6 روشی که Gmail از ویژگی های هوش مصنوعی برای کمک به شما در صرفه جویی در زمان استفاده می کند

در I/O امسال، راه‌هایی را اعلام کردیم که هوش مصنوعی را برای همه مفیدتر می‌کنیم. این شامل ارائه ویژگی جدید «به من در نوشتن» در Gmail برای کاربران در Workspace Labs می‌شود تا نوشتن ایمیل آسان‌تر از همیشه باشد. اما این فقط آخرین به‌روزرسانی هوش مصنوعی در Gmail است. همه کاربران جی‌میل در حال حاضر به مجموعه‌ای از ویژگی‌های دیگر مجهز به هوش مصنوعی دسترسی دارند – و در برخی موارد، سال‌ها است. چائو وانگ، مهندس نرم‌افزار در تیم اطلاعاتی جی‌میل، می‌گوید: «جی‌میل سابقه طولانی در استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای کمک به کاربران در تمام جنبه‌های سفر ایمیل‌شان دارد».

در اینجا شش ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که Gmail را در طیف گسترده‌ای از وظایف، از مدیریت ایمیل‌های دریافتی گرفته تا کمک به پاسخ‌های خلاقانه، مفیدتر می‌کند.

1. «به من کمک کن بنویسم».

«به من کمک کن بنویسم» می‌تواند کل پیش‌نویس‌های ایمیل را بر اساس درخواست‌های ساده برای شما ایجاد کند. در حال حاضر به عنوان بخشی از برنامه Workspace Labs در دسترس است، و می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید و علاقه خود را برای پیوستن به برنامه در اینجا اعلام کنید. هنگامی که به ابزار دسترسی پیدا کردید، وقتی به نوشتن ایمیل جدید در Gmail می‌روید، نماد «به من در نوشتن کمک کن» خواهید دید. با مداد به دنبال ستاره بگردید، و درخواستی اضافه کنید که توضیح دهد می‌خواهید ایمیلتان درباره چه چیزی باشد. در هر صورت، پس از ضربه زدن به «ایجاد»، یک پیش نویس کامل بر اساس درخواست خود خواهید دید. «درج» را انتخاب کنید یا دکمه «تصفیه» را بررسی کنید تا برخی تغییرات را ایجاد کنید. حتی می‌توانید «احساس خوش شانسی» را امتحان کنید تا ببینید «به من کمک کن بنویسم» چه لحنی دارد. جیمیل نیز اخیراً این قابلیت را اضافه کرده است جزئیات را بکشید از موضوع قبلی خود برای کمک به پر کردن شکاف های متنی.

مطالب پیشنهادی  چگونه کسب و کارهای کوچک آسیای جنوب شرقی می توانند جهانی شوند

«به من کمک کن بنویسم» از مدل‌های زبان بزرگ هوش مصنوعی مولد برای تفسیر درخواست شما استفاده می‌کند و تصمیم می‌گیرد که چه ترکیبی از کلمات به بهترین شکل درخواست شما را نشان می‌دهد. و این فناوری جدید مبتنی بر مدل‌های مولد قبلی است که ما برای ویژگی‌های نوشتن هوشمند و پاسخ هوشمند Gmail استفاده کرده‌ایم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور