چگونه گوگل و دیگران می توانند فناوری های پیشرفته انرژی پاک را تسریع کنند

این فناوری‌ها نه تنها برای شبکه‌های جهانی، بلکه برای خریداران انرژی پاک شرکت‌هایی مانند ما نیز مهم هستند. همانطور که راه‌های دستیابی به هدف خود را برای کار با انرژی 24 ساعته بدون کربن تجزیه و تحلیل کرده‌ایم، دریافتیم که گنجاندن فناوری‌های پیشرفته برق پاک در مجموعه ما، هزینه رسیدن به هدف و ریسک‌های بازار مرتبط را کاهش می‌دهد. این فناوری‌ها همچنین تضمین می‌کنند که تقاضای فزاینده برای برق به طور کامل با انرژی پاک و مقرون‌به‌صرفه جدید که منافع مستقیمی برای جوامعی که در آن تولید می‌شود، برآورده می‌شود.

خریداران انرژی پاک شرکتی با هم می توانند نقش مهمی در کمک به این فناوری ها برای غلبه بر موانع موفقیت تجاری ایفا کنند. به عنوان مثال، خریداران می‌توانند با امضای قراردادهای خرید بلندمدت، تأمین سرمایه توسعه پروژه در مراحل اولیه یا حمایت از سیاست‌های حمایتی از این فناوری‌ها حمایت کنند.

به عنوان یکی از بزرگترین خریداران شرکتی برق از انرژی بادی و خورشیدی، ما به سرمایه گذاری قابل توجهی در این فناوری ها ادامه خواهیم داد. این سرمایه‌گذاری‌های ما و دیگران نقشی اساسی در کاهش هزینه‌های فناوری‌های بادی و خورشیدی در دهه گذشته داشته است. ما با هم می‌توانیم همین کار را برای سایر فناوری‌های پیشرفته انرژی پاک انجام دهیم که به ساخت شبکه‌های برق انعطاف‌پذیر، ایمن، مقرون‌به‌صرفه و کاملاً کربن‌زدایی‌شده کمک می‌کنند.

اگر علاقه مند به همکاری با گوگل در این زمینه هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  4 روشی که جابجایی به Pixel آسان تر از همیشه است