Gemini Pro API، Imagen 2، Duet AI و به‌روزرسانی‌های بیشتر

هفته گذشته Gemini، جدیدترین و توانمندترین مدل هوش مصنوعی خود را معرفی کردیم، و چشم انداز خود را توضیح دادیم، جزئیات فنی را فاش کردیم و نقشه راه آینده را به اشتراک گذاشتیم، از جمله در دسترس بودن فوری برای افراد برای امتحان کردن در Bard. ما همچنین پیش نمایشی را انجام دادیم که توسعه دهندگان می توانند با قابلیت های چندوجهی پیشرفته آن بسازند.

امروز، Gemini Pro را در اختیار توسعه دهندگان و سازمان ها و همچنین طیف وسیعی از ابزارها، مدل ها و زیرساخت های هوش مصنوعی قرار می دهیم. در اینجا چیزی است که ما اعلام می کنیم:

  • Gemini Pro API برای توسعه دهندگان در Google AI Studio در دسترس است. همچنین از طریق پلتفرم Google Cloud Vertex AI برای شرکت ها در دسترس است.
  • ما همچنین مدل‌های دیگری را در Vertex AI معرفی می‌کنیم تا به توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها در ساخت و ارسال برنامه‌های کاربردی کمک کنیم:
    • یک ابزار ارتقا یافته انتشار متن به تصویر Imagen 2.
    • خانواده ای از مدل های پایه که برای صنعت مراقبت های بهداشتی تنظیم شده اند، MedLM، در دسترس (از طریق لیست مجاز) برای مشتریان Google Cloud در ایالات متحده
  • و ما در دسترس بودن عمومی Duet AI برای توسعه دهندگان و Duet AI در عملیات امنیتی را اعلام کردیم.

TL;DR اینجاست:

Gemini Pro API در AI Studio و Vertex AI

توسعه دهندگانی که به دنبال آزمایش Gemini Pro هستند، می توانند از طریق AI Studio، یک ابزار توسعه دهنده رایگان مبتنی بر وب، از API استفاده کنند. زمانی که توسعه‌دهندگان برای یک پلتفرم هوش مصنوعی کاملاً مدیریت‌شده آماده باشند، می‌توانند به راحتی کد AI Studio خود را به Vertex AI برای سفارشی‌سازی بیشتر و ویژگی‌های Google Cloud منتقل کنند. توسعه دهندگان می توانند از امروز با مراجعه به ai.google.dev شروع به کار کنند.

معرفی Imagen 2 در Vertex AI

ما همچنین Vertex AI را با Imagen 2، پیشرفته‌ترین فناوری انتشار متن به تصویر از Google DeepMind تا به امروز، به‌روزرسانی کرده‌ایم. Imagen 2 به طور قابل توجهی کیفیت تصویر بهبود یافته و مجموعه ای از ویژگی ها، از جمله توانایی تولید طیف گسترده ای از لوگوهای خلاقانه و واقعی را ارائه می دهد – از جمله نمادها، حروف و لوگوهای انتزاعی – برای تجارت، مارک ها و محصولات، و می تواند بهبود یافته را ارائه دهد. منجر به مناطقی می شود که ابزارهای تبدیل متن به تصویر اغلب با مشکل مواجه می شوند، از جمله ارائه متن به چندین زبان.

MedLM در Vertex AI

ما در حال معرفی MedLM هستیم، خانواده‌ای از مدل‌های پایه که برای صنعت مراقبت‌های بهداشتی تنظیم شده‌اند، که عموماً (از طریق لیست مجاز) برای مشتریان Google Cloud در ایالات متحده از طریق Vertex AI در دسترس هستند و به مدل باز ما می‌آیند. باغ در هفته های آینده MedLM مبتنی بر مدل پایه Med-PaLM 2 است که اوایل امسال معرفی کردیم، و به زودی مدل‌های مبتنی بر Gemini را به مجموعه MedLM اضافه خواهیم کرد تا قابلیت‌های بیشتری را ارائه دهیم.

Duet AI برای توسعه دهندگان

هوش مصنوعی Duet for Developers اکنون به طور کلی در دسترس است. این همکار همیشه فعال از Google Cloud کدهای مبتنی بر هوش مصنوعی و کمک چت را ارائه می دهد تا به کاربران کمک کند برنامه های کاربردی را در ویرایشگر کد مورد علاقه خود و ابزارهای چرخه توسعه نرم افزار توسعه دهند. همچنین برنامه‌های در حال اجرا در Google Cloud را ساده‌سازی می‌کند و Duet AI for Developers به ​​شرکت‌ها پشتیبانی داخلی درباره حریم خصوصی، امنیت و الزامات انطباق می‌دهد. ما در چند هفته آینده Gemini را در مجموعه دوتایی هوش مصنوعی خود قرار خواهیم داد.

هوش مصنوعی Duet در عملیات امنیتی

با هوش مصنوعی Duet در عملیات امنیتی، Google Cloud اولین ارائه‌دهنده بزرگ ابری است که هوش مصنوعی مولد را به طور کلی در یک پلت فرم یکپارچه SecOps در دسترس مدافعان قرار می‌دهد.

ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها با Gemini چه می‌سازند – و منتظر چیزهای بیشتری باشید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور