هوش مصنوعی مولد گوگل در حال بهبود اتاق های تزیین مجازی است

امروز ما آزمایش مجازی برای پوشاک را اعلام کردیم، ویژگی جدیدی که به شما نشان می‌دهد لباس‌ها در مدل‌های واقعی با فرم‌ها و اندازه‌های مختلف بدن چگونه به نظر می‌رسند. این شامل آن جزئیات ظریف اما حیاتی می شود، مانند اینکه چگونه چیزی پوشیده می شود، تا می شود، می چسبد، کشیده می شود و چروک می شود. برای انجام این کار، محققان هوش مصنوعی خرید ما یک مدل هوش مصنوعی مولد جدید ایجاد کردند که تصاویری شبیه به زندگی از لباس‌ها بر روی افراد ایجاد می‌کند.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به این مدل جدید هوش مصنوعی بیندازیم و دقیقاً چگونه ویژگی آزمایش مجازی (VTO) ما را تقویت می‌کند.

تولید تصاویر آزمایشی با هوش مصنوعی

شاید محبوب ترین مرجع برای VTO به فیلم “بی خبر” برمی گردد. با این حال، ما از کمد Cher بسیار پیش رفته ایم. تکنیک‌های کنونی مانند تاب برداشتن هندسی می‌توانند یک تصویر لباس را برش داده و چسبانده و سپس آن را تغییر شکل دهند تا با یک سیلوئت مطابقت داشته باشد. با این حال، تصاویر نهایی هرگز کاملاً به نتیجه نمی رسند: لباس ها به طور واقع بینانه با بدن سازگار نیستند، و دارای نقص های بصری مانند چین های نادرست هستند که باعث می شود لباس ها بدشکل و غیر طبیعی به نظر برسند.

بنابراین زمانی که قصد ساخت یک ویژگی جدید VTO را داشتیم، متعهد شدیم که هر پیکسل از یک لباس را از ابتدا تولید کنیم تا تصاویری با کیفیت بالا و واقعی تولید کنیم. ما با مدل جدید هوش مصنوعی مبتنی بر انتشار راهی پیدا کردیم.

مطالب پیشنهادی  زنده کردن تاریخ بریتانیا از طریق تصاویر
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور