به‌روزرسانی Pixel Buds Series A برای رفع پخش نوار لغزنده Bass

پس از شروع اشتباه دیروز، گوگل امروز عصر اعلام کرد که به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدیدی را برای Pixel Buds A-Series ارائه می‌کند که به مشکل لغزنده Bass می‌پردازد.

با تشکر از همه کسانی که گزارش دادند که با مشکلات دکمه تعویض با ویژگی نوار لغزنده EQ /bass مواجه هستند که در آن جلوه باس به حالت اولیه باز می گردد.

گوگل

این اولین به‌روزرسانی مهم برای هدفون‌های 99 دلاری گوگل از ماه دسامبر است، یعنی زمانی که این ویژگی/مشکل معرفی شد. نوار لغزنده باس در منوی صدا به شما امکان می دهد یک افزایش یا چهار افزایش دهید. با این حال، کاربران متوجه شدند که سطح مورد نظر آنها دفعه بعد که از هدفون استفاده می کنند اعمال نمی شود. یک راه حل موقت شامل حرکت دادن لغزنده Bass قبل از بازگرداندن آن به تنظیمات واقعی است.

به‌روزرسانی سفت‌افزار 3.415 هم‌اکنون منتشر می‌شود و «طی دو هفته» به‌طور کامل در دسترس همه دارندگان Pixel Buds Series A خواهد بود. برای مرجع، نسخه فعلی 3.282.0 است.

پس از عرضه، به‌روزرسانی‌های Pixel Buds به‌طور خودکار انجام می‌شوند و «دفعه بعد که از آنها استفاده می‌کنید به هدفون شما منتقل می‌شوند». زمانی که جوانه ها به محفظه شارژ بازگردانده می شوند، در فرآیندی که 10 دقیقه طول می کشد، نصب می شود.

اگر به‌روزرسانی برای دستگاه شما در دسترس است، می‌توانید با گذاشتن جوانه‌ها در قاب و باز کردن درب، فرآیند را به‌صورت دستی آغاز کنید. به برنامه/تنظیمات Pixel Buds > تنظیمات بیشتر > به‌روزرسانی میان‌افزار بروید و روی «به‌روزرسانی موجود است» ضربه بزنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: