرده ایم. ما دیده‌ایم که صندوق‌های سرمایه‌گذاری ما برای بنیان‌گذاران اثر کاتالیزوری دارد و به آنها کمک می‌کند تا سرمایه بیشتری را افزایش دهند. دریافت‌کنندگان گذشته پس از انتخاب شدن بیش از 400 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده‌اند و از این سرمایه‌ها برای ایجاد شغل و افزایش درآمد خود استفاده کرده‌اند.

ما مشتاقانه منتظر همکاری با این مشاغل هستیم تا به آنها کمک کنیم تا به پتانسیل کامل خود دست یابند. از دریافت کنندگان وجوه بنیانگذاران سیاهپوست و لاتین آمریکایی ما به زبان خودشان بشنوید و در مورد همه گیرندگان 2023 در startup.google.com بیشتر بدانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور