گوگل و دانشگاه هوارد Project Elevate Black Voices را معرفی کردند

مسئولیت‌های Google شامل انجام تحقیقات تجربه کاربر برای جمع‌آوری اطلاعات از جامعه، فراهم کردن زیرساخت برای جمع‌آوری داده‌ها، تأمین مالی و دریافت مجوز برای استفاده تجاری از داده‌ها خواهد بود. هاوارد تلاش هماهنگی با سایر HBCU ها را رهبری می کند، فروشندگان را مدیریت می کند، شرکت کنندگان را استخدام می کند و مخزن را حفظ می کند.

ما در حال حل مشکل خط لوله هستیم که مجموعه گفتار سنتی را آزار می دهد. این پروژه فقط بر جمع آوری داده ها، یا رونویسی یا خروجی تمرکز نمی کند، بلکه از روش ها و تخصص جامعه محور استفاده می کند.

برای اطمینان از ایمنی داده‌های شرکت‌کنندگان، Google در حال انجام تحقیقاتی برای تعیین بهترین شیوه‌ها برای جمع‌آوری گفتار و شناسایی هر چه بیشتر خطرات، و همسویی با اصول هوش مصنوعی Google است که مستقیماً الهام‌بخش مجموعه بهترین شیوه‌های خود هوارد است.

دکتر واشنگتن می‌گوید: «من می‌بینم که این یک کنسرسیوم کامل از HBCU است که برای درک و بهبود فناوری برای سیاه‌پوستان به روشی محترمانه کار می‌کنند و نشان می‌دهند که می‌توانید فناوری ایجاد کنید که صدای سیاه‌پوستان را تحسین کند».

پروژه EBV در مراحل ابتدایی خود است و به تازگی شروع به برداشتن اولین گام های خود کرده است، اما اهداف بزرگ و چشم انداز دکتر واشنگتن تیم را راهنمایی می کند.

به عنوان صاحبان مجموعه داده ها، هوارد در صدور مجوز و اشتراک گذاری آن با سایر طرف هایی که مایل به مشارکت در این تلاش هستند، رهبری می کند. Google همچنین امیدوار است از مجموعه داده برای بهبود محصولات خود استفاده کند و اطمینان حاصل کند که ابزارهای ما برای افراد بیشتری کار می کنند.

مطالب پیشنهادی  یافتن جامعه و مشتریان از طریق آکادمی رشد: بنیانگذاران زن

در پایان، هدف نهایی این است که به مردم اجازه دهیم فناوری را صدا کنند و خود را به طور واقعی بیان کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور