گوگل برنامه تعمیر Pixel 5a را برای مشکلات صفحه نمایش راه اندازی کرد

گوگل امروز یک برنامه تعمیر طولانی مدت 1 ساله برای Pixel 5a 5G و “مشکلات خاص مربوط به صفحه نمایش” در ایالات متحده و ژاپن را اعلام کرد.

میان رده 2021 در حال حاضر حتی یک سال از عمر آن نمی گذرد (در 26 آگوست 2021 راه اندازی شد) و گارانتی موجود خود را برای مدت زیر تمدید می کند:

انواع خاصی از خرابی های نمایشگر که هنگام روشن بودن تلفن به صورت صفحه خالی یا سیاه نشان داده می شوند، ممکن است پوشش داده شوند.

Pixel 5a دارای صفحه نمایش 6.34 اینچی FHD+ با سوراخ سوراخ در گوشه بالا سمت چپ برای دوربین جلو است.

واجدین شرایط “ممکن است تا یک سال پس از پایان گارانتی شما تعمیر رایگان دریافت کنند.” در ایالت، می‌توانید Pixel 5a خود را به مکان‌های Asurion/uBreakiFix ببرید یا پس از تماس با پشتیبانی Pixel در هر دو کشور، از طریق پست تعمیر کنید.

گوگل می‌گوید همچنین «با مشتریانی که فکر می‌کنیم ممکن است تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته‌اند تماس گرفت» و از جیب خود پول پرداخت کرد. اگر نبودید، فرمی وجود دارد که به IMEI Pixel 5a و اثبات تعمیر نیاز دارد.

ما با مشتریانی تماس گرفتیم که معتقدیم ممکن است تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته باشند. اگر دستگاه خود را از طریق Google Store خریداری کرده‌اید و قبل از 30 ژوئن 2022 با این مشکل مواجه شده‌اید و هزینه تعمیر را پرداخت کرده‌اید، اما ایمیلی از Google دریافت نکرده‌اید، لطفاً این فرم را پر کنید.

این به دنبال یک برنامه تعمیر قبلی برای Pixel 4 XL و مشکلات باتری است که در جولای 2021 اعلام شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 5a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: