بازی‌های Google Play بتا روی رایانه، بازی‌ها، ویژگی‌ها و مناطق جدیدی را اضافه می‌کند

امروز چهار به‌روزرسانی بزرگ را برای بازی‌های Google Play بتا در رایانه شخصی اعلام می‌کنیم که به شما امکان دسترسی به بازی‌های تلفن همراه در دستگاه‌های بیشتری را می‌دهد. با در نظر گرفتن بازخورد بازیکنان و توسعه دهندگان در سراسر جهان، ما صدها بازی جدید اضافه کردیم، به مناطق جدید گسترش دادیم، آن را برای بازیکنان بیشتری در دسترس قرار دادیم، و ویژگی جدیدی را برای آسان‌تر کردن بازی ارائه کردیم.

1. صدها بازی از جمله عناوین جدید مانند Free Fire MAX را انجام دهید

اکنون صدها بازی در کاتالوگ خود داریم، از جمله عناوین محبوبی مانند Cookie Run: Kingdom، Eversoul، Summoners War، Homescapes، Evony: The King’s Return، Call of Dragons و Arknights. یکی از جدیدترین افزوده‌های ما Free Fire MAX است که اکنون در مالزی و تایوان در دسترس است و در هفته‌های آینده به مناطق بیشتری راه‌اندازی می‌شود. و از آنجایی که پیشرفت بازی و کتابخانه‌های شما در تلفن‌ها، رایانه‌های لوحی، Chromebook و رایانه‌های شخصی همگام‌سازی می‌شوند، می‌توانید به راحتی بین دستگاه‌ها در حین بازی جابه‌جا شوید و درست از جایی که کار را متوقف کردید ادامه دهید.

2. به بازی های Google Play در بیش از 120 منطقه در سراسر جهان دسترسی داشته باشید

در طول چند هفته گذشته، ما نسخه بتای خود را برای بیش از 60 منطقه جدید در سراسر آسیا و اقیانوسیه، اروپا و آمریکای لاتین باز کرده ایم. امروزه می‌توانید بازی‌های Google Play را در بیش از ۱۲۰ منطقه در سراسر جهان بازی کنید.

3. بتا را در رایانه های شخصی بیشتری تجربه کنید

برای در دسترس قرار دادن بازی‌های Google Play برای هرچه بیشتر بازیکنان، دسترسی به نسخه بتا را برای رایانه‌های بیشتری باز کرده‌ایم. با این به روز رسانی، صدها میلیون کاربر دیگر رایانه شخصی اکنون می توانند آن را امتحان کنند.

مطالب پیشنهادی  مسابقه پاپ: چقدر گوگل را می شناسید؟

4. صفحه کلید خود را سفارشی کنید

ما قابلیت‌های نقشه‌برداری مجدد صفحه‌کلید را اضافه کرده‌ایم تا بتوانید کلیدهایی را که می‌خواهید به‌عنوان کنترل استفاده کنید سفارشی کنید و آنها را با اولویت‌های گیم‌پلی خود مطابقت دهید.

اینها فقط چند به‌روزرسانی اخیر برای بازی‌های Google Play بتا در رایانه شخصی هستند – در ماه‌های آینده منتظر موارد بیشتری باشید. برای دسترسی به نسخه بتا، از g.co/googleplaygames دیدن کنید. اگر یک برنامه‌نویس هستید و می‌خواهید درباره بازی‌های Google Play اطلاعات بیشتری کسب کنید، در سایت برنامه‌نویس ما به ما اطلاع دهید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور