گوگل با استارتاپ ها روی راه حل های آب و هوایی با استفاده از هوش مصنوعی کار می کند

اکوسیستم جهانی استارتاپ نقشی اساسی در ایجاد آینده ای پایدار برای همه ایفا می کند. برنامه استارت‌آپ‌های ما برای توسعه پایدار به برخی از بهترین و باهوش‌ترین استارت‌آپ‌هایی که روی پایداری کار می‌کنند، پشتیبانی مستقیم و پایدار می‌دهد. در این روز زمین، به‌روزرسانی جدیدترین دستاوردهای برنامه را به اشتراک می‌گذاریم.

برنامه ما برای اولین بار در نوامبر 2019 راه اندازی شد و برای حمایت از بیش از 500 استارت آپ متمرکز بر تأثیرگذاری که برای پیشبرد 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل متحد کار می کنند، رشد کرده است. از طریق دسترسی به ابزارها و فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی – مانند Google Cloud و Earth Engine – و شبکه گسترده ما از کارمندان، مشاوران و سرمایه‌گذاران پرشور Google، از بنیان‌گذاران در مأموریت تحقیقات پیشگامانه و تأثیر طولانی‌مدت در مقیاس

در طول چهار ماه گذشته، ما شکل جدیدی از تعامل مستقیم را آزمایش کرده‌ایم. برای اولین بار، کارمندان گوگل را با استارتاپ‌ها جفت می‌کنیم تا راه‌حل‌های هوش مصنوعی را به تاثیرگذارترین پروژه‌هایشان اضافه کنیم – و این در حال حاضر تفاوت ایجاد کرده است. از جمله، کارشناسان گوگل به راه‌اندازی راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره‌ای و ایجاد ابزارهای بینایی رایانه کمک کردند. در اینجا نگاهی به سه استارت‌آپ آب و هوایی که در حال کار با آنها هستیم، می‌اندازیم.

SurplusMap از یادگیری ماشینی برای ساخت مکان های بیشتری برای شارژ EV شما استفاده می کند