Wordle در حال افزودن پشتیبانی برای همگام سازی پیشرفت در چندین دستگاه

بازی وب پرطرفدار Wordle در طول سال گذشته جهان را به خود جلب کرد و اکنون در آستانه ارتقای بزرگی است. اکنون Wordle از قابلیت همگام سازی پیشرفت شما در چندین دستگاه پشتیبانی می کند.

از زمان شروع بازی تا به امروز، وردل تنها بر روی یک دستگاه در یک زمان کار کرده است. اگر با تلفن هوشمند خود شروع کنید، همه چیز در آن تلفن هوشمند باقی می ماند. اگر دستگاه را بازنشانی کنید، گم کنید یا جایگزین کنید، تمام پیشرفت خود را نیز از دست خواهید داد.

این به لطف خرید وردل توسط وردل تغییر خواهد کرد مجله نیویورک تایمز.

در یک تاپیک توییتری در 12 ژوئیه، مجله نیویورک تایمز اعلام کرد که گزینه ای برای پیوند پیشرفت Wordle شما به شما اکنون حساب “به زودی” اضافه خواهد شد و به این پیشرفت اجازه می دهد تا در چندین دستگاه همگام شود. پیشرفت شما در همه دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌شود و می‌توانید از هر دستگاهی که به آن وارد شده‌اید، به سمت آن پیشرفت بازی کنید.


به روز رسانی 7/16: از آخر این هفته، به نظر می رسد Wordle در حال راه اندازی یکپارچه سازی حساب با آن است مجله نیویورک تایمز به طور گسترده ای. ما گزینه ورود به سیستم را به صورت زنده در چندین دستگاه مشاهده می کنیم، و در صفحه آمار، زیر رکورد شما ظاهر می شود. شما می توانید با یک موجود وارد شوید نیویورک تایمز یا با ورود به سیستم Google/Facebook/Apple یک حساب جدید ایجاد کنید.


بر اساس زماندر اینجا، به نظر می رسد که این ویژگی در حال حاضر شروع به انتشار کرده است، اما ممکن است هنوز برای همه کاربران در دسترس نباشد. ما هنوز این تغییر را در پایان خود نمی بینیم.

مطالب پیشنهادی  نسخه بتای اندروید 13 سامسونگ در ماه جولای، نهایی تا اکتبر منتشر می شود

همچنین خاطرنشان می شود که این روند نمی تواند معکوس شود.

Wordle به عنوان یک پروژه مستقل شروع به کار کرد اما توسط آن خریداری شد مجله نیویورک تایمز اوایل امسال این بازی «ده‌ها میلیون» کاربر دارد، و این مطمئناً خبر خوبی برای همه است. در حالی که Wordle فقط یک بازی سرگرم کننده با کلمات است، از دست دادن پیشرفت هرگز سرگرم کننده نیست. اکنون، بازیکنان می‌توانند بدون توجه به اینکه با چه دستگاهی بازی می‌کنند، پیشرفت خود را حفظ کنند.

درست قبل از اکنون با خرید، گوگل با یک صفحه اصلی Doodle و ادای احترام سرگرم کننده برای تبلیغ Pixel 6 به روند Wordle وارد شد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور