10 سایت برتر برای ارسال مشاغل از راه دور به صورت رایگان

تصویر
نبوجسا

بهترین چیزهای زندگی (تصور می شود) رایگان هستند. این صرفاً نمی تواند برای دنیای همه گیر جدید (پس از) ، که برای نجات اقتصاد ما در تلاش است مانند کار در خانه و مشاغل از راه دور ، واقعی تر باشد.

اولین مرحله تجارت از راه دور مهمترین مرحله است. خیلی خوب می شود اگر می توانید از رایگان بودن آن اطمینان حاصل کنید. من در مورد ارسال مشاغل از راه دور به صورت رایگان صحبت می کنم.

صاحبان مشاغل ، کارآفرینان و به ویژه بنیان گذاران استارت آپ باید بتوانند به صورت رایگان شغل ارسال کنند. این بهترین راه برای به راه انداختن صنعت کار از راه دور است.

به نظر منصفانه می رسد ، اینطور نیست؟ در وهله اول ، ما باید مقداری کار کنیم و مقداری پول بدست آوریم تا پول را بگیریم. درست؟

بنابراین ، بیایید ببینیم که در آن می توانید مشاغل از راه دور را به صورت رایگان ارسال کنید:

تصویر

قدیمی طلایی است ، اما صادقانه بگویم ، در مورد ارسال شغل در Craigslist جلب توجه می کند. همه ارسال های لیست craigs رایگان است ، به جز موارد زیر: آگهی های استخدام در ایالات متحده و مناطق انتخاب شده CA – 10-75 دلار (هزینه منطقه متفاوت است). آیا این به معنای رایگان بودن آگهی های استخدام “بین المللی” و از راه دور است؟ خوب ، این چیزی است که شما باید خودتان بدانید.

تصویر

Glassdoor به شما امکان می دهد حداکثر 10 شغل را به مدت 7 روز ارسال کنید که وقت کافی برای دیدار با برخی از کاربران ماهانه 50 میلیون کاربر جویای ما است. من نمی توانم با آن بحث کنم همچنین باید بدانید که یک سال است که Glassdoor اعلام کرده است …