خبرنامه SEO شماره 97: خلاصه اولگا در اکتبر 2023 اخبار SEO

من در این چند هفته اخیر غرق شدم و در نهایت دو شماره از خبرنامه SEO خود را از دست دادم. اما نگران نباشید – من به مسیر برگشته ام و آماده هستم تا شما را در مورد تمام سئو هفته های اخیر پر کنم.

این خلاصه همه چیزهایی را که نیاز دارید تا بدون احساس غرق شدن در به‌روزرسانی‌های سئو، درگیر خود شوید، دارد.

PS فوق العاده از کنفرانس SEO باربادوس که تا دو هفته دیگر برگزار می شود هیجان زده هستم—امیدوارم برخی از شما را در آنجا ببینیم!

خوب، بیایید به اخبار SEO بپردازیم. یک دسته برای صحبت وجود دارد!

🙏 قبل از اینکه به آخرین اخبار بپردازیم، می خواهم یک لطف کوچک و مداوم بخواهم. آیا به پادکست سئوی من امتیاز می دهید؟ من تلاش زیادی برای آن می‌کنم و برای بهبود مستمر تلاش می‌کنم. اگر فکر می کنید شایسته است، امتیاز پنج ستاره بسیار قدردانی می شود.

در عوض من به انجام تمام تلاشم ادامه خواهم داد و به شما این امکان را می دهم که به صورت رایگان از من بیاموزید. ممنون از همراهی شما… ❤️

خبرنامه سئو

بیایید در مورد بزرگترین به روز رسانی گوگل تا به حال صحبت کنیم، نهنگ قاتل… (با جیسون بارنارد)

من یک گفتگوی روشنگر با جیسون بارنارد، The Brand SERP Guy، در مورد بزرگترین به روز رسانی الگوریتم گوگل تا به حال – به روز رسانی نهنگ قاتل داشتم. ما در مورد اینکه چگونه گوگل در جولای 2023 تغییرات گسترده‌ای در نمودار دانش خود ایجاد کرد، با تمرکز بر نهادهای افراد و سیگنال‌های اعتبار EEAT بحث کردیم. سپس در آگوست و سپتامبر 2023 به‌روزرسانی‌های اصلی منتشر شد.

ممیزی SEO: ساختن نقشه راه بازیابی وب سایت پس از به روز رسانی گوگل

من خوشحالم که مهمان پادکست SEO “dofollow” توسط رتبه بندی SE هستم، جایی که فرصتی داشتم تا کمی در مورد به روز رسانی الگوریتم گوگل، ممیزی SEO و نحوه بازیابی سایت خود صحبت کنم.

بالا اخبار سئو

در اینجا مهمترین است اخبار سئو و هوش مصنوعی از هفته گذشته

3 روش جدید برای بررسی آنلاین تصاویر و منابع

جستجوی Google دارای ابزارهای داخلی است که به شما کمک می کند اطلاعات با کیفیت بالا را پیدا کنید و آنچه را که آنلاین می بینید درک کنید. گوگل سه راه جدید را اعلام کرده است که می توانید زمینه بیشتری در مورد تصاویر و منابعی که پیدا می کنید به دست آورید.

به‌روزرسانی‌های آزمایشی ضد انحصار جستجوی Google: همه چیزهایی که باید بدانید (تا کنون)

پرونده مهم دادگاهی که توسط وزارت دادگستری ایالات متحده ارائه شده است می تواند تغییرات بزرگی را برای گوگل و آینده اینترنت ایجاد کند.

درون به‌روزرسانی عظیم EEAT Graph دانش 2023 گوگل

عمیقاً به تأثیر آخرین به‌روزرسانی Graph دانش بر اشخاص حقیقی و اینکه چگونه تمرکز Google بر زیرنویس‌ها سیگنال‌های EEAT را افزایش می‌دهد، غوطه‌ور شوید.

ارائه‌دهندگان داده در به‌روزرسانی هسته و هرزنامه Google اکتبر ۲۰۲۳

اکنون که هم آپدیت اصلی اکتبر 2023 گوگل منتشر شده و هم آپدیت هرزنامه اکتبر 2023 منتشر شده است، SEL می خواست بررسی عمیق تری در مورد تفاوت این به روز رسانی اصلی با به روز رسانی های اصلی قبلی گوگل داشته باشد.

مطالب پیشنهادی  طراحی گرافیک و چرخه روند 20 ساله

اخبار برتر اکتبر 2023

آیا می‌دانستید که داده‌های ساختار یافته پرسش‌های متداول و نحوه انجام بیشتر در جستجوی گوگل استفاده نمی‌شوند؟ با قسمت اکتبر ’23 اخبار جستجوی Google درباره داده های ساختاریافته، به روز رسانی های رتبه بندی جستجو و موارد دیگر بیاموزید!

داده های ساختاری فهرست خودرو برای نمایندگی های خودرو

فهرست‌های خودرو در Google به نمایندگی‌های خودرو اجازه می‌دهد تا موجودی فروش خود را در جستجوی Google و سایر سطوح Google نشان دهند. در حال حاضر در ایالات متحده و قلمرو ایالات متحده موجود است. امروز، ما یک روش جدید و ساده‌تر را برای ارائه داده‌های موجودی خودرو برای فروش به Google اعلام می‌کنیم.

به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google در 27 اکتبر (تأیید نشده)

پس از آخرین به‌روزرسانی تأیید نشده الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google که در 25 اکتبر کاهش یافت، بری شوارتز نشانه‌هایی از لرزش دیگری را امروز صبح – 27 اکتبر – مشاهده کرد.

مصاحبه من با تد کوبایتیس، خالق کورا را بررسی کنید.

مصاحبه من با تد کوبایتیس، خالق Cora، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تغییر بازی این ابزار.

اخبار بیشتر هوش مصنوعی و سئو

در اینجا دیگر اخبار سئو وجود دارد، کمتر شکسته اما به همان اندازه مهم است.

گوگل نشانه هایی را ارائه می دهد که شما در حال نوشتن محتوای غیر مفید هستید

رابط جستجوی گوگل، دنی سالیوان، نمونه هایی از انواع محتوای غیر مفید را ارائه کرده است. او همچنین نمونه هایی از استراتژی هایی را که نویسندگان ممکن است برای نوشتن محتوای غیر مفید استفاده کنند، ارائه کرد. به عنوان یادآوری، خط کلی محتوای غیر مفید برای گوگل این است که وقتی می نویسید آن محتوا در جستجو رتبه خوبی داشته باشد و نه برای کاربران نهایی شما.

ادغام نمودار نحوی گوگل برای داده های ساخت یافته

اکنون جستجوی گوگل از آنچه که ادغام گراف نحوی پشتیبانی نامیده می شود پشتیبانی می کند. اساساً این بدان معنی است که نحوهای مختلف داده های ساختاریافته اکنون می توانند به عنوان یکی به یکدیگر متصل شوند. Google اعتبارسنجی.

Google مشکل ارائه نتایج جستجو را برطرف می کند

گوگل امروز در ارائه یا نمایش نتایج جستجو به برخی از جستجوگران مشکل داشت. ممکن است هنگام جستجو در Google.com صفحات خطا را مشاهده کرده باشید.

Google Favicon User Agent را حذف می‌کند و به Googlebot-Image و Googlebot Crawling نیاز دارد

Google اسناد توسعه‌دهنده جستجوی فاویکون خود را به‌روزرسانی کرده است تا بخش مربوط به عامل کاربر Google Favicon را حذف کند و توضیح دهد که اگر می‌خواهید Google favicon شما را نشان دهد، باید به Googlebot-Image و Googlebot اجازه دهید صفحات شما را بخزند.

مطالب پیشنهادی  بازاریابی محتوای مدرن: چرخ لنگر رشد جدید شما

نسخه جدید ChatGPT به همه ابزارهای GPT-4 به طور همزمان دسترسی می دهد

OpenAI نسخه به روز شده ChatGPT را منتشر می کند که به کاربران امکان می دهد بدون تغییر به همه ابزارهای GPT-4 – از جمله مرور و DALL·E 3 دسترسی داشته باشند.

به‌روزرسانی‌های Google Lighthouse 11.2.0 به PageSpeed ​​Insights می‌آیند

Google Chrome Lighthouse به نسخه 11.2.0 به روز شده است و تغییرات زیادی را در امتیازات عملکرد و همچنین طراحی جدید ایجاد می کند.

Ahrefs دوباره سمروش را به دلیل “اقدامات غیراخلاقی” فرا خواند

به نظر می‌رسد Ahrefs معتقد است مقاله‌ای که Semrush را به Ahrefs در وب‌سایت Backlinko تأیید می‌کند، ممکن است دستورالعمل‌های تأیید FTC را نقض کند.

تایید شد: گوگل تبلیغات را در نتایج جستجوی رایگان آزمایش می کند

گوگل در حال آزمایش نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی ارگانیک (رایگان) است. به طور کلی، گوگل تبلیغات را در بالای هر مجموعه صفحه نمایش می دهد، حتی در رابط پیمایش پیوسته. اما اکنون گوگل تأیید کرده است که در حال آزمایش این تبلیغات در نقاط دیگر در لیست نتایج جستجو است.

گزارش شده است که G7 در مورد کد رفتاری هوش مصنوعی به توافق رسیده است

کد رفتار یک فاصله قبل از مقررات برای تشویق شرکت ها به کاهش خطرات و سوء استفاده از فناوری هوش مصنوعی است.

مصاحبه های سئو

مصاحبه های شگفت انگیز جدید با ستاره های سئو مانند سایروس شپرد، بری آدامز، کاسپار شیمانسکی، کریستینا آزارنکو و غیره در راه است! گوش به زنگ باشید! هنگامی که آنها پخش می شوند مطلع شوید.

100 سئوکار که باید دنبال کنید

☝️ بازگشت: یکی از منابعی که من ایجاد می کنم، لیستی از 100+ SEO است که باید دنبال کنید. من در ابتدا می خواستم نسخه خودم را منتشر کنم، اما این به اندازه کافی عینی نبود، بنابراین می خواهم از شما بخواهم که سئوکاران را برای قرار دادن در لیست من پیشنهاد دهید.

اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، لطفاً این فرم Google را پر کنید و من شما را به همراه پیوندی به سایت و نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی شما به لیست اضافه می‌کنم. متشکرم!

بالا نکات سئو & شب

و در اینجا نکات سئو گوگل برای شما آورده شده است.

گوگل: تغییر چیدمان تجمعی دلیل افت ناگهانی رتبه نیست

جان مولر از گوگل گفت که مشکل در نمرات تغییر چیدمان تجمعی دلیلی برای افت ناگهانی وب سایت شما در رتبه بندی نتایج جستجوی گوگل نخواهد بود.

ویدیوهایی برای تماشای این هفته

در اینجا جدیدترین ویدیوها از سایر سئوکاران وجود دارد که به نظر من بسیار جالب است و ارزش دیدن را دارد.

مقالاتی که حتما باید بخوانید

و باید مدتی را برای خواندن این مقالات از سایر سئوکاران اختصاص دهید. آنها درخشان هستند.

داده های کنسول جستجوی گوگل و BigQuery برای تجزیه و تحلیل پیشرفته

مزایای صادرات انبوه از GSC به BigQuery را در 15 دقیقه یا کمتر درک کنید. دریابید که آیا ارزش وقت شما را به عنوان یک سئوکار دارد یا خیر.
توسط میریام جسیر

مطالب پیشنهادی  هاست PBN چیست؟ توضیح توسط کارشناسان میزبانی PBN LTD✅

گوگل رسما ویژگی SERP ‘نتایج تورفتگی’ را حذف کرد، اما طبق برنامه پیش نرفت

Indented Results (همانطور که ما می دانیم)، یک ویژگی SERP در Google است که در سپتامبر 2021 راه اندازی شد. از سپتامبر 2023، دقیقاً دو سال از زمان راه اندازی، Google اکنون به طور رسمی این ویژگی جستجو را حذف کرده است.
نوشته برودی کلارک

به روز رسانی الگوریتم هسته گسترده گوگل: نکات مهم و سوالات متداول برای صاحبان سایت و سئوکاران

اگر می‌خواهید در مورد به‌روزرسانی‌های هسته گسترده گوگل بیاموزید، تحلیل‌های Glenn Gabe احتمالا بهترین منبعی است که می‌توانید پیدا کنید.
نوشته گلن گیب

به‌روزرسانی هسته Google، به‌روزرسانی هرزنامه اکتبر 2023

در اینجا یک تجزیه و تحلیل اساسی از آخرین به روز رسانی های گوگل از Sistrix است. شما با دامنه های برنده، دامنه های بازنده و موارد دیگر آشنا خواهید شد.
نوشته استیو پین

نقد و بررسی Netpeak Spider

در اینجا یک مشاور SEO درباره نرم افزار Netpeak بررسی می کند: Netpeak Spider و Netpeak Checker.
نوشته اولگا زار

بدترین داستان های ترسناک SEO در سال 2023 و نحوه بیدار شدن از این کابوس ها

چه چیزی سئوکاران را در سال 2023 بیشتر می ترساند؟ کابوس‌های جدید سئو که ما و کابوس‌های مداوم را نگران می‌کنند چیست؟ من این فرصت عالی را داشتم تا چند روز پیش در رویداد Google Search Central Live در زوریخ در مورد آن صحبت کنم و مایلم برخی از نتایج برتر را در اینجا نیز مرور کنم.
نوشته آلیدا سولیس

آنچه در مورد SGE، Bard و Gemini از تماس سه ماهه سوم سال 2023 گوگل آموختیم

آخرین تماس درآمدی گوگل کمی بیشتر به ما نشان داد که گوگل به کجا می رود. در اینجا خلاصه ای از ماری هاینز است.
نوشته ماری هاینز

عبارات منظم چیست (نحوه استفاده از RegEx)

در این آموزش می آموزیم که عبارات منظم چیست و چگونه از آنها برای پردازش متن استفاده کنیم.
نوشته ژان کریستف شوینارد

آیا گوگل به دنبال حداقل تعداد کلمات در صفحات وب است؟

احتمالاً در برخی مواقع شنیده اید که صفحات وب شما باید حداقل تعداد کلمات را برای سئو داشته باشند. و احتمالاً شنیده‌اید که گوگل می‌گوید آنها به تعداد کلمات اهمیتی نمی‌دهند، فقط به کیفیت اهمیت می‌دهند.
نوشته بروس کلی

راهنمای سئوی Shopify 2023

اگر به دنبال یک راهنمای نهایی SEO Shopify هستید، این همان چیزی است که به دنبال آن بودید.
نوشته مت آلن

من محتوا را از دو پست حذف کردم تا ببینم آیا آنها هنوز رتبه می گیرند یا خیر. این چیزی است که اتفاق افتاده است

من محتوا را از دو صفحه خود حذف کردم تا بتوانم تأثیر محتوا بر رتبه بندی را اندازه گیری کنم. ما چند موقعیت را برای چندین دوره از دست دادیم و این دردناک بود، اما آنطور که انتظار داشتم بد نبود. این صفحات همچنان بدون محتوا رتبه نسبتاً خوبی داشتند.
نوشته پاتریک استوکس

ایجاد یک استراتژی سئو برنده: راهنمایی برای بازاریابان داخلی

درک جامعی از استراتژی سئو به دست آورید، عناصر کلیدی مانند ایجاد استراتژی‌های مؤثر، ایجاد نقشه‌های راه عملی، استفاده از مزیت‌های رقابتی و ارائه برنامه‌های خود برای پشتیبانی مطمئن و خرید را پوشش دهید.
نوشته کوین ایندیگ


از شما برای خواندن خبرنامه من متشکرم! امیدوارم اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. اگر از این موضوع لذت بردید، حتماً هفته آینده نسخه بعدی را بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور