آیا “بازیکن آماده یک” آینده مجازی آینده ما را پیش بینی می کند؟

100 سال پیش ما هیچ رایانه ای نداشتیم ، 70 سال پیش آنها به اندازه یک اتاق کامل بودند ، 50 سال پیش از اندازه یک اتاق به اندازه رایانه رومیزی که امروز می بینیم ، 35 تا 30 سال پیش ما می بینیم اولین لپ تاپ ها ، 25 سال پیش تلفن های همراه دریافت می کردیم ، 5 سال بعد از آن کوچکتر و کوچکتر می شدند و در حال حاضر تلفن های همراه می توانند به اندازه یک سکه کوچک کوچک باشند. آیا در 50 سال آینده ، آیا انسانها در دنیای مجازی کامل غرق می شوند ، یعنی 100٪ همه حواس به نوع واقعیت مجازی (لمس ، چشایی ، شنوایی ، دیدن ، بو) پیوست شده است؟

تصویر
Slogging (Slack Blogging) عکس پروفایل هکر نون

Slogging (وبلاگ نویسی Slack)

Slack شما؟ جملات تامل برانگیز توسط افراد بسیار باهوش. وبلاگ فناوری شما؟ نه چندان زیاد. با هم بنویسید. #سرقت بتا

اگر بتوانید 50 سال دیگر در دنیای مجازی هالیدی زندگی کنید ، آیا این کار را می کنید؟ این موضوع Slogging توسط Mónica Freitas ، Limarc Ambalina و Connor C در کانال رسمی #بازی slogging رخ داده است و برای خوانایی ویرایش شده است.

سلام به همه. یک س hypال فرضی در اینجا: آیا فکر می کنید در 50 سال آینده می توانیم در دنیای مجازی Halliday’ish (Ready Player One inspiration) زندگی کنیم؟

سوال عالی Mónica! که بستگی دارد. آیا شما در مورد غواصی کامل صحبت می کنید ، 100٪ تمام حواس من به واقعیت مجازی (لمس ، چشایی ، شنوایی ، دیدن ، بو) متصل هستند؟

یا مانند وضعیت فعلی واقعیت مجازی که می توانیم به هدست ببندیم و احساس کنیم …