10 نکته برای کمک به شما در استفاده حداکثری از Google Maps

پیدا کردن یک مکان جدید با پای پیاده می تواند ترسناک باشد. ما مسیرهای پیاده روی Live View را ایجاد کردیم تا شما را در جهت درست راهنمایی کنیم.

برای استفاده از Live View، کافی است مقصدی را در Maps جستجو کنید و روی «مسیرها» ضربه بزنید. بالای نقشه در نوار ابزار حالت سفر، نماد پیاده‌روی را انتخاب کنید و در مرکز پایین، روی «نمای زنده» ضربه بزنید. دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا به Maps کمک کنید موقعیت مکانی شما را پیدا کند، و هنگامی که متوجه شد کجا هستید، از طریق دوربین مشاهده خواهید کرد. تلفن شما حتی زمانی که زمان چرخش فرا می رسد یا به مقصد خود رسیده اید، می لرزد. حتی می‌توانید از Live View برای پیمایش در مکان‌های پیچیده در داخل خانه، مانند فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار، و مراکز خرید – یا برای کاوش در یک منطقه ناآشنا، فقط با بلند کردن تلفن خود استفاده کنید.

آماندا لیخت مور، مدیر مدیریت محصول برای Maps می‌گوید: «این یکی از پیچیده‌ترین ویژگی‌ها برای پیاده‌سازی در Maps بود، زیرا بر تصاویر نمای خیابان همراه با پیشرفته‌ترین فناوری‌های هوش مصنوعی و واقعیت افزوده تکیه دارد.» “مردم همیشه به شوخی می گفتند ای کاش می توانستیم نقطه های آبی را روی زمین جلوی آنها بکشیم تا همیشه بدانند کدام سمت را باید طی کنند، و این ما را بسیار به آن نزدیک می کند!”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  یوتیوب 5 ابزار جدید را برای سازندگان معرفی می کند