5 روش برای استفاده از قالب بندی بدون صفحه

وقتی وارد منطقه نوشتن می شوم، می تواند تقریباً مراقبه باشد. من عمیقاً در یک فکر، توصیف یا صحنه هستم، و کلمات فقط در جریان هستند. تا زمانی که صفحه را به پایان نرسانم، هیچ چیز نمی تواند سر راه من قرار بگیرد.

این انتقال به صفحه بعدی می‌تواند من را ناامید کند: جملات، نقطه‌ها و پاراگراف‌ها شکسته می‌شوند، و این ایده‌های جریان آزاد اکنون احساس می‌کنند ارتباطی با هم ندارند. و از آنجایی که من معمولاً پروژه‌های نوشتاری خود را چاپ نمی‌کنم، فشرده کردن همه چیز روی اندازه‌های کاغذ سنتی بیشتر حواس‌پرت‌کننده است تا مفید.

بنابراین، در حالی که من بارها از صفحات برای سازماندهی ماندن تشکر می کنم (و نیاز دارم)، پروژه های خاصی وجود دارند که ترجیح می دهم بدون هیچ محدودیتی روی آنها کار کنم. در آن لحظات، قالب‌بندی بدون صفحه را در Google Docs تنظیم کردم.

قالب بندی بدون صفحه چیست؟

قالب بدون صفحه تنظیمی در Google Docs است که تمام شکستگی‌های صفحه را حذف می‌کند، بنابراین می‌توانید به‌طور پیوسته پیمایش کنید و بدون وقفه بنویسید. در این تنظیمات، خطوط شکسته و تصاویر نیز با اندازه صفحه نمایش شما تنظیم می شوند و جداول پهن به راحتی با اسکرول به چپ و راست مشاهده می شوند.

برای جابه‌جایی به قالب بدون صفحه، روی «فایل» در گوشه سمت چپ بالای سند خود، سپس «تنظیم صفحه» کلیک کنید. «بی صفحه» را در پنجره بازشو انتخاب کنید، سپس «تأیید» را برای اعمال انتخاب کنید. آی تی. پس از تنظیم، می‌توانید با تنظیم عرض متن فضای بیشتری به خود بدهید: روی «مشاهده» در بالای سندتان کلیک کنید، «عرض متن» را در منوی کشویی پیدا کنید و گزینه‌ای را انتخاب کنید که بهترین کارکرد را دارد. برای شما.

مطالب پیشنهادی  گوگل و دانشگاه هوارد Project Elevate Black Voices را معرفی کردند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور