7 ابزار گوگل برای برنامه ریزی یک سفر پیاده روی، کمپینگ یا کوله پشتی

2. مسیرهای من را از قبل برنامه ریزی کنید

در Maps، جستجوی پرسش‌هایی مانند «مسیرهای پیاده‌گردی در نزدیکی من» یا نام مسیر خاصی که در ذهن دارم، آسان است، سپس تصاویر و تجربیات کاربران Maps را مرور کنید. و اگر به طور خاص به یک پارک ملی می‌روم، حتماً نکات برجسته Google Maps را مرور می‌کنم تا بدانم مکان‌های کمپینگ، سرویس‌های بهداشتی و مسیرهای پیاده‌روی کجا هستند.

3. یک لیست نقشه های گوگل از نقاط محلی ایجاد کنید

همانطور که گفتم، هدف ماجراجویی‌های من در فضای باز این است که از همه چیز دور شوم، اما همیشه این پتانسیل وجود دارد که حداقل به مقداری از آن نیاز داشته باشم. دانستن مکان هایی مانند پمپ بنزین، خواربارفروشی ها و (اعتراف می کنم) حتی کافی شاپ ها بسیار مفید است. بنابراین من یک لیست در Google Maps تهیه می کنم و قبل از اینکه وارد جاده شوم آن را دانلود می کنم، زیرا هرگز نمی دانم دقیقا چه زمانی پذیرش را از دست خواهم داد.

4. عمر باتری Pixel را افزایش دهید

من نمی‌خواهم وقتی در حال پیاده‌روی هستم باتری تمام شود و حتی مهم‌تر از آن، زمانی که در حال کمپینگ یا کوله‌پشتی هستم. اول، مطمئن می‌شوم که درصد باتری من وقتی در مسیر یا کمپینگ هستم قابل مشاهده است، بنابراین دقیقاً می‌دانم چه مقدار آبمیوه برایم باقی مانده است. همچنین می‌خواهم بدون روشن و خاموش کردن گوشی از تلفنم استفاده کنم، بنابراین مطمئن شوم که Extreme Battery Saver را روشن کنم. این به من امکان می‌دهد تعیین کنم چه برنامه‌هایی ضروری هستند، سپس بقیه را متوقف می‌کند تا عمر باتری را حتی بیشتر افزایش دهد (برنامه‌هایی مانند دوربین و تنظیمات ایمنی شخصی به طور پیش‌فرض فعال می‌مانند). و صحبت از تنظیمات ایمنی شخصی

مطالب پیشنهادی  معرفی اولین لپ تاپ های جهان که برای بازی های ابری ساخته شده اند

5. برای ایمن ماندن آماده شوید

بررسی ویژگی‌های ایمنی شخصی در Pixel قبل از اینکه وارد فضای باز عالی شوم ضروری است. مطمئن می‌شوم که تماس اضطراری من به‌روز است و هشدارهای بحران را فقط در صورت وقوع فاجعه در منطقه‌ای که وارد آن می‌شوم روشن می‌کنم. و سپس، قبل از اینکه به مسیر حرکت کنم، یک بررسی ایمنی تنظیم می‌کنم. بررسی‌های ایمنی یک اعلام حضور را برای من برنامه‌ریزی می‌کنند تا تأیید کنم که در یک زمان خاص خوب هستم — و اگر نه، موقعیت مکانی یا آخرین مکان ثبت‌شده من را به مخاطبین اضطراری من ارسال می‌کند.

6. چراغ قوه ام را جلو و وسط قرار دهید

من همیشه یک چراغ جلو بسته بندی می کنم – یا حداقل، همیشه قصد دارم. چه این مورد را به خاطر داشته باشم یا نه، حتماً یک یا دو بار از چراغ قوه Pixel خود استفاده می کنم (یا در آن حوادث فراموشی، بسیار زیاد). برای دسترسی فوق‌العاده آسان، از گزینه حرکات Pixel خود برای تنظیم آن استفاده می‌کنم تا وقتی پشت تلفنم دوبار ضربه می‌زنم، چراغ قوه من به‌طور خودکار روشن می‌شود.

7. وارد شوید و آسمان های پر ستاره را ثبت کنید

خداحافظ آلودگی نوری، سلام راه شیری! وقتی شب را بیرون می گذرانم، سعی می کنم با چند عکس نجومی از محیط اطراف نهایت استفاده را ببرم. برای انجام این کار، من فقط روی Night Sight در برنامه دوربین Pixel ضربه می زنم، سپس گوشی را با استفاده از یک سه پایه یا هر چیزی که در اطراف من است متعادل می کنم – مانند سنگ یا چوب (یا اگر از Pixel Fold استفاده می کنم، می توانم آن را در حالت رومیزی قرار دهم و دوربین را به سمت آسمان بگیرم در حالی که از نمایشگر جلویی برای کنترل دوربین استفاده می کنم). پس از جمع آوری نور برای حدود چهار دقیقه، گوشی تصویری خیره کننده از آسمان شب می گیرد. به این ترتیب بعداً وقتی به تمدن برگشتم می‌توانم از آن لذت ببرم. در این لحظه، من فقط می توانم چیز واقعی را درک کنم.

مطالب پیشنهادی  معلمان علوم کامپیوتر را برای دانش آموزان معلول می آورند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور