به روز رسانی جولای بارد: ویژگی ها، زبان ها، کشورها جدید

کنجکاوی و تخیل نیروی محرکه خلاقیت انسان هستند. چه کودکی باشد که یک بازی را اختراع می کند، دوستانی که رویای ماجراجویی بعدی خود را دارند، یا کارآفرینی که ایده کسب و کار جدیدی ارائه می کند، توانایی ما در تصور امکانات جدید یکی از ذاتی ترین ویژگی های انسانی ماست.

به همین دلیل ما Bard را ایجاد کردیم: برای کمک به شما در کشف این کنجکاوی، تقویت تخیل خود و در نهایت تحقق ایده های خود – نه تنها با پاسخ دادن به سوالات شما، بلکه با کمک به شما در ایجاد آنها.

امروز ما بزرگترین توسعه باردا را تا به امروز اعلام می کنیم. در حال حاضر در بیشتر نقاط جهان و به رایج ترین زبان ها موجود است. و ما در حال راه‌اندازی ویژگی‌های جدید هستیم تا به شما کمک کنیم تجربه خود را بهتر سفارشی کنید، خلاقیت خود را تقویت کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

با بارد در مکان ها و زبان های جدید تعامل داشته باشید

از امروز می توانید با Bard به بیش از 40 زبان از جمله عربی، چینی، آلمانی، هندی و اسپانیایی همکاری کنید. همچنین اکنون می‌توانید به Bard در مکان‌های بیشتری از جمله برزیل و سراسر اروپا دسترسی داشته باشید. به عنوان بخشی از رویکرد جسورانه و مسئولانه خود در مورد هوش مصنوعی، ما به طور فعال با کارشناسان، سیاست گذاران و تنظیم کنندگان حریم خصوصی در مورد این گسترش تعامل داشته ایم. و همانطور که ما Bard را در طول زمان به مناطق و زبان‌های بیشتری می‌آوریم، همچنان از اصول هوش مصنوعی خود به عنوان یک راهنما استفاده می‌کنیم، بازخورد کاربران را ترکیب می‌کنیم و اقداماتی را برای محافظت از حریم خصوصی و داده‌های افراد انجام می‌دهیم.

مطالب پیشنهادی  Google News Showcase در اسلوونی راه اندازی می شود
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور