YouTube Music اکنون به شما امکان می‌دهد «دوباره گوش کنید» را ببینید

در حوالی ماه می، YouTube Music برای Android و iOS «Listen again» را به‌عنوان یک شبکه فشرده فوق‌العاده دوباره طراحی کرد و اکنون به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها، آلبوم‌ها، هنرمندان و فهرست‌های پخش بیشتری را پیدا کنید.

بسته به عادات استفاده شما، ممکن است «Listen again» قفسه بالایی در فید Home باشد. در حال حاضر، حداکثر 20 اثر را نشان می دهد که در چند روز گذشته تاریخ پخش را شامل می شود. این بخش قبلاً فقط یک چرخ فلک معمولی و با اندازه کامل بود و طراحی جدید به شما امکان می‌دهد تا شش اثر را در هر صفحه نمایش به‌جای تنها دو اثر مشاهده کنید.

اکنون یک دکمه “بیشتر” در گوشه سمت راست بالا وجود دارد که به شما امکان می دهد با حدود 95 مورد که شش مورد در یک زمان نمایش داده شده اند، در یک شبکه دو عریض که کمی ناکارآمد است به عقب برگردید. تبلت اندرویدی (و کلاینت وب) امکان شبکه ای را فراهم می کند که چهار یا پنج مورد را در سراسر آن نشان می دهد.

به این ترتیب، اکنون به آهنگ‌ها و مجموعه‌هایی دسترسی دارید که حداقل از فید اصلی YouTube Music با آن‌ها طنین انداز شده‌اید. این کار نیازی به کار (لایک کردن، افزودن به لیست های پخش و غیره) از طرف شما ندارد و بسیار بهتر از استفاده از “فعالیت اخیر”/”تاریخچه” از بالای برگه کتابخانه است.

YouTube Music اخیراً کاری مشابه با «Mixed for you» انجام داد تا همه میکس‌های شخصی‌شده را به‌جای تغییر حالت در یک نما نشان دهد.

این دکمه «بیشتر» برای گوش دادن دوباره امروز به طور گسترده در YouTube برای Android، iOS و وب منتشر شده است.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: