پاسخ ما به ایالات متحده در برابر Google

قابل ذکر است، در سال 2014 زمانی که موزیلا تصمیم گرفت یاهو را بسازد! موتور جستجوی پیش‌فرض، بسیاری از مردم در واقع به گوگل برگشتند. به عبارت دیگر، در حالی که تنظیمات پیش‌فرض اهمیت دارند (به همین دلیل ما برای آنها پیشنهاد می‌دهیم)، تغییر آنها آسان است. مردم می توانند تغییر کنند و انجام می دهند.

در مقابل، مایکروسافت مرورگر Edge خود را از قبل روی ویندوز بارگذاری می‌کند، Bing را به موتور جستجوی پیش‌فرض تبدیل می‌کند و به شدت تغییر آن را دشوارتر می‌کند. با وجود این، اکثریت قریب به اتفاق کاربران مایکروسافت جستجو با گوگل را انتخاب می کنند. در واقع، “Google” شماره یک جستجوی جستجو در Bing در سراسر جهان است. برخلاف نظریه DOJ، مردم می‌دانند که انتخاب‌هایی دارند و آن‌ها را انجام می‌دهند.

همین امر در مورد گوشی های هوشمند نیز صدق می کند. دانلود برنامه ها آسان است – احتمالاً همیشه این کار را انجام می دهید. برخی از محبوب‌ترین برنامه‌ها مانند Spotify، Instagram، TikTok، Uber و Amazon از قبل روی دستگاه‌های تلفن همراه بارگذاری نشده‌اند. (و برخی از آن هستند از پیش بارگذاری شده چندان خوب عمل نمی کند.)

نکته اصلی این است که موفقیت از بارگذاری اولیه حاصل نمی شود، بلکه از نوآوری و ارائه محصولات مفیدی می آید که مردم می خواهند از آنها استفاده کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور