چگونه با گوگل پیکسل خود عکس های ID عالی بگیرید

2. نقطه مناسب را با نور طبیعی پیدا کنید

در مرحله بعد، باید کمی مکان یابی انجام دهید. مایکل می‌گوید: «پس‌زمینه‌ای پیدا کنید که ساده باشد و حواس شما را از موضوع منحرف نکند». به یاد داشته باشید: با یک عکس پرتره مانند این، شما ستاره نمایش هستید، نه هر چیزی که پشت سر شماست. “برای سادگی، من یک پس زمینه تک رنگ را پیشنهاد می کنم. مایکل می‌گوید به‌طور سنتی این رنگ می‌تواند سفید یا سفید باشد، اما رنگ‌های روشن و چشم‌گیر نیز می‌توانند به خوبی کار کنند.

هنگامی که پس‌زمینه‌ای را که دوست دارید پیدا کردید، مطمئن شوید که نورپردازی خوب است. مایکل می‌گوید: «محل ایده‌آل برای عکس‌برداری از سر، نزدیک پنجره‌ای با نور طبیعی فراوان یا بیرون از داخل سایه است». اطمینان حاصل کنید که نور مستقیماً به صورت شما نمی تابد. شما به دنبال مکانی با نور روشن، اما با نور طبیعی غیرمستقیم هستید. Real Tone در Pixel نیز در اینجا به شما کمک می‌کند – به طور خودکار تعادل رنگ سفید و روشنایی را تنظیم می‌کند تا طیف متنوعی از رنگ‌های پوست را با دقت ثبت کند.

بعلاوه، هنگام عکس گرفتن به زمان توجه کنید. â € œبهترین زمان روز برای عکسبرداری به مکان خاص شما بستگی دارد. مایکل توصیه می‌کند: «مکان را در طول روز جستجو کنید تا تعیین کنید چه زمانی نور غیرمستقیم زیادی دارد». “به این ترتیب، نور از روی زمین یا سطح دیگری منعکس می‌شود و به سمت صورت شما منعکس می‌شود و این اثر نوری پراکنده زیبا را ایجاد می‌کند” و این کلید یک عکس خوب است.

مطالب پیشنهادی  صرفه جویی در آب در لس آنجلس، یک توالت نشتی در یک زمان
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور