چگونه یافتن نتایج در ورزش زنان را آسان‌تر می‌کنیم

بهبود درک ما از پرس و جوها

ما در حال انجام بهبودهای سیستماتیک مداوم در نحوه تفسیر سؤالات ورزشی هستیم و هنگامی که به دنبال اطلاعاتی در مورد ورزش زنان هستید، نتایج خود را مرتبط تر می کنیم. این به‌روزرسانی‌ها برای پرسش‌های مبهم جنسیتی مانند «تیم ملی فوتبال آلمان» یا «کاپیتان کریکت هند» مفید هستند.

اغلب اوقات، سیستم‌های خودکار ما می‌توانند آنچه را که شما به دنبال آن هستید، با کلمات و زمینه درخواست خود تشخیص دهند. اما مواقع دیگری وجود دارد، با این پرسش‌های مبهم‌تر، زمانی که سیستم‌های ما نمی‌توانند تشخیص دهند که کدام تیم «مردان یا زنان» یا کدام شخص خاص را می‌گردید. ما به‌روزرسانی‌هایی را داریم و به ارائه به‌روزرسانی‌ها ادامه می‌دهیم تا ویژگی‌هایی را که برای پرسش‌های مبهم جنسیتی ارائه می‌دهیم فراگیرتر کنیم، به‌عنوان مثال آسان‌تر کردن جابه‌جایی بین نتایج مردان و زنان برای مسابقات ورزشی.

اکنون، افزایش جستجوها در مورد مسابقات و عوامل دیگر را نیز در نظر می‌گیریم، به طوری که سیستم‌های ما بهتر می‌توانند بفهمند که واقعاً به دنبال چه اطلاعاتی هستید. به نوبه خود، ما می توانیم ویژگی های مربوط به لیگ های زنان و رویدادهای پرطرفدار را نشان دهیم.

ما همچنین برای افرادی که به زبان‌های جنسیتی مانند اسپانیایی، آلمانی و هندی جستجو می‌کنند، بهبودهایی ایجاد کرده‌ایم، با این هدف که نتایج جستجو مطابق با جنسیت درخواستی باشد. پرس و جوهایی مانند “jugadorمانند de béisbol†(زنانه بازیکنان بیسبال به زبان اسپانیایی) اکنون پاسخ های صحیح جنسیت بیشتری و تجربه غنی تری ارائه می دهد.

همانطور که ما به ارائه پیشرفت‌ها و تجربیات مشابه برای لیگ‌ها و مسابقات بیشتر در سطح جهانی ادامه می‌دهیم، متوجه می‌شویم که هنوز زمان‌هایی وجود خواهد داشت که سیستم‌های ما به درستی کار نمی‌کنند – به‌ویژه با توجه به تفاوت در محتوای مربوط به ورزش‌های مردانه و زنانه که در وب وجود دارد. با این وجود، ما همچنان متعهد به ایجاد یک تجربه عادلانه برای ورزش در جستجو هستیم.

مطالب پیشنهادی  روشی جدید برای خانواده ها برای خرید در Google Play

کمک به شما برای یافتن پوشش ورزشی بیشتر زنان

حتی با وجود اینکه ما به پیشرفت در این فضا ادامه می دهیم، همچنین می دانیم که عدم تعادل در سراسر وب از نظر نحوه پوشش ورزش های مردانه و زنانه وجود دارد. نتایج جستجو محتوایی را نشان می‌دهد که در وب باز موجود است، بنابراین متأسفانه، گاهی اوقات می‌توانند نابرابری‌هایی را که ممکن است در اینترنت و در جامعه وجود داشته باشد منعکس کنند. به عنوان مثال، اگر محتوایی در مورد ورزش های مردانه وجود داشته باشد، ممکن است به این معنی باشد که «جستجو» به احتمال زیاد چنین اطلاعاتی را نشان می دهد.

به همین دلیل است که ما نیز متعهد به همکاری با تولیدکنندگان محتوا و ناشران اخبار هستیم تا میزان پوشش رسانه ای مرتبط، به موقع و با کیفیت ورزش زنان را افزایش دهیم. برای جام جهانی زنان فیفا و با مشارکت The Athletic، ما ورزشکار مگان راپینو و دیگر بازیکنان NWSL را در مجموعه محتوای جاری My Game in My Words به نمایش خواهیم گذاشت. این مجموعه که طرفداران می توانند در سایت The Athletic آن را بررسی کنند، نگاهی به لحظات کلیدی در حرفه این ورزشکاران، تأثیر آنها می اندازد و رویکرد کلی آنها را به بازی مورد بحث قرار می دهد.

آماده شدن برای جام جهانی فیفا زنان

آخرین جام جهانی زنان فیفا چهار سال پیش، ما شاهد بزرگترین افزایش علاقه جستجوی مربوط به فوتبال زنان در تاریخ Google Trends بودیم. از آن زمان ما شاهد افزایش مداوم در طول تورنمنت های فوتبال زنان بوده ایم، مانند مسابقات یورو زنان یوفا در سال گذشته و کوپا آمریکا فمنینا. همانطور که علاقه همچنان در حال رشد است، می‌خواستیم تجربه‌ای در جستجوی طرفداران معمولی و علاقه‌مندان به فوتبال ایجاد کنیم که با طرفداران مطابقت داشته باشد. این پیشرفت‌ها، همراه با فهرستی از ویژگی‌های جدید در «جستجو»، آن را به گونه‌ای می‌سازد که همه بتوانند در زمانی که به اطلاعات کلیدی نیاز دارند، دسترسی داشته باشند. طرفداران از سراسر جهان می‌توانند با بررسی امتیازات، دنبال کردن تیم‌ها، دریافت اعلان‌های هم‌زمان، غواصی عمیق‌تر با آمارهای عمیق و حتی شرکت در برخی رقابت‌های دوستانه با بازی Mini Cup در جستجو، در همه بازی‌ها به‌روز بمانند.

مطالب پیشنهادی  گردش کار و کارایی بودجه را در رسانه خود به حداکثر برسانید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور