نحوه حذف سریع صفحه وردپرس

اگر صاحب یک وب سایت وردپرسی هستید، ممکن است در برخی مواقع بخواهید یک صفحه یا پست وردپرس را لغو انتشار کنید. اگرچه انتشار یک پست جدید هرگز مشکل بزرگی نیست، اما اگر ندانید چگونه این کار را انجام دهید، لغو انتشار یک پست می تواند مشکل باشد.

سوال بزرگ این است نحوه لغو انتشار صفحات یا پست ها در وردپرس. اگر به دنبال پاسخ هستید، به جای درستی آمده اید! شما می توانید یک صفحه وردپرس را با یا بدون افزونه لغو انتشار کنید.

ما در این آموزش گام به گام کامل در مورد لغو انتشار صفحات وردپرس خود فوراً همه این موارد و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد…

اما قبل از شروع، اجازه دهید ابتدا دلایل مختلف برای لغو انتشار یک صفحه یا پست وردپرس را بررسی کنیم.

1 چرا یک صفحه وردپرس را لغو انتشار کنیم؟

هر چند وقت یکبار، لازم است هر از گاهی موارد را به روز کنید. آدرس پستی، انتخاب لباس، مدل مو، و کتابخانه رسانه شما. همه چیز در نهایت قدیمی، نامربوط و قدیمی می شود زیرا جهان ما همیشه در حال تکامل است!

متأسفانه محتوای شما دیگر یک استثنا نیست.

با این حال، لغو انتشار محتوای خود به سادگی تغییر آدرس، خرید لباس های جدید مد روز، کوتاه کردن موهای جدید، یا خرید موسیقی جدید است.

رایج ترین دلیل برای لغو انتشار صفحه وردپرس این است که محتوا دیگر به مخاطبان شما مرتبط نیست. همچنین ممکن است در مورد محتوای خاصی فکر دومی داشته باشید و برای تصمیم گیری در مورد تغییر یا عدم تغییر آن به زمان بیشتری نیاز داشته باشید. ممکن است پستی درباره خدمات و/یا محصولات شما نیاز به اصلاح داشته باشد یا اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته اید دیگر معتبر نباشد و نیاز به به روز رسانی داشته باشد.

دلیل هر چه که باشد، فایده لغو انتشار یک صفحه این است که در صورت نیاز مجدد، صفحه و تمام اطلاعات آن را حفظ می کنید. علاوه بر این، همیشه می توانید صفحه را دوباره منتشر کنید. اگر مطمئن هستید که دیگر هرگز به آن صفحه نیاز نخواهید داشت، همیشه می توانید صفحه یا پست را حذف کنید.

توجه: از آنجایی که محتوای قبلی شما ممکن است گاهی اوقات نامناسب به نظر برسد، می توانید پست ها و صفحات خود را بایگانی کنید.

2 چگونه یک صفحه وردپرس را لغو انتشار کنیم؟

اکنون، بیایید به چند روش برای لغو انتشار صفحه وردپرس در وب سایت خود استفاده کنیم.

2.1 لغو انتشار یک صفحه وردپرس

لغو انتشار یک صفحه به شما امکان می دهد آن را از وب سایت خود حذف کنید در حالی که به شما امکان می دهد صفحه را ویرایش کنید و بعداً آن را مجدداً منتشر کنید.

ساده ترین راه برای انجام این کار این است که صفحه را به پیش نویس تغییر دهید.

برای انجام این کار، به Pages > All Pages از داشبورد وردپرس شما. ماوس را روی صفحه نگه دارید و روی آن کلیک کنید ویرایش کنید لینک، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

لغو انتشار یک صفحه وردپرس

در صفحه بعد از ویرایش، روی به پیش نویس تغییر دهید گزینه در بالای صفحه

روی گزینه Switch to draft کلیک کنید

این یک پنجره بازشو ظاهر می‌شود که تأیید می‌کند می‌خواهید صفحه را به پیش‌نویس تغییر دهید یا خیر. کلیک کنید بر روی خوب دکمه، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

روی دکمه OK کلیک کنید

خودشه! صفحه شما به یک پیش نویس به روز می شود. شما می توانید پیش نویس خود را با پیمایش به بررسی کنید را تمام صفحات > پیش نویس ها بخش.

صفحه به پیش‌نویس تغییر کرد

اگر دیگر به صفحه در سایت خود نیاز ندارید یا اگر قدیمی است، می توانید صفحه را کاملاً حذف کنید. این شبیه به افزودن صفحه خود به سطل زباله یا سطل زباله رایانه شما است.

برای انجام این کار، روی انتقال به سطل زباله را در منوی سمت راست فشار دهید و صفحه شما به سطل زباله منتقل می شود.

به thrash بروید

2.2 چند صفحه وردپرس را همزمان لغو انتشار کنید

ممکن است صفحات زیادی داشته باشید که دیگر نیازی به تغییر آنها نداشته باشید یا فقط بخواهید اگر وب سایت را به یک دامنه جدید تغییر دهید یا تغییر دهید. می‌توانید به‌جای تکرار هر بار، همه آن‌ها را به یکباره لغو یا حذف کنید.

برای انجام این کار، به Pages > All Pages از داشبورد وردپرس خود و کادر کنار صفحاتی را که می خواهید لغو انتشار کنید علامت بزنید.

لغو انتشار چندین صفحه

بعد، روی اعمال توده کشویی، انتخاب کنید ویرایش کنید، سپس کلیک کنید درخواست دادن، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

گزینه Edit را انتخاب کنید

بعد، انتخاب کنید پیش نویس از وضعیت کادر کشویی و روی آن کلیک کنید به روز رسانی دکمه، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

گزینه پیش نویس را انتخاب کنید

و بس! همه صفحات انتخابی شما لغو انتشار خواهند شد.

همچنین می توانید چندین صفحه را با انتخاب گزینه به سطل زباله منتقل کنید انتقال به سطل زباله گزینه در اعمال توده فهرست کشویی.

چندین صفحه را به thrash منتقل کنید

2.3 یک صفحه وردپرس را خصوصی یا با رمز عبور محافظت کنید

اگر در حال توسعه یک وب سایت وردپرسی هستید، به احتمال زیاد، همیشه در حال تولید و ارزیابی محتوای جدید هستید تا مشخص کنید کدام صفحات بیشترین افزایش را برای ترافیک و سئوی کاربر دارند.

برای جلوگیری از مشاهده، ویرایش یا حذف داده‌ها توسط افراد غیرمجاز قبل از اینکه آماده انتشار صفحات باشید یا زمان لازم برای ایجاد تغییرات مهم را داشته باشید، محافظت از این پست‌ها ضروری است.

به طور پیش فرض، صفحات وردپرس به صورت تنظیم شده است عمومی – یعنی هر کسی می تواند آنها را مشاهده کند.

بنابراین چگونه می توانید صفحه خود را با رمز عبور ایمن کنید؟

خوشبختانه، وردپرس یک گزینه داخلی ساده و سریع دارد که آن را ساده می کند.

ابتدا به صفحه ای که می خواهید با رمز عبور محافظت کنید بروید. بعد، بر روی کلیک کنید عمومی در بخش وضعیت و دید در منوی سمت راست

رمز عبور - محافظت از یک صفحه

سپس، را انتخاب کنید رمز عبور محافظت شده است گزینه و رمز عبور خود را در کادر وارد کنید. پس از وارد کردن رمز عبور، روی آن کلیک کنید به روز رسانی را فشار دهید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.

اکنون وقتی بازدیدکنندگان شما از صفحه بازدید می کنند، از آنها خواسته می شود که یک رمز عبور وارد کنند.

برای مشاهده صفحه رمز عبور را وارد کنید

2.4 لغو انتشار صفحه وردپرس با استفاده از یک افزونه

ویژگی پیش فرض وردپرس به شما کنترل بسیار ابتدایی و حداقلی بر روی دید صفحه می دهد. این به شما امکان می دهد محتوا را فقط با یک رمز عبور قفل کنید. علاوه بر این، شما نمی توانید از صفحات و پست ها توسط نقش های کاربر محافظت کنید. اینجاست که یک پلاگین پیشرفته حفاظت از رمز عبور به کمک می آید.

افزونه Password Protect WordPress Page (PPWP) را از داشبورد وردپرس خود نصب و فعال کنید. برای انجام این کار، به افزونه ها > افزودن جدید بخش و افزونه را جستجو کنید.

افزونه PPWP را نصب کنید

به صفحه ای که می خواهید با رمز عبور محافظت کنید بروید. در مرحله بعد، بر روی ویرایش کنید همانطور که در زیر نشان داده شده است.

محافظت از رمز عبور با استفاده از افزونه

در مرحله بعد، یک نقش کاربری را از قسمت انتخاب کنید نقش لیست کشویی رمز عبور خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید ارسال دکمه.

نقش را انتخاب کرده و رمز عبور را وارد کنید

این افزونه به شما امکان می دهد محتوا را با یک یا چند کلمه عبور توسط نقش های کاربر قفل کنید. در نتیجه، تنها کاربرانی که وارد سیستم شده اند و رمزهای عبور صحیح را وارد می کنند، مجاز به باز کردن پست هستند.

محافظت از رمز عبور توسط نقش های کاربر

3 نتیجه

لغو انتشار صفحه وردپرس علم موشکی نیست! اگر دکمه های مناسب را برای کلیک کردن بدانید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. نکته مهم در مورد لغو انتشار این است که شما در واقع صفحه را نگه می دارید و پست می کنید. و شما می توانید آن را دوباره در هر زمان منتشر کنید.

چگونه یک صفحه وردپرس را در سایت خود حذف کنید؟ به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo. ?

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور