شفافیت و ایمنی برند در Google Video Partners

برندها عمیقاً به مکانی که تبلیغاتشان درج می شود اهمیت می دهند و ما هم همینطور. گزارش اخیر یک شخص ثالث از روش‌های نمونه‌گیری و پروکسی غیرقابل اعتماد استفاده کرده و ادعاهای بسیار نادرستی در مورد شبکه Google Video Partner (GVP) ارائه کرده است.

ما می‌خواهیم در مورد گزینه‌های موجود برای تبلیغ‌کنندگان و سرمایه‌گذاری‌هایی که در حصول اطمینان از دسترسی برندها به مخاطبان باکیفیت در سراسر این شبکه شریک انجام می‌دهیم، رکورد درست کنیم.

GVP یک مکمل موثر برای کمپین های تبلیغاتی YouTube است. این گزارش به اشتباه نشان می‌دهد که بیشتر هزینه‌های کمپین بر روی GVP به جای YouTube انجام می‌شود. این درست نیست اکثریت قریب به اتفاق کمپین های تبلیغاتی ویدیویی در یوتیوب ارائه می شوند. تبلیغ‌کنندگان ویدیویی همچنین می‌توانند تبلیغات را در GVP، شبکه‌ای مجزا از سایت‌های شخص ثالث، اجرا کنند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند، در صورتی که به آن‌ها در رسیدن به اهداف تجاری‌شان کمک کند. مثلاً بگویید شما یک تبلیغ کننده بازی هستید. ممکن است بخواهید در YouTube به افرادی دسترسی پیدا کنید که عاشق بازی هستند، اما همچنین در سایت‌ها و برنامه‌هایی که به آن گروه‌ها پاسخ می‌دهند. در حالی که تنها درصد کمی از تبلیغات ویدیویی در GVP ظاهر می‌شوند، موثر است: ما شاهد هستیم که افزودن GVP به کمپین‌های YouTube باعث افزایش دسترسی بیش از 20 درصد برای همان بودجه می‌شود.

تبلیغ کنندگان کنترل را در دست دارند. وقتی تبلیغ‌کنندگان کمپین‌های تبلیغاتی ویدیویی ایجاد می‌کنند، می‌توانند به وضوح ببینند که تبلیغات آنها ممکن است در سایت‌های شخص ثالث از طریق GVP در طول راه‌اندازی کمپین اجرا شود. ما گزینه انصراف در هر زمان را ارائه می دهیم. آنها همچنین می توانند تصمیم بگیرند که محتوای آنها در کجا ظاهر شود. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند وب‌سایت‌ها و نشانی‌های اینترنتی خاص را همراه با موضوعات یا برنامه‌هایی که می‌خواهند هنگام اجرای تبلیغات از آنها اجتناب کنند، حذف کنند. ما همچنین گزارش کمپین بلادرنگ را با تبلیغ کنندگان خود به اشتراک می گذاریم. این بدان معناست که شرکا می‌توانند ببینند که هزینه‌هایشان به کجا می‌رود، از جمله میزان سرویس در YouTube در مقابل سایت‌ها یا برنامه‌های شخص ثالث. تبلیغ کنندگان همیشه می توانند تنظیمات کمپین خود را بر اساس آن اطلاعات به روز کنند.

مطالب پیشنهادی  13 سازمان غیردولتی که به حل چالش های پایداری در آسیا و اقیانوسیه کمک می کنند

موجودی تبلیغات در سراسر شبکه Google Video Partner بیش از 90% قابل مشاهده. این بسیار بالاتر از هنجارهای صنعت است. ادعاهای موجود در گزارش شخص ثالث به سادگی درست نیستند. به زبان ساده، بیش از 90 درصد تبلیغات در GVP برای مردم در سراسر وب قابل مشاهده است – و تبلیغ‌کنندگان فقط زمانی که آگهی‌ها را مشاهده می‌کنند، هزینه پرداخت می‌کنند. ما از سیگنال‌های کیفیت آگهی بلادرنگ استفاده می‌کنیم تا تعیین کنیم آیا افراد حاضر هستند یا خیر که به ما کمک می‌کنند تصمیم بگیریم که آیا تبلیغ ویدیویی را در سایت یا برنامه Google Video Partner ارائه دهیم یا خیر. این سیگنال ها شامل قابلیت مشاهده، اندازه و موقعیت پخش کننده و اینکه آیا مردم با تبلیغات درگیر هستند یا خیر.

علاوه بر نوار بالایی که در یوتیوب تعیین کردیم، ما داریم سیاست های سختگیرانه که همه ناشران شخص ثالث، از جمله Google Video Partners، باید از آن پیروی کنند. ما فعالانه این سیاست ها را اجرا می کنیم. خط‌مشی‌های ما محتوای ساخته‌شده برای تبلیغات (MFA) را ممنوع می‌کند. برای مثال، ناشران از درگیر شدن در شیوه‌های مخرب، تهاجمی یا فریبنده ارائه تبلیغات صرفاً به منظور ایجاد درآمد تبلیغاتی منع شده‌اند. این شامل ارائه تبلیغات در مرورگرهای پنهان، صفحاتی با تبلیغات بیشتر از محتوا یا تبلیغاتی است که منجر به کلیک های تصادفی می شود. برای اینکه متوجه شوید چقدر در این مورد جدی هستیم، در سال 2022 به دلیل نقض خط‌مشی‌هایمان، ارائه تبلیغات در بیش از 143000 سایت را متوقف کردیم.

ما برای تبلیغاتی که در محتوای Google Video Partners اجرا می‌شوند، اعتبارسنجی شخص ثالث ارائه می‌کنیم. ما با سازمان‌های خارجی همکاری می‌کنیم تا به ما کمک کنند تا اطمینان حاصل کنیم ناشران از خط‌مشی‌های ما پیروی می‌کنند. Google Video Partners از تأیید شخص ثالث مستقل از DoubleVerify، Integral Ad Science و Moat برای قابلیت مشاهده و ترافیک نامعتبر پشتیبانی می کند. این مشارکت‌ها، همراه با کاری که قبلاً در داخل برای اجرای خط‌مشی‌های خود انجام می‌دهیم، به تبلیغ‌کنندگان در مورد مکان‌های تبلیغاتی خود اطمینان خاطر می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  چگونه از یادگیری ماشینی برای درک پروتئین ها استفاده می کنیم
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور