برنامه جدید هوش مصنوعی آکادمی رشد برای کمک به استارت آپ ها در ساخت ابزارهای آموزشی

هوش مصنوعی می‌تواند ابزاری حیاتی برای دانش‌آموزان، مربیان و مدارس در سراسر جهان باشد – از پر کردن شکاف در سواد STEM تا بهبود ارتباطات والدین و معلمان. استارت‌آپ‌های ادتک بخش مهمی برای این پازل هستند و راه‌حل‌های خلاقانه هوش مصنوعی برای شخصی‌سازی یادگیری، ارتقای مهارت معلمان و بهبود نتایج آموزشی ایجاد می‌کنند.

برای حمایت از این استارت‌آپ‌ها و کمک به آن‌ها برای مقابله با چالش‌های آموزشی، ما در حال راه‌اندازی یک برنامه جدید هستیم: Google for Startups Growth Academy: AI for Education. این برنامه سه ماهه به بنیان‌گذاران و تیم‌های آن‌ها کارگاه‌های آموزشی اختصاصی، مشاوره تخصصی و فرصت‌های شبکه‌سازی برای ایجاد با هوش مصنوعی و گسترش راه‌حل‌های آموزشی و یادگیری نیروی کار خود را به بازارهای جدید ارائه می‌دهد. شرکت‌کنندگان دو بار به‌صورت حضوری با بنیان‌گذاران دیگر و مربیان گوگل گرد هم می‌آیند، اما اکثر برنامه‌ها به صورت مجازی انجام می‌شود تا به استارت‌آپ‌های بیشتری از سراسر اروپا، آفریقا و خاورمیانه اجازه مشارکت داده شود.

یکی از صدها استارت آپی که در حال حاضر از پشتیبانی عملی از طریق برنامه های Google مانند Google Cloud for EdTech بهره می برد، Kwame AI است. بنیانگذاران جورج بواتنگ و ویکتور کومبول تصمیم گرفتند تا با دستیار آموزشی سیار مجهز به هوش مصنوعی، نتایج و بهره وری را برای یادگیرندگان و مربیان در سراسر آفریقا بهبود بخشند. بیش از 2300 دانشجو در 110 کشور جهان کدنویسی را با استفاده از برنامه Kwame.ai در ژانویه 2022 آموخته اند. کاربران دوره های کارآموزی و شغلی را در گوگل و سایر شرکت های فناوری دریافت کرده اند و سایرین اکنون در حال تحصیل در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر هستند. دانشگاه های برتر مانند ییل، ام آی تی و کلمبیا. با مربیگری Google، تیم Kwame.ai در مسیر کمک به آموزش هزاران نفر دیگر است. ویکتور می‌گوید: «گوگل شریک ایده‌آلی برای ما بود، زیرا تخصص هوش مصنوعی و تعهدشان به تقویت نوآوری در آموزش و پرورش است». “در حالی که ما به دنبال توسعه استارتاپ هوش مصنوعی خود هستیم، مطمئن هستیم که منابع فنی و پشتیبانی گوگل استفاده از پتانسیل کامل هوش مصنوعی را آسان تر می کند.”

برنامه های کاربردی برای Google for Startups Growth Academy: هوش مصنوعی برای آموزش اکنون برای استارت آپ ها در آفریقا، اروپا و خاورمیانه باز است. استارت‌آپ‌های علاقه‌مند می‌توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند و قبل از ۲۴ می ۲۰۲۴ درخواست دهند.