گوگل به‌روزرسانی‌های خودکار کروم‌بوک‌ها را گسترش می‌دهد

10 سال به روز رسانی خودکار

امنیت اولویت اول ماست. دستگاه‌های Chromebook هر چهار هفته یک بار به‌روزرسانی‌های خودکار دریافت می‌کنند که لپ‌تاپ شما را ایمن‌تر می‌کند و به عمر طولانی‌تری کمک می‌کند. و از سال آینده، این به‌روزرسانی‌های خودکار را تمدید می‌کنیم تا Chromebook شما به مدت 10 سال پس از عرضه پلتفرم، امنیت، ثبات و ویژگی‌های پیشرفته‌تری داشته باشد.

پلتفرم مجموعه‌ای از مؤلفه‌ها است که برای کار با هم طراحی شده‌اند — چیزی که سازنده برای هر Chromebook مشخصی انتخاب می‌کند. برای اطمینان از سازگاری با به‌روزرسانی‌هایمان، با همه سازندگان مؤلفه در یک پلتفرم (برای مواردی مانند پردازنده و Wi-Fi) کار می‌کنیم تا نرم‌افزار را روی هر Chromebook توسعه و آزمایش کنیم.

از سال 2024، اگر کروم‌بوک‌هایی دارید که از سال 2021 به بعد منتشر شده‌اند، به‌طور خودکار 10 سال به‌روزرسانی دریافت خواهید کرد. برای کروم‌بوک‌هایی که قبل از سال ۲۰۲۱ منتشر شده‌اند و هم‌اکنون در حال استفاده هستند، کاربران و سرپرستان فناوری اطلاعات این گزینه را خواهند داشت که به‌روزرسانی‌های خودکار را تا ۱۰ سال از زمان انتشار پلتفرم (پس از دریافت آخرین به‌روزرسانی خودکار) تمدید کنند.

حتی اگر Chromebook دیگر به‌روزرسانی‌های خودکار را دریافت نکند، همچنان دارای ویژگی‌های امنیتی قوی و داخلی است. برای مثال، با بوت تأیید شده، Chromebook شما هر بار که راه‌اندازی می‌شود، خود بررسی می‌کند. اگر تشخیص دهد که سیستم به هر طریقی دستکاری یا خراب شده است، معمولاً خود را تعمیر می کند و به حالت اولیه خود باز می گردد.

می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره به‌روزرسانی‌های توسعه‌یافته را در مرکز راهنمایی، کنسول سرپرست یا در تنظیمات بیابید.

مطالب پیشنهادی  ویژگی‌های جدید تماس و پیام‌های متنی در Pixel 7 و Pixel 7 Pro
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور