Majestic Monitor – Migration –

اسکرین شات مانیتور مجستیک.

مجموعه جدیدی از گزارش های نویسنده و ویژگی های کشف اینفلوئنسرها به majestic.com می رود. این ویژگی‌ها از ابزار تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی، majesticmonitor.com الهام گرفته شده‌اند. در نتیجه، MajesticMonitor از یک پلت فرم مستقل مجزا به یک پیشنهاد یکپارچه در majestic.com تبدیل خواهد شد.

اسکرین شات مانیتور مجستیک.

افزودن داده‌های نویسنده و پدیدآورنده به majestic.com بعد جدیدی به تحقیقات روابط عمومی دیجیتال می‌افزاید. شما می توانید پیدا کنید که چه زمانی و کجا نویسندگان خاصی به پست ها و مقالات وبلاگ نسبت داده می شوند. همچنین می‌توانید سازندگان مشابهی را پیدا کنید. این دیدگاه مبتنی بر وب از شبکه های اجتماعی زاویه جدیدی را در ارتباط با روابط عمومی دیجیتال ارائه می دهد. روشی جدید برای کشف دسته های اجتماعی مرتبط با روزنامه نگاران و وبلاگ نویسانی که درباره شرکت، بازار و رقبای شما مقاله می نویسند.

در نتیجه این مهاجرت، پلتفرم اینفلوئنسر در majesticmonitor.com وارد دوره غروب خورشید شده است. مشتریان MajesticMonitor که مشترک هر دو پلتفرم هستند، ممکن است با حذف هزینه جداگانه پلتفرم MajesticMonitor، پس انداز کنند. مشترکین واجد شرایط Majestic از بهبود خدمات بهره مند خواهند شد زیرا ویژگی های تأثیرگذار/نویسنده جدید به majestic.com منتقل می شوند.

MajesticMonitor چیست؟

MajesticMonitor یک پلت فرم کشف تأثیرگذار است که توسط Majestic-12 Ltd در چهارشنبه 24 ژوئن 2020 راه اندازی شد. این پلتفرم به عنوان یک پروژه تحقیقاتی داخلی آغاز شد. هدف این پروژه کشف جریان های ارزش از داده های بک لینک مرتبط با پلتفرم های رسانه های اجتماعی بود. مانیتور که در ابتدا به عنوان ابزاری برای کمک به تبلیغات پولی در نظر گرفته شد، بعداً به یک پلتفرم کشف تأثیرگذار تبدیل شد.

برخلاف سایر ابزارهای اجتماعی، مانیتور از داده های پیوند از فهرست بک لینک Majestic Fresh استفاده می کند. این آن را از سایر پلتفرم‌هایی که فقط به داده‌های خراشیده شده یا خریداری شده از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی متکی هستند متمایز می‌کند. تمرکز مانیتور بر اطلاعات جمع‌آوری‌شده از وب گسترده‌تر به شما کمک می‌کند تا تأثیرگذاران، سازندگان و روزنامه‌نگارانی را که مقاله می‌نویسند و به وب‌سایت‌های مرتبط در جایگاه شما پیوند می‌دهند، کشف کنید.

این فناوری بر دو اصل کلیدی متکی است: بک لینک ها و متا تگ های HTML Attribution.

داده های بک لینک MajesticMonitor را قادر می سازد تا در مورد آنچه مردم در مورد خروجی رسانه های اجتماعی می گویند گزارش دهد. پست های تاثیرگذار از چهره های قابل توجه، و دسته های برند، لینک ها را جذب می کنند. داده های بک لینک Majestic این پیوندها را به محتوای رسانه های اجتماعی برجسته می کند.

با برجسته کردن بک لینک ها به خروجی های اجتماعی، نظرات در مورد محتوای اجتماعی قابل توجه ثبت می شود. بک لینک ها قدرت پاسخگویی به سوالاتی مانند “نمایه توییتر برند من در کجا به صورت آنلاین ذکر شده است؟” و “آیا هیچ یک از توییت های ما مورد توجه قرار می گیرد؟”

دومین اصل که مانیتور را تقویت می کند، تگ های اسناد html هستند. از نظر فنی «توئیتر: نویسنده» و «توئیتر: سایت». از آنجایی که متا تگ‌های HTML داده‌های انتساب را در صفحات وبلاگ و محتوای مشابه ارائه می‌دهند، یک خزنده مقیاس وب می‌تواند این اطلاعات را ضبط کند. با یک نمایه مقیاس وب، Majestic می تواند به سؤالاتی مانند “این نویسنده به کجا منتسب است؟” پاسخ دهد. و “این تأثیرگذار به عنوان نویسندگی چه محتوایی نامیده می شود؟”

داده های بک لینک و متا تگ های HTML Attribution بینش را ارائه می دهند. پردازش این داده ها هدایای بیشتر را نظارت کنید یک قدرت اضافی – نمایه های مشابه. به نظر می رسد که اگر یک @ handle مورد علاقه دارید، تجزیه و تحلیل گراف وب می تواند لیستی از دسته های مشابه یا مرتبط به دست دهد. این کار به روشی بسیار متفاوت با نحوه استفاده پلتفرم‌های اجتماعی از نمودار اجتماعی برای کشف دسته‌هایی است که ممکن است به آن‌ها علاقه مند باشید.

بعدی MajesticMonitor چیست؟

در حالی که MajesticMonitor پتانسیل بالایی داشت، در زمان سختی راه اندازی شد. عرضه یک محصول جدید به بازار جدید همیشه یک چالش بود. کووید این چالش را به سطح بعدی برد.

متأسفانه، این سرویس تأثیر کافی در بازار برای توجیه حفظ پلت فرم و نام تجاری جداگانه ایجاد نکرده است.

از منظر تجاری، تصمیم به تغییر تمرکز از یک محصول در این شرایط تا حدودی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه، ما توانسته ایم از طریق گردش طبیعی و انتقال به تیم های اصلی محصولات Majestic از از دست دادن شغل جلوگیری کنیم.

نتیجه گیری MajesticMonitor فرصتی برای تمرکز بیشتر روی محصول اصلی در Majestic.com فراهم می کند. همچنین این امکان را به ما می‌دهد که داده‌ها و ارائه اطلاعات را در مانیتور بررسی کنیم و فرصتی برای ارائه ارزش بهتر و دسترسی آسان‌تر به داده‌ها فراهم می‌کند، اگر قبلاً از majestic.com برای اطلاع‌رسانی و روابط عمومی دیجیتال استفاده می‌کنید.

برنامه هایی برای حمایت از مشتریان موجود مانیتور

اگر از MajesticMonitor استفاده می‌کنید یا از آن استفاده کرده‌اید، ایمیلی به صندوق ورودی شما در راه است. در حالی که امیدواریم این خبر خوبی برای اکثر کاربران MajesticMonitor باشد، نمی‌خواهیم واکنش شما را بدیهی بدانیم. اگر از ما چیزی نشنیده اید یا سؤال یا نگرانی دارید، لطفاً با تیم موفقیت مشتری ما در [email protected] تماس بگیرید.

ابزارها و گزارش‌های جدید منتقل‌شده از MajesticMonitor برای مشترکین Majestic PRO در دسترس خواهند بود – تکمیل کننده دسترسی پیشرفته به Historic Index، مجموعه مقایسه و ابزارهای جدیدتر مانند Solo Links، Mutual Links، و بررسی غلط املایی نام دامنه. ما امیدواریم که ترکیب بهترین ویژگی های MajesticMonitor در یک اشتراک Majestic به شما کمک کند تحقیقات روابط عمومی دیجیتال خود را به سطح بعدی ارتقا دهید.

اگر از مانیتور استفاده نکرده‌اید، امیدواریم از امتحان کردن ویژگی‌های جدید با ورود به Majestic.com لذت ببرید. ما مراقب رویه‌ها و SOPهای مشتری خود هستیم. گنجاندن این گزارش‌ها و ویژگی‌های جدید به گردش کار شما احترام می‌گذارد. ادغام اولیه بر تقویت ابزارهای جدید Majestic.com با ادغام محدود در Site Explorer متمرکز است تا از استفاده از ویژگی های جدید پشتیبانی کند و در عین حال اختلال در فرآیندهای شما را به حداقل برساند.

چه زمانی ویژگی ها در Majestic.com ارائه می شوند؟

در زمان نگارش این مقاله، تمرکز ما بر روی پشتیبانی از کاربران MajesticMonitor است که ممکن است تحت تأثیر این تغییر قرار گیرند. به زودی اطلاعیه ای در مورد راه اندازی ویژگی های جدید منتشر خواهد شد.

پس از راه‌اندازی اولیه عملکرد در Majestic، دسترسی به بخش‌های مختلف سیستم MajesticMonitor منوط به حذف مرحله‌ای خواهد بود، با هدف غروب کامل وب‌سایت majesticmonitor.com تا پایان سه‌ماهه دوم سال 2024.

در این دوره شاهد پیشرفت‌های بیشتری در پلتفرم majestic.com خواهیم بود، هم در هوش اینفلوئنسرها و هم تسهیل روش‌های جدید برای کشف داده‌های بک لینک. مانند همیشه، منتظر درخواست ها و پیشنهادات شما برای کمک به برنامه ریزی در مورد نقشه راه هستیم.

تیم مانیتور مجستیک
آخرین پست های تیم Majestic Monitor (همه را ببین)