ابزارهای برتر هوش مصنوعی برای مدیران رسانه های اجتماعی

بازاریابان دیجیتال استفاده می کنند هوش مصنوعی (AI) ابزارهای روزانه برای ساده سازی و خودکارسازی فرآیندهای مختلف بازاریابی. ابزارهای هوش مصنوعی، از طوفان فکری ایده‌های جدید گرفته تا نوشتن کپی، تأثیر قابل توجهی دارند. وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی می شود، استفاده های جدید از هوش مصنوعی هر روز در حال افزایش است.

امروز، ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه بازاریابان می‌توانند از هوش مصنوعی در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده کنند و برخی از ابزارهای برتر هوش مصنوعی برای مدیران رسانه‌های اجتماعی که می‌توانند برای کمپین‌های بعدی خود استفاده کنند را بررسی می‌کنیم.

آیا می خواهید در مورد جدیدترین های هوش مصنوعی برای بازاریابی در جریان باشید؟ در خبرنامه رایگان ما مشترک شوید و بینش های کلیدی بازاریابی را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

چگونه می توانم از هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی استفاده کنم؟

بخشی از a شغل بازاریاب شبکه های اجتماعی ارائه محتوای جدید و جذاب برای فیدهای اجتماعی خود است. با آن برنامه ریزی می آید قرقره ها و TikToks، پدید آوردن زیرنویس های شوخو در صدر آخرین روندهای فراگیر رسانه های اجتماعی قرار بگیرید.

بنابراین، هوش مصنوعی دقیقاً چگونه در همه اینها قرار می گیرد؟

استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی همه چیز است کمک کردن بازاریابان با مشاغل خود، نه اینکه آنها را تصاحب کنند. ابزارهای رسانه های اجتماعی هوش مصنوعی می توانند به بازاریابان در موارد زیر کمک کنند:

 • نوشتن کپشن شبکه های اجتماعی
 • تولید ایده های جدید محتوای اجتماعی
 • به دست آوردن بینش ارزشمند در مورد مخاطبان اجتماعی خود

8 ابزار هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی

پیدا کردن ابزار مناسب هوش مصنوعی برای کمپین رسانه‌های اجتماعی شما زمانی که گزینه‌های بسیار متنوعی در دسترس باشد، می‌تواند بسیار سخت باشد. بدون ترتیب، هشت مورد از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی را برای رسانه های اجتماعی جمع آوری کرده ایم:

 1. اخیراً هوش مصنوعی
 2. جوانه اجتماعی
 3. امپلیفی (Socialbakers سابق)
 4. Jasper.ai
 5. تلنگر
 6. سلام ووفی
 7. بافر
 8. کپی.ai

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر پلتفرم به خواندن ادامه دهید.

1. اخیراً هوش مصنوعی

قیمت گذاری: شروع از 99 دلار در ماه

ویژگی های قابل توجه: پلت فرم زمان بندی، فروش اجتماعی، تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی

اخیرا ai

هنگامی که به دنیای ابزارهای رسانه های اجتماعی هوش مصنوعی می پردازید، آیا نگران هستید که صدای برند منحصر به فرد شما را کاملاً جذب نکنند؟ با اخیراً هوش مصنوعی، لازم نیست نگران آن باشید.

اخیراً هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا با مطالعه پیام‌های بازاریابی که بیشترین تعامل را از سوی مخاطبان هدف شما می‌گیرد و تجزیه و تحلیل داده‌های رسانه‌های اجتماعی موجود خود، دربارۀ زیرنویس‌های جدید رسانه‌های اجتماعی و ایده‌های محتوا طوفان فکری کنید.

با این بینش‌ها، Lately AI به توسعه محتوای هیجان‌انگیز کمک می‌کند که درست در کوچه مخاطبان شما باشد.

2. Sprout Social

قیمت گذاری: شروع از 249 دلار در ماه

ویژگی های قابل توجه: گوش دادن اجتماعی، اتوماسیون، تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی

اجتماعی جوانه بزند

جوانه اجتماعی همیشه یک عنصر برجسته در مدیریت رسانه های اجتماعی بوده است، و از زمانی که آنها هوش مصنوعی را به پلتفرم خود اضافه کردند، حتی قدرتمندتر شدند. ابزارهای اتوماسیون Sprout Social به کسب و کارها کمک می کند تا به موقع به مشتریان، دنبال کنندگان و سرنخ ها پاسخ دهند.

به‌علاوه، از طریق هوش مصنوعی و ابزارهای یادگیری ماشین، Sprout Social می‌تواند پیام‌های دریافتی را تجزیه و تحلیل کند و از نظر لحن و احساسات، پاسخ‌های پیشنهادی را که توسط شما قابل ویرایش است، ایجاد کند.

3. امپلیفی (Socialbakers سابق)

قیمت گذاری: شروع از 400 دلار در ماه

ویژگی های قابل توجه: انتشار ویدئو اینستاگرام، انتشار و زمان بندی محتوا، تجزیه و تحلیل

تقویت

افزایش دهد یک پلت فرم تعامل با مشتری است که برای کمک به مدیریت و ارتقای کمپین رسانه های اجتماعی خود از یک پلتفرم ساخته شده است.

ویژگی‌های اتوماسیون مبتنی بر هوش مصنوعی از طریق AI Composer به کسب‌وکارها کمک می‌کند کارایی انتشار را افزایش دهند و پست‌ها و پاسخ‌های رسانه‌های اجتماعی را بر اساس داده‌ها و مشخصاتی که وارد می‌کنید ایجاد کنند. وقتی احساس می‌کنید ایده‌ای برای پست بعدی خود ندارید، AI Composer از Emplifi می‌تواند به شما کمک کند.

4. Jasper.ai

قیمت گذاری: شروع از 39 دلار در ماه

ویژگی های قابل توجه: پسوند مرورگر، خالق هنر هوش مصنوعی، چت بات

جاسپر آی

از نوشتن سرفصل های بهینه شده برای سئو گرفته تا زیرنویس های رسانه های اجتماعی که صدای برند شما را به تصویر می کشد، Jasper.ai از راهنمای سبک شرکت شما می آموزد تا یک نسخه از رسانه های اجتماعی ایجاد کند که مخاطبان شما را درگیر کند.

Jasper.ai ایده‌های کپی و محتوایی را تولید می‌کند که به دور از کلیت هستند و مطابق با برند، سبک و دستورالعمل‌های کسب‌وکار شما هستند، بنابراین می‌توانید با دانستن اینکه ابزار هوش مصنوعی برای رسانه‌های اجتماعی دارید که به شما کمک می‌کند در راستای اهداف تعامل خود کار کنید، مطمئن باشید.

5. تلنگر

قیمت گذاری: شروع از 11 پوند در ماه

ویژگی های قابل توجه: تولید هشتگ، زمان‌بندی پست، گزارش تحلیلی

فلیک اوی دستیار

دستیار هوش مصنوعی فلیک به تیم شما کمک می‌کند تا جریان کاری رسانه‌های اجتماعی شما را اصلاح کند و ایده‌های محتوای جدیدی را از طریق دستورالعمل‌هایی که بیان می‌کنید، از جمله لحن، صدای برند و موارد دیگر تولید کند.

اگر در مورد محتوای بعدی که باید منتشر کنید گیر کرده اید، دستیار هوش مصنوعی Flick می تواند به شما کمک کند تا بر اساس چیزهایی که قبلاً منتشر کرده اید ایده های محتوای جدیدی ایجاد کنید و این ایده های جدید را بیشتر توسعه دهید.

6. سلام ووفی

قیمت گذاری: شروع از 99 دلار در سال

ویژگی های قابل توجه: توصیه های ایموجی، ادغام اجتماعی، زمان بندی پست

hellowoofy ai

سلام ووفی از ابزارهای محتوای هوشمند مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کند تا هر آنچه را که برای ایجاد یک پست و عنوان عالی در رسانه های اجتماعی نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد. از یک موتور هشتگ که داده‌های رسانه‌های اجتماعی را برای یافتن هشتگ‌های پرطرفدار مرتبط بررسی می‌کند تا ابزارهای اتوماسیونی که در زمان صرفه‌جویی می‌کنند، می‌توانید گردش کار اجتماعی خود را ساده کنید تا به طور موثر محتوای جذاب ایجاد کنید.

7. بافر

قیمت گذاری: رایگان یا از 6 دلار در ماه شروع می شود

ویژگی های قابل توجه: انتشار پست، تجزیه و تحلیل تعامل، سازنده صفحه فرود

بافر ai

دستیار هوش مصنوعی Buffer به کسب‌وکار کمک می‌کند در برند، در مسیر و مرتبط با زیرنویس‌ها و محتوای رسانه‌های اجتماعی خود باقی بماند. چه بخواهید چیزی را از ابتدا با ابزارهای ایده پردازی ایجاد کنید یا محتوای موجود را بدون نیاز به گذراندن یک فرآیند طوفان فکری پر زحمت بسازید، Buffer می تواند به شما کمک کند تا خلاقیت خود را به جریان بیندازید.

8. Copy.ai

قیمت گذاری: رایگان یا از 36 دلار در ماه شروع می شود

ویژگی های قابل توجه: الگوهای کپی رسانه های اجتماعی، API، ویژگی های چت

کپی که دارید

کپی.ai به مدیران رسانه های اجتماعی در نوشتن کپی برای پست های رسانه های اجتماعی از طریق ابزارها و الگوهای مورد نیاز برای ایجاد همه چیز از توضیحات ویدیوی YouTube گرفته تا اسکریپت های TikTok کمک می کند. به جای خیره شدن به یک صفحه خالی، می توانید محتوای اجتماعی بیشتری را در زمان کمتری از طریق تولید کننده محتوای رسانه های اجتماعی Copy.ai توسعه دهید.

آژانس های خوب بیش از 50 گواهینامه دارند.

آژانس های بزرگ بیش از 100 گواهینامه دارند.

WebFX دارد بیش از 1000+ توصیفات مشتری درخشان

ببینید چه چیزی ما را متمایز می کند

امروز ابزارهای رسانه های اجتماعی هوش مصنوعی را در کمپین خود ادغام کنید

فناوری هوش مصنوعی به طور مداوم در حال پیشرفت است و راه های جدیدی را برای بازاریابان ارائه می دهد تا هر روز کار خود را ارتقا دهند. با راه حل های بسیار زیاد هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی و سایر جنبه های بازاریابی دیجیتال، چگونه می توانید نه آیا می خواهید از هوش مصنوعی استفاده کنید؟

در WebFX ما می دانیم که چگونه از آن استفاده کنیم هوش مصنوعی برای بازاریابی هوشمندانه – از افزایش کارایی تا تولید سرنخ های بیشتر، ما به هوش مصنوعی به عنوان دستیار بصری برای بازاریابان دیجیتال نگاه می کنیم. نه یک جایگزین. تیم ما خانه متخصصان هوش مصنوعی و رسانه های اجتماعی است که می توانند به شما کمک کنند تا کمپین اجتماعی بعدی خود را از طریق ابزارهای هوش مصنوعی و ما ارتقا دهید. مجموعه کامل فناوری بازاریابی.

برای شروع آماده اید؟ آنلاین با ما تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید 888-601-5359 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ادغام هوش مصنوعی و خدمات رسانه های اجتماعی.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه مهاجرت به GA4