خبرنامه سئو شماره 92: اخبار سئو

به نظر می رسد پایان ماه اوت از نظر آنچه در جهان می گذرد بسیار جالب باشد سئو. نه تنها ما آن را داریم به‌روزرسانی هسته گسترده آگوست 2023 در حال انتشار است اما به روز رسانی های کوچکتر اما مهم دیگری نیز از گوگل و هوش مصنوعی وجود دارد.

در این قسمت، من تمام تلاشم را می‌کنم تا آنچه را که اتفاق می‌افتد، تنظیم و مستند کنم تا بتوانید احساس کنید که به‌روز هستید، کنار بروید.

🙏 قبل از اینکه وارد اخبار شویم، می خواهم یک لطف کوچک از شما بخواهم. آیا می توانید به پادکست سئوی من امتیاز دهید؟ حتی با وجود اینکه من تلاش زیادی برای آن کردم و سعی کردم همیشه آن را بهبود بخشم، واقعاً می تواند از کمک شما استفاده کند. اگر واقعاً احساس می‌کنید من لیاقتش را دارم، آنقدر مهربان هستید که به آن پنج ستاره بدهید؟

در عوض من به انجام تمام تلاشم ادامه خواهم داد و به شما این امکان را می دهم که به صورت رایگان از من بیاموزید. ممنون از همراهی شما… ❤️

روز زندگی یک مشاور سئو (حقیقت واقعی) 😱

در اینجا اعتراف صادقانه من است که بیشتر روزهای سئوی خود را چگونه سپری می کنم. امیدوارم چیز مفیدی در اینجا پیدا کنید.

3 پرچم قرمز برتر که باید در آژانس های سئو یا مشاوران سئو مراقب آنها باشید

بسیاری از مشتریان جدید یا بالقوه سئو پس از داشتن تجربیات بد با آژانس های سئو قبلی به سراغ من می آیند. من که برای مدت طولانی در آژانس سئو کار کرده ام، کاملاً متوجه منظور آنها هستم. در این ویدیو، من در مورد 3 پرچم قرمز برتر خود صحبت می کنم که هنگام کار با یک آژانس SEO باید مراقب آنها باشم.

بالا اخبار سئو

در اینجا مهمترین است اخبار سئو و هوش مصنوعی از هفته گذشته

به‌روزرسانی اصلی آگوست 2023 در حال انتشار است

یک هفته به آخرین به روز رسانی الگوریتم اصلی گوگل می گذرد. سفت بچسب!

در مورد به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی، Off the Record را جستجو کنید

آخرین قسمت Search Off the Record دقیقاً در مورد موضوع ماه است: به روز رسانی الگوریتم هسته گوگل.

به‌روزرسانی اصلی Google در اوت 2023 در حوالی 25 آگوست برای برخی سایت‌ها به‌شدت منتشر شد

همانطور که می‌دانید، گوگل اولین به‌روزرسانی هسته‌ای خود را در طی بیش از پنج ماه، به‌روزرسانی اصلی آگوست 2023 گوگل، در 22 آگوست در حدود ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت شرقی منتشر کرد. از آن زمان، بری شوارتز نوسانات و پچ پچ ها را از درون جامعه SEO دنبال می کند تا ببیند این به روز رسانی چقدر گسترده، گسترده و تاثیرگذار بوده است.

مطالب پیشنهادی  سئو پادکست شماره 47: مصاحبه با دیوید اشنایدر

جستجوی Google اکنون می‌تواند فایل‌های CSV را فهرست‌بندی کند

Google سند راهنمای خود را به‌روزرسانی کرد تا بگوید اکنون می‌تواند فایل‌های ارزش‌های جداشده با کاما (.csv) را فهرست‌بندی کند.

مصاحبه من با تد کوبایتیس، خالق کورا را بررسی کنید.

مصاحبه من با تد کوبایتیس، خالق Cora، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تغییر بازی این ابزار.

اخبار بیشتر هوش مصنوعی و سئو

در اینجا دیگر اخبار سئو وجود دارد، کمتر شکسته اما به همان اندازه مهم است.

بینگ چت اکنون روی کروم، مرورگر گوگل کار می کند

بینگ چت اکنون در کروم، مرورگر وب گوگل کار می کند. مایکروسافت در ابتدا بینگ چت را راه اندازی کرد تا فقط روی مرورگر خود، Edge کار کند. سپس مایکروسافت شروع به آزمایش پشتیبانی از Bing Chat روی مرورگرهای دیگر مانند کروم و سافاری کرد، اما به طور کامل برای همه کاربران در دسترس نبود.

ده ها برند بزرگ GPTBot، خزنده وب جدید OpenAI را مسدود کرده اند

بر اساس یک تحلیل جدید، حداقل 69 از 1000 وب سایت محبوب در جهان، GPTBot را مسدود کرده اند، خزنده وب جدید OpenAI که در 7 اوت معرفی شد. بر اساس محتوای AI و سرویس سرقت ادبی Originality.ai، درصد سایت‌ها در هفته حدود 5 درصد افزایش می‌یابد.

3890 سئوکار آخرین روندها و پیشرفت ها را به اشتراک گذاشتند: نتایج در اینجا آمده است

اخلالگرهای کلیدی که چشم انداز سئو را تغییر می دهند، از افزایش رقابت گرفته تا نرم افزارهای هوش مصنوعی و هوش مصنوعی مولد را بیابید. ما داده‌ها را از 3890 متخصص سئو با پیشینه‌های مختلف جمع‌آوری کردیم تا آخرین روندها و پیشرفت‌ها را در صنعت کشف کنیم.

مطالب پیشنهادی  بهترین ابزارهای B2B SEO

گوگل نتایج جستجوی پرواز را برای کمک به یافتن کرایه‌های ارزان‌تر به‌روزرسانی می‌کند

Google جستجوهای پروازها را به‌روزرسانی می‌کند تا با اطلاعات آماری قیمت، هشدارهای ردیابی و تضمین‌ها به یافتن کرایه‌های ارزان‌تر کمک کند.

مصاحبه های سئو

مصاحبه های شگفت انگیز جدید با ستاره های سئو مانند سایروس شپرد، بری آدامز، کاسپار شیمانسکی، کریستینا آزارنکو و غیره در راه است! گوش به زنگ باشید! هنگامی که آنها پخش می شوند مطلع شوید.

100 سئوکار که باید دنبال کنید

☝️ بازگشت: یکی از منابعی که من ایجاد می کنم، لیستی از 100+ SEO است که باید دنبال کنید. من در ابتدا می خواستم نسخه خودم را منتشر کنم، اما این به اندازه کافی عینی نبود، بنابراین می خواهم از شما بخواهم که سئوکاران را برای قرار دادن در لیست من پیشنهاد دهید.

اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، لطفاً این فرم Google را پر کنید و من شما را به همراه پیوندی به سایت و نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی شما به لیست اضافه می‌کنم. متشکرم!

بالا نکات سئو

و در اینجا نکات سئو گوگل برای شما آورده شده است.

شماره 1: گوگل: مکان ورد در URL ها برای سئو مهم نیست

از جان مولر گوگل پرسیده شد که آیا از نظر سئو اهمیت دارد یا از نظر رتبه بندی جستجو، اگر /services/ را قبل از /location/ در ساختار URL خود قرار دهید یا روشی دیگر. جان گفت وقتی صحبت از سئو می شود، واقعاً مهم نیست. به نظر می رسد جان می گوید که کلمه مکان در URL واقعاً برای سئو یا رتبه بندی جستجو اهمیت زیادی ندارد.

شماره 2: گوگل: یک صفحه برای اینکه یک قطعه ویژه باشد لازم نیست در 10 نتیجه برتر باشد

جان مولر از گوگل گفت هیچ قانونی وجود ندارد که یک صفحه باید در ده رتبه برتر نتایج جستجو قرار گیرد تا واجد شرایط در نظر گرفتن موقعیت قطعه برجسته باشد.

شماره 3: گوگل: پیوندهای داخلی که به خود اشاره می کنند اطلاعات بیشتری نسبت به سایر پیوندها اضافه نکنید

از جان مولر گوگل پرسیده شد که آیا لینک های داخلی که به صفحه خود اشاره می کنند، آیا گوگل به آن لینک ها وزن بیشتری می دهد؟ به طور خلاصه، جان مولر از گوگل گفت نه.

ویدیوهایی برای تماشای این هفته

در اینجا جدیدترین ویدیوها از سایر سئوکاران وجود دارد که به نظر من بسیار جالب است و ارزش دیدن را دارد.

مقالاتی که حتما باید بخوانید

و باید مدتی را برای خواندن این مقالات از سایر سئوکاران اختصاص دهید. آنها درخشان هستند.

تکراری بدون Canonical انتخاب شده توسط کاربر

وضعیت «تکراری بدون استاندارد انتخابی کاربر» را در کنسول جستجوی Google مشاهده می‌کنید؟ این بدان معناست که گوگل محتوای تکراری را در سایت شما پیدا کرده است اما آن را ایندکس نکرده است زیرا هیچ نسخه متعارفی مشخص نشده است. در این راهنما، من دقیقاً توضیح خواهم داد که چه چیزی باعث این وضعیت می شود، چگونه می توان تأیید کرد که رخ می دهد، و مهمتر از همه – چگونه آن را برطرف کنیم.
نوشته اولگا زار

نهادها در سئو: چه هستند و چرا اهمیت دارند؟

از یادگیری تاریخچه جستجو گرفته تا متمایز کردن موجودیت ها در مقابل کلمات کلیدی، واقعاً درک کنید که موجودیت ها چیستند تا بتوانید به ترافیک جستجوی هدفمندتری دست پیدا کنید.
توسط
دیکسون جونز

مخاطبان GA4: یک راهنمای اساسی

تنظیم مخاطبان سفارشی در GA4 می‌تواند تنظیمات تجزیه و تحلیل شما را به سطح بالاتری برساند. در حالی که قبلاً از مخاطبان فقط برای تیم‌های PPC استفاده می‌شد، سایر بخش‌های عمودی می‌توانند از سفارشی‌سازی مخاطب که GA4 ارائه می‌کند استفاده کنند. مخاطبان سفارشی به شما این امکان را می دهند که کاربران را بر اساس ابعاد، معیارها و رویدادها دسته بندی کنید. با روش های زیادی برای ایجاد زیرمجموعه های کاربران، می توانید مخاطبان مرتبط با کسب و کار و اهداف خود را ردیابی کنید.
توسط ابی رید

مطالب پیشنهادی  سئو پادکست شماره 15: سئوی یوتیوب با پل آندره د ورا از نمایش ویدئویی SEO

هرزنامه را مرور کنید: با این استراتژی رقبای تقلب خود را از روی نقشه پاک کنید

ممکن است در برابر آن رقیب (یا رقبا) تقلب کننده احساس ناتوانی کنید. شاید حتی نمایه آنها را پرچم گذاری کرده باشید یا با پشتیبانی GBP تماس گرفته باشید بی فایده است. خبر خوب: شما می توانید مقابله کنید. ممکن است فقط لازم باشد دستان خود را کثیف کنید.
توسط سام نایت

کلمات کلیدی خود را برای سفر خریدار و هدف کاربر ترسیم کنید – جمعه تخته سفید

Rejoice شما را راهنمایی می کند که چگونه کلمات کلیدی خود را با سفر خرید خریدار و قصد نسبی کاربر ترسیم کنید.
توسط شادی اوجیاکو

21 روش اثبات شده برای هدایت ترافیک به وب سایت شما

تحت تأثیر گزینه های بی نهایت برای هدایت ترافیک به وب سایت خود هستید؟ این مقاله همه استراتژی های ترافیکی را فهرست نمی کند. فقط آنهایی را که هستند فهرست می کند ثابت شده که کار می کند
توسط سی کوان اونگ

استفاده از ChatGPT برای هدایت سئو فنی

بیاموزید که چگونه ChatGPT به ساده‌سازی تلاش‌های فنی SEO شما، از جمله با طرح‌واره، توضیحات متا، قوانین بازنویسی .htaccess و موارد دیگر کمک می‌کند.
توسط نیکولا آگیوس

ایجاد تعادل بین خلاقیت با احتیاط هنگام استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا

این مقاله تلاش من برای ارائه نرده‌های محافظ و توصیه‌هایی برای بازاریابان است که به حق نسبت به انقلاب هوش مصنوعی بدبین هستند.
نوشته بتان وینسنت

7 پیشنهاد کلمات کلیدی و ابزار تحقیق برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای استراتژی سئوی شما

تحقیق کلمات کلیدی کار بزرگی است و برای انجام موفقیت آمیز آن به ابزارهای مناسب نیاز دارید. پیشنهادات کلیدی و ابزارهای تحقیقاتی زیادی در بازار وجود دارد – در اینجا هفت مورد از آنها (به ترتیب حروف الفبا) وجود دارد که باید از آنها برای برآورده کردن بهتر نیازهای مخاطبان و رتبه بهتر در جستجو استفاده کنید.
نوشته بروس کلی

وب سایت هایی که GPTBot OpenAI را مسدود کرده اند – مطالعه وب سایت 1000

ما 1000 وب سایت برتر جهان را تجزیه و تحلیل کردیم تا مشخص کنیم کدام سایت ها قبلاً GPTBot را مسدود می کنند. OpenAI 14 روز پیش جزئیات مربوط به نحوه مسدود کردن GPTBot خود را به اشتراک گذاشت و وب سایت ها در حال پاسخگویی هستند. این مطالعه نحوه واکنش آنها را تجزیه و تحلیل می کند.
نوشته جاناتان گیلهام

چگونه هوش مصنوعی مولد سئو را به عنوان یک حرفه تغییر می دهد

هوش مصنوعی هنوز برای مشاغل ما نیامده است، اما صنعت در حال تغییر است. معنای هوش مصنوعی مولد برای آینده سئو چیست.\
توسط نیکولا آگیوس

GPT-4 چیست؟ حقایق و ویژگی های کلیدی [August 2023]

در حالی که به نظر می رسد GPT-4 نسبت به پیشینیان خود دقیق تر است، اما همچنان حقایق را ابداع می کند – یا توهم می زند – و نباید بدون بررسی واقعیت استفاده شود، به ویژه برای کارهایی که دقت در آنها مهم است.
نوشته مت مک گرگور


از شما برای خواندن خبرنامه من متشکرم! امیدوارم اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. اگر از این موضوع لذت بردید، حتماً هفته آینده نسخه بعدی را بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور