گزارش زیست محیطی 2023 گوگل

امروز گزارش زیست‌محیطی 2023 خود را به اشتراک گذاشتیم که نشان می‌دهد چگونه افراد را توانمند می‌سازیم تا اقدام کنند، با شرکا و مشتریان خود کار کنند و کسب و کار خود را به طور پایدار اداره کنند.

برای ششمین سال متوالی، ما 100٪ مصرف سالانه برق جهانی خود را با خرید انرژی های تجدیدپذیر تطبیق داده ایم، حتی با رشد کسب و کارمان. ما اکنون در تلاش هستیم تا با هدف استفاده از انرژی بدون کربن (CFE) 24 ساعته و رسیدن به انتشار خالص صفر در تمام عملیات و زنجیره ارزش تا سال 2030، به این موضوع بپردازیم که انرژی های تجدیدپذیر همیشه و در همه جا در دسترس نیست. همانطور که به کمک به ساختن آینده ای پایدارتر ادامه می دهیم، ما همچنین با تمرکز بر هوش مصنوعی، فرصت های هوش مصنوعی را کاهش می دهیم. . با در دسترس قرار دادن اطلاعات و هدایت نوآوری از طریق محصولات و پلتفرم‌های خود که میلیاردها نفر هر روز با آن درگیر هستند، می‌توانیم به انجام اقدامات مثبت برای مردم و سیاره‌مان کمک کنیم.

در اینجا به پیشرفت کلیدی که در سال 2022 داشتیم نگاهی بیندازیم:

  • هوش مصنوعی برای پایداری: ما از هوش مصنوعی برای مشکلاتی استفاده می کنیم که می تواند به مردم کمک کند پایدارتر زندگی کنند و با تغییرات آب و هوایی سازگار شوند. به عنوان مثال، در سال 2022، ما Flood Hub را راه‌اندازی کردیم که به دولت‌های محلی و سازمان‌های کمک‌رسان اجازه می‌دهد تا هفت روز قبل از وقوع سیل رودخانه شناسایی کنند. هوش مصنوعی ابزار قدرتمندی برای بهینه‌سازی است و ما از آن برای بهینه‌سازی عملیات خود استفاده می‌کنیم و در حال تلاش برای کاهش مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای از محاسبات هوش مصنوعی در مراکز داده‌مان هستیم.
  • اطلاعات مفید: سال گذشته، محصولات اصلی ما به بیش از 1 میلیارد کاربر کمک کرد تا انتخاب های پایدارتری داشته باشند. برای مثال، تا پایان سال 2022، مسیریابی سازگار با محیط زیست در Maps اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار داد که تخمین زده می‌شود از زمان راه‌اندازی بیش از 1.2 میلیون تن از انتشار کربن جلوگیری کرد – معادل خروج تقریباً 250000 خودروی مبتنی بر سوخت از جاده‌ها برای یک سال.
  • انرژی پاک: برای کمک به پیشرفت به سمت هدف خود برای دستیابی به انتشار خالص صفر، تقریباً 64٪ CFE شبانه روزی را در تمام مراکز داده و دفاتر خود به دست آوردیم. در سال گذشته، گزارش‌های CFE خود را گسترش دادیم تا دفاتر و مراکز داده شخص ثالث، علاوه بر مراکز داده متعلق به Google و تحت مدیریت آن را نیز در بر گیرد. ما امسال با 20 توافقنامه انرژی های تجدیدپذیر در سال 2022 و هزینه تخمینی بیش از 4 میلیارد دلار در آینده، بیش از هر زمان دیگری برای انرژی پاک ثبت نام کردیم.
  • پردیس های پایدار: ما پردیس Bay View جدید خود را افتتاح کردیم که کاملاً برقی و خالص آب مثبت است. پردیس همچنین بیش از 17 هکتار از طبیعت با ارزش را بازسازی می کند و اصول پیشرو طراحی دایره ای را در خود جای داده است.
  • پر کردن آب: در پایان سال 2022، پروژه‌های حوضه آبخیز قراردادی ما، 271 میلیون گالن آب – معادل بیش از 400 استخر در اندازه المپیک – برای حمایت از هدف ما برای تکمیل 120٪ از آب شیرینی که استفاده می‌کنیم، دوباره پر کرده است.
مطالب پیشنهادی  Android Auto، اخبار و به‌روزرسانی‌های کلیدهای دیجیتال خودرو در CES 2023

این گذار به آینده ای پایدارتر بسیار چالش برانگیز خواهد بود “هم برای ما و هم برای جهان به طور کلی” و هیچ کتاب بازی برای تحقق آن وجود ندارد. اما ما تلاش‌های خود را بخشی از یک تصویر بزرگ‌تر می‌دانیم، و اهداف خود را برای کمک به مقیاس راه‌حل‌های جهانی تعیین می‌کنیم، و خوش‌بین هستیم که می‌توانیم از طریق تلاش‌هایمان در زمینه اطلاعات و نوآوری، نقش مفیدی در تسریع اقدامات اقلیمی ایفا کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور