چگونه گوگل ویژگی دمای بدن را برای اپلیکیشن دماسنج پیکسل خود ایجاد کرد

جیم تیلور، یک دانشمند محقق در Google Health، یکی دو چیز در مورد اندازه گیری دما می داند. دلیلش این است که او علاوه بر نقشش در گوگل، پزشک اطفال نیز هست. او می‌گوید: «اولین چیزی که از والدینی که تماس می‌گیرند می‌پرسم و می‌گویند «فرزندم تب دارد» این است که «دمای او چند است؟» او می‌گوید.

به مدت شش سال، جیم بخشی از تیم Google Health بود که برای آوردن ابزارهای سلامت به تلفن‌های پیکسل کار می‌کرد. یکی از اولین ابزارها، ویژگی جدید دمای بدن در اپلیکیشن دماسنج پیکسل 8 پرو است. بخشی از ویژگی‌های ژانویه Pixel کاهش می‌یابد، این ویژگی به شما امکان می‌دهد به سرعت پیشانی افراد را با تلفن خود اسکن کنید و دمای بدن را اندازه‌گیری کنید. در آزمایش‌های بالینی، الگوریتم نرم‌افزار ما قادر به محاسبه دمای بدن در محدوده 96.9 درجه فارنهایت تا 104 درجه فارنهایت (36.1 تا 40 درجه سانتی‌گراد) تا 0.3± درجه سانتی‌گراد در مقایسه با FDA بود. دماسنج شریان تمپورال به زبان ساده، این بدان معناست که ویژگی دمای بدن Pixel تقریباً به اندازه سایر دماسنج های شریان گیجگاهی دقیق است.

راوی ناراسیمهان، سرپرست فنی تحقیق و توسعه در گوگل، یک دستگاه کوچک ساخته است که شامل یک حسگر مادون قرمز برای اندازه‌گیری دمای بدن است که در نهایت تبدیل به یک ویژگی برای تلفن پیکسل شد. راوی می گوید: «شما همیشه تلفن خود را همراه خود دارید، بنابراین اندازه گیری دمای بدن بدون دستگاه اضافی راحت تر است».

ماه گذشته، ما طبقه بندی De Novo FDA را برای برنامه دمای بدن خود دریافت کردیم، اولین مورد برای تلفن های هوشمند در ایالات متحده و از این هفته، اکنون در Pixel 8 Pro در دسترس است. در اینجا نگاهی به نحوه ساخت و آزمایش این تیم می اندازیم.

چگونه اولین اپلیکیشن دمای بدن گوشی هوشمند را ساختیم

اجسام تابش مادون قرمز یا به عبارت ساده گرما ساطع می کنند. تیم پیکسل 8 پرو یک حسگر مادون قرمز را به گوشی در کنار دوربین پشتی اضافه کرد که در زمان راه اندازی برای روشن کردن ویژگی دمای جسم استفاده می شد و اکنون ویژگی دمای بدن را نیز تامین می کند. اندازه‌گیری دمای بدن در Pixel 8 Pro ساده است: کافی است دوربین عقب را به سمت پیشانی بگیرید و آن را بکشید. برنامه دمای بدن Pixel 8 Pro برخلاف دماسنج‌های پیشانی با دقت کمتری که در مرکز پیشانی قرار دارند، با اسکن شریان گیجگاهی، دمای شما را به دقت اندازه‌گیری می‌کند. داده‌های حسگر مادون قرمز به الگوریتمی برای محاسبه دمایی که بر روی دستگاه شما نمایش داده می‌شود ارسال می‌شود که توسط تراشه Tensor G3 تامین می‌شود.

میدان دید وسیع سنسور مادون قرمز Pixel 8 Pro (بیش از 130 درجه) باعث می‌شود که وقتی تلفن از پیشانی خیلی دور است، گرما را فراتر از پیشانی حس کند. راوی می‌گوید: «این اساساً یک مخروط بزرگ است که حسگر آن را وارد می‌کند». “شریان ها نسبتا کوچک هستند، بنابراین هر چه نزدیک تر باشید، خواندن دقیق تری خواهید داشت.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور