گلکسی زد فولد 4 یک قاب S Pen جدید درز پیدا کرد

کمی بیش از یک هفته تا معرفی گلکسی زد فولد 4 فاصله داریم و اطلاعات فاش شده همچنان ادامه دارد. این هفته، گلکسی زد فولد 4 در آمازون ظاهر شد تا طراحی جدید، قاب و بهبود نرم افزاری خود را نیز به نمایش بگذارد.

کانالی در تلگرام لیست گلکسی زد فولد 4 را در آمازون هلند مشاهده کرد که این دستگاه را در تصاویر رسمی با رنگ “بژ” خود نشان می دهد. در حالی که در اینجا هیچ چیز واضحی برای یادگیری در مورد قیمت وجود ندارد، تصاویر خود سامسونگ تصویر واضحی از سه تغییر کلیدی را به ما ارائه می دهند.

اول از همه، اندازه‌گیری‌هایی دریافت می‌کنیم که نسبت ابعاد جدید Fold 4 را نشان می‌دهد.

همانطور که انتظار می رفت، صفحه نمایش بیرونی اکنون با صفحه نمایش 6.2 اینچی 23.1:9 عریض تر شده است. برای مقایسه، Fold 3 دارای همان اندازه در 6.2 اینچ بود، اما با صفحه نمایش 25:9 بسیار باریک تر. صفحه نمایش داخلی نیز به نسبت تصویر 21.6:18 در همان اندازه 7.6 اینچی حرکت می کند. Fold 3 دارای نسبت تصویر 5:4 بود. همچنین به نظر می رسد که سامسونگ لولا و قاب در سمت چپ نمایشگر بیرونی را باریک کرده است.

دو تصویر دیگر در این فهرست همچنین یک ترفند نرم‌افزاری جدید را نشان می‌دهد که سامسونگ در حال ارائه به Galaxy Z Fold 4 است، نوار وظیفه‌ای که در پایین نصب شده است که بسیار شبیه به آنچه در Android 12L به نظر می‌رسد.

گوگل نوار وظیفه ای را در اندروید 12L معرفی کرد که در دستگاه های با صفحه نمایش بزرگ ظاهر می شود و می تواند تعداد معدودی از برنامه ها را برای جابجایی سریع و چندوظیفه ای آسان میزبانی کند. در حالی که مشخص نیست که آیا سامسونگ دقیقاً از این ویژگی استفاده می کند یا خیر، مطمئناً بر اساس این تصاویر به نظر می رسد که چنین است.

و در نهایت، نگاهی گذرا به قلم S جدید برای Galaxy Z Fold 4 داریم. سامسونگ قلم S “Fold Edition” را در کنار Fold 4 در چندین عکس نشان می دهد که یکی از آنها نشان می دهد که طراحی قلم عمدتاً بدون تغییر به نظر می رسد.

تصویر دیگر یک قاب S Pen جدید برای Galaxy Z Fold 4 را در رنگ خاکستری مایل به سبز نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد با گوشی درون آن مطابقت دارد. قلم نیز با آن رنگ مطابقت دارد. این قطعا قابل توجه است، زیرا مشکی تنها و تنها گزینه S Pen سال گذشته بود. این کیس همچنین دارای نوعی خط در کنار قلم S است، اما بلافاصله مشخص نیست که چه هدفی را دنبال می کند. صرف نظر از این، ما فقط خوشحالیم که می بینیم سامسونگ از طراحی وحشتناک سال گذشته خود خارج می شود.

سامسونگ قرار است گلکسی زد فولد 4 را در کنار سری‌های Flip 4، واچ 5 و یک جفت هدفون جدید در 10 آگوست معرفی کند. اکنون رزروها برای اعتبارهای پیشرفته هنگام خرید Fold 4 باز است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: