13 روش برای سفارشی کردن تلفن Google Pixel

8. تمرکز خود را با Do Not Disturb حفظ کنید
به‌عنوان یک کاربر اختصاصی «مزاحم نشوید»، معتقدم این یکی از مهم‌ترین تنظیماتی است که باید مطابق با نیازهای شما تنظیم شود. تنظیمات «مزاحم نشوید» را سفارشی کنید تا افراد، برنامه‌ها و زنگ‌هایی را که می‌توانند سکوت را بشکنند، و شاید مهم‌تر از آن، مشخص کنید که چه کسی و چه چیزی نمی‌تواند! گزینه های مزاحم نشوید را در تنظیمات اعلان پیدا خواهید کرد.

9. تنظیمات باتری Pixel خود را با Battery Saver تنظیم کنید
چند راه مختلف برای تنظیم نحوه عملکرد باتری Pixel وجود دارد. برای شروع، می‌توانید از «بهینه‌سازی باتری» استفاده کنید (در قسمت باتری تنظیمات شما فهرست شده است)، که برنامه‌ها و ویژگی‌ها را برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی محدود می‌کند. یا، اگر می‌خواهید دقیق‌تر باشید، می‌توانید در عوض برنامه‌ای برای باتری خود بر اساس روال خود تنظیم کنید. برای سفارشی‌سازی بیشتر، می‌توانید Extreme Battery Saver را راه‌اندازی کنید. در حالت Extreme Battery Saver (در دسترس برای Pixel 3 یا مدل‌های جدیدتر)، Pixel شما به‌طور خودکار برخی از برنامه‌ها را محدود می‌کند و فقط موارد ضروری را اجرا می‌کند که می‌توانید انتخاب کنید. بنابراین اگر در حال سفر هستید، ممکن است بخواهید Google Maps را در دسترس نگه دارید اما همه برنامه های اجتماعی را خاموش کنید.

10. فضای گوشی خود را آزاد کنید
یکی از اعلان های استرس زا که می توانید دریافت کنید این است که فضای ذخیره سازی گوشی شما تقریباً پر است. در اینجا تنظیماتی وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند از آن اجتناب کنید: در زیر برگه Storage، روی «آزاد کردن فضا» ضربه بزنید و سپس مواردی را که ممکن است بخواهید از شر آنها خلاص شوید، مانند فایل های ناخواسته، برنامه های استفاده نشده و فایل های عکس بزرگ مرور کنید. در این برگه، گزینه‌ای برای حذف عکس‌ها و ویدیوهایی که در Google Photos پشتیبان‌گیری شده‌اند نیز وجود دارد.

مطالب پیشنهادی  کمک به ناشران برای رشد کسب و کار دیجیتالی خود

11. آهنگ هایی که در اطراف شما پخش می شوند را با Now Playing شناسایی کنید
وقتی آن را روشن می‌کنید، ویژگی Now Playing از هوش مصنوعی روی دستگاه استفاده می‌کند تا آهنگ‌هایی که در اطراف شما پخش می‌شوند را به‌طور خودکار شناسایی کند و عناوین آنها را در صفحه قفل شما نشان دهد. شما فوراً متوجه خواهید شد که به چه چیزی گوش می دهید (و شاید بتوانید چند آهنگ جدید را به لیست پخش بعدی خود اضافه کنید). می‌توانید ویژگی Now Playing را در تنظیمات صدا و لرزش روشن کنید.

12. عبارات سریع را تنظیم کنید تا نیازی به گفتن «Hey Google» نداشته باشید
این تنظیم دیگری است که بیشتر به آنچه پیکسل شما می شنود مربوط می شود، اما همچنین تعیین می کند که چگونه به شما پاسخ می دهد و با چه سرعتی می توانید از زنگ زدن یا وزوز آن جلوگیری کنید. به عبارت‌های سریع بروید تا بتوانید بدون نیاز به گفتن «Hey Google» از «دستیار Google» استفاده کنید (در Pixel 4 یا تلفن‌های Pixel جدیدتر موجود است). این بدان معناست که می‌توانید آلارم‌ها یا تایمرها را بی‌صدا کنید یا با یک «تعویق» یا «پاسخ» ساده به تماس‌های دریافتی پاسخ دهید.

13. از Google Assistant با میانبرها کارآمدتر استفاده کنید
و در حالی که ما در مورد استفاده حداکثری از دستیار Google هستیم، نگاهی به میانبرها بیندازید. در اینجا، می توانید میانبرهایی را برای دستیار Google با برنامه های مختلف تنظیم کنید (حدس زدید). برای مثال، وقتی می‌گویید «افزودن مخاطب جدید» یا یک مرورگر Chrome ناشناس باز می‌کنید، می‌توانید Pixel خود را فعال کنید تا یک مخاطب جدید اضافه کند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، لیستی از پیشنهادات را در زیر میانبرها مشاهده خواهید کرد – به عنوان مثال، “عکس از صفحه” گالری اسکرین شات شما را بالا می کشد، یا “ویدئو” دوربین شما را باز می کند. تنظیمات ویدیویی برای پیدا کردن این گزینه‌ها، «میانبرها» را در قسمت تنظیمات جستجو کنید.

مطالب پیشنهادی  بیش از 50000 نمونه از فعالیت DRAGONBRIDGE در سال 2022 مختل شد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور