نحوه ایجاد داده های ساختگی در پایتون

داده های ساختگی داده های تصادفی هستند که می توانند جایگزین داده های زنده شوند. Faker یک بسته ساده پایتون است که داده های جعلی با انواع مختلف داده تولید می کند. بسته پایتون Faker به شدت از PHP Faker ، Perl Faker و Ruby Faker الهام گرفته شده است. در مثالهای زیر ، 10 روش مختلف برای ایجاد داده های تاریخ و زمان ساختگی یاد خواهید گرفت. همچنین می توانید بیش از یک داده پروفایل را تنها با چند خط کد در قالب داده pandas ایجاد کنید. مثال زیر ، ما یک پروفایل اصلی جعلی با اطلاعات شخصی مانند نام ، جنسیت ، نامه و آدرس ایجاد می کنیم.

تصویر
عکس پروفایل دیویس دیوید هکر ظهر

@دیوید داویددیویس دیوید

دانشمند داده | تمرین کننده هوش مصنوعی | توسعه دهنده نرم افزار. سخنرانی ، تدریس ، نوشتن.

داده های ساختگی داده های تصادفی هستند که می توانند جایگزین داده های زنده شوند. این که آیا شما یک توسعه دهنده ، مهندس نرم افزار یا دانشمند داده هستید ، گاهی اوقات برای آزمایش آنچه ساخته اید به داده های ساختگی نیاز دارید ، این می تواند یک برنامه وب ، برنامه تلفن همراه یا مدل یادگیری ماشین باشد.

اگر از زبان پایتون استفاده می کنید ، می توانید از یک بسته پایتون جعلی برای ایجاد داده های ساختگی از هر نوع ، به عنوان مثال ، تاریخ ، معاملات ، نام ، متن ، زمان و موارد دیگر استفاده کنید. Faker یک بسته ساده پایتون است که داده های جعلی با انواع مختلف داده تولید می کند.

بسته Faker به شدت از PHP Faker ، Perl Faker و Ruby Faker الهام گرفته است.

در این مقاله،…