گوگل ویژگی جدید آزمایش مجازی هوش مصنوعی را معرفی کرد

وقتی لباس‌هایی را در فروشگاه امتحان می‌کنید، بلافاصله می‌توانید متوجه شوید که برای شما مناسب هستند یا خیر. و اگر اینطور نیست، یکی از همکاران فروش می‌تواند آن‌ها را با قطعاتی با رنگ‌ها، سبک‌ها یا قیمت‌های متفاوت جایگزین کند که بهتر با آنچه شما به دنبال آن هستید مطابقت داشته باشد. قبل از اینکه متوجه شوید، با لباسی که دوست دارید ترک می کنید.

شما باید به همان اندازه با اطمینان از خرید آنلاین لباس احساس کنید. بنابراین امروز ما دو ویژگی جدید را معرفی می‌کنیم که این تجربه اتاق تزیین را برای شما به ارمغان می‌آورد: آزمایش مجازی برای پوشاک از هوش مصنوعی مولد برای نشان دادن لباس‌ها در طیف گسترده‌ای از مدل‌های واقعی به شما استفاده می‌کند، در حالی که فیلترهای جدید به شما کمک می‌کنند دقیقاً آنچه را که دارید پیدا کنید. به دنبال.

لباس‌ها را در طیفی از رنگ‌های پوست و انواع بدن ببینید

در حالی که پوشاک یکی از پرجستجوترین دسته‌های خرید است، اکثر خریداران آنلاین موافقند: سخت است که بدانید قبل از خرید لباس‌ها چه شکلی روی شما می‌آیند. چهل و دو درصد از خریداران آنلاین احساس نمی‌کنند با تصاویر مدل‌ها نشان داده می‌شوند، و پنجاه و نه درصد از کالایی که آنلاین خرید کرده‌اند احساس نارضایتی می‌کنند، زیرا در آن‌ها متفاوت از آنچه انتظار می‌رفت به نظر می‌رسد. اکنون، به لطف ابزار آزمایشی مجازی جدید ما در جستجو، می‌توانید قبل از خرید، ببینید که آیا یک قطعه برای شما مناسب است یا خیر.

آزمایش مجازی پوشاک به شما نشان می دهد که لباس ها در انواع مدل های واقعی چگونه به نظر می رسند. نحوه عملکرد آن به این صورت است: مدل جدید هوش مصنوعی مولد ما می‌تواند تنها یک تصویر لباس بگیرد و نحوه پوشاندن، تا کردن، چسبیدن، کشش و ایجاد چروک‌ها و سایه‌ها را بر روی مجموعه متنوعی از مدل‌های واقعی در حالت‌های مختلف به دقت منعکس کند. ما افرادی را در اندازه‌های XXS-4XL انتخاب کردیم که رنگ‌های مختلف پوست (با استفاده از مقیاس رنگ پوست Monk به عنوان راهنما)، شکل بدن، قومیت‌ها و انواع مو را نشان می‌دهند.

مطالب پیشنهادی  News Showcase در نیوزلند راه اندازی می شود
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور