حفظ گذشته خود از طریق مشارکت عمومی و خصوصی

آیا مکان مورد علاقه ای در جامعه خود دارید؟ می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنم – آن مکان ویژه ای که همسایه ها، خانواده و دوستان با هرکسی که ملاقات می کنند به شدت به آن دست می زنند؟ چه کودک خردسالی باشید که با همکلاسی‌های خود اشتراک‌گذاری می‌کند یا کسی که غریبه‌ها را به خاطر نوستالژیک بازمی‌دارد، این مکان‌ها و چیزهای خاص هستند که بخشی از شخصیت ما و هویت فرهنگی ما هستند – گذشته، حال و آینده.

درست مانند شما، ایالات متحده می خواهد میراث فرهنگی را با جهان به اشتراک بگذارد. به همین دلیل است که وزارت امور خارجه ایالات متحده با Google Arts & Culture همکاری کرده است تا فرهنگ را به جوامع نزدیک و دور، بزرگ و کوچک، همه در یک مکان در مرکز جدید حفظ گذشته ما بیاورد. اکنون، با کمک فناوری و ابزارهای Google، می‌توانیم به جوامع بیشتری در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیم تا یادمان‌ها و مصنوعاتی را از سراسر تاریخ جشن بگیریم که با بشریت مشترک ما صحبت می‌کنند.

نقش مهم وزارت امور خارجه تقویت ارتباطات بین مردم آمریکا و مردم کشورهای دیگر است. یکی از راه‌هایی که ما انجام می‌دهیم، حمایت از تلاش‌ها برای حفاظت و حفظ میراث فرهنگی در کشورهای سراسر جهان از طریق صندوق سفیران ایالات متحده برای حفاظت از فرهنگ است. این صندوق کمک های مالی را برای حمایت از تلاش های محلی برای حفظ میراث و زنده نگه داشتن سنت ها، ترویج سرپرستی پایدار و تقویت اقتصاد محلی ارائه می دهد.

این یعنی چی؟

مطالب پیشنهادی  حقایق سرطان سینه را از دستیار Google خود بیاموزید

به زبان ساده: آیا می خواهید مسیرهای تجاری کاروان های باستانی جاده ابریشم را تجربه کنید یا صومعه های بودایی باستانی هیمالیا را کشف کنید؟ شاید بخواهید در میدان پاتان دوربان در کاتماندو گشتی بزنید؟ اکنون می‌توانید به لطف تخصص و تلاش‌های مشترک شرکای ما در صندوق یادبود جهانی (WMF)، CyArk، و Google Arts and Culture که با جوامع محلی برای حفظ میراث فرهنگی خود کار کرده‌اند، آن را دیجیتالی کنید و به اشتراک بگذارید. تبدیل خرابه ها به ارتباط برای مخاطبان، چه آنلاین و چه حضوری.

علاوه بر دیدن این مکان‌ها و مصنوعات، اکنون می‌توانید به داستان‌های افرادی مانند جوانانی که اسطوره‌های سنتی پالائو را به اشتراک می‌گذارند، از طریق مشارکت جدید با StoryCenter که توسط ابتکار تبادل میراث اجتماعی وزارت امور خارجه پشتیبانی می‌شود، گوش دهید.

علاوه بر این، Google Arts & Culture اخیراً بیش از 600 داستان را برای کشف شما راه اندازی کرده است، از جمله برخی از پروژه های میراث فرهنگی ایالات متحده، به عنوان بخشی از مجموعه حفظ گذشته ما در وب سایت و برنامه Google Arts & Culture.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور