در جدیدترین مجموعه Google Arts & Culture با زبان اسپانیایی آشنا شوید

چه چیزی یک ستاره پاپ از کلمبیا را با یک هنرمند خیابانی از مادرید مرتبط می کند؟ یک یوتیوبر در بوئنوس آیرس با یک کارگردان سینما از شیلی چه چیزی به اشتراک می گذارد؟ خیلی ساده: یک زبان مشترک. زبان اسپانیایی که توسط بیش از 500 میلیون زبان مادری در 21 کشور مختلف صحبت می‌شود، اگر جهانی نباشد، چیزی نیست.

همانطور که جوامع و فرهنگ ها را در سراسر جهان به هم متصل می کند، زبان اسپانیایی به تکامل خود ادامه می دهد. چه از طریق پادکست‌های بحث‌برانگیز و چه از طریق هوش مصنوعی پیشرفته، هنر معاصر برجسته یا آهنگ‌های پاپ برتر، زبان اسپانیایی همچنان یک ابزار پویا برای بیان باقی می‌ماند.

به زبان اسپانیایی: فراتر از کلمات، Google Arts & Culture با بنیاد Nebrija و 9 شریک دیگر همکاری کرده است تا داستان زبان اسپانیایی را با همه تنوع و خلاقیت شگفت‌انگیز آن بازگو کند. این پروژه که ریاست اسپانیا بر شورای اتحادیه اروپا را نشان می دهد، جشنی است از ارتباطات بین اسپانیایی زبانان بسیار فراتر از شبه جزیره ایبری. اسپانیایی: فراتر از کلمات با بیش از 65 داستان دقیق، نمونه هایی از موسیقی لاتین، آزمون های فرهنگی و بیش از 900 تصویر، نگاهی گسترده به یکی از رایج ترین زبان های جهان دارد.

آیا می دانستید که اسپانیایی با بیش از 496 میلیون گویشور دومین زبان مادری در جهان است؟ و در اینجا چیزی است که می توانید در جدیدترین مجموعه Google Arts & Culture کاوش کنید:

1. صدای اسپانیایی چگونه است؟

به لهجه های متمایز از سراسر جهان اسپانیایی زبان گوش دهید. هنگام خواندن شعری از نویسنده اروگوئه ای کریستینا پری روسی، صداهایی را از مکان های دور از هم مانند مادرید و سن خوزه بشنوید.

2. اسپانیایی در فرهنگ پاپ

فرهنگ پاپ اسپانیا در حال رونق است و چیزی برای همه ارائه می دهد. سرویس‌های پخش جریانی به شدت روی سریال‌های اسپانیایی زبان سرمایه‌گذاری می‌کنند و جذابیت جهانی آن‌ها و استعداد سازندگان اسپانیایی و آمریکای لاتین را تشخیص می‌دهند. تولید فیلم‌های تحسین‌شده و صنعت پر انرژی بازی‌های ویدیویی، ماهیت پر جنب و جوش و پویای فرهنگ پاپ اسپانیایی‌زبان را بیشتر نشان می‌دهد. بنابراین، آماده شوید تا خود را در دنیای فریبنده آن غرق کنید!

3. زنان در موسیقی لاتین

از سلنا تا شکیرا، با هشت تن از مهم ترین زنان تاریخ موسیقی لاتین آشنا شوید. این زنان الهام بخش چه مزرعه داران سنتی مکزیکی باشند و چه آهنگ های پاپ در جدول، تأثیری فراتر از دنیای اسپانیایی زبان بر فرهنگ داشته اند.

4. آینده اسپانیایی

از طریق یک سری 10 مصاحبه ویدیویی با کارشناسان حوزه، بازتاب های عمیقی در مورد آینده زبان اسپانیایی خواهید شنید. این گفتگوها تأثیر فناوری، آموزش، تجارت، فرهنگ و جهانی شدن را بر تکامل زبان اسپانیایی بررسی می کند. شما درک عمیق‌تری از چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو برای اسپانیایی به دست خواهید آورد که زندگی میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان شکل می‌دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور