قصد دارد مرکز تامپسون را به روز کند

یک ساختمان پایدارتر

در Google، ما هدف بلندپروازانه‌ای را تعیین کرده‌ایم که تا سال 2030 با انرژی 24 ساعته بدون کربن کار کنیم. این به معنای راه‌اندازی دفاتر و مراکز داده‌مان با انرژی پاک، هر ساعت از روز است. یکی از گام‌های مهمی که می‌توانیم برای رسیدن به این هدف برداریم این است که در وهله اول، دفاتر ما به انرژی کمتری نیاز داشته باشند. به همین دلیل است که سال گذشته، زمانی که قصد خود را برای خرید مرکز تامپسون اعلام کردیم، همچنین متعهد شدیم که آن را به یک ساختمان تمام الکتریکی LEED پلاتینیوم ارتقا دهیم.

برای ساختمانی مانند مرکز تامپسون، این کار آسانی نیست. برای دستیابی به بهره وری که مد نظر داریم، نمای ساختمان و سیستم های داخلی باید به طور کامل جایگزین شوند. نمای بیرونی شیشه سه جداره جدید، هم عملکرد حرارتی ساختمان و هم راحتی افراد داخل را با نیاز به انرژی کمتر برای گرم کردن و خنک کردن، بهبود می بخشد. علاوه بر این، ظاهر ساختمان را مدرن می کند و نور طبیعی و مناظر روز را به حداکثر می رساند. ما همچنین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی قدیمی را با سیستم‌های با راندمان بالا جایگزین خواهیم کرد که قادر به مدیریت فصول مختلف شیکاگو هستند.

تراس های سرپوشیده در امتداد سه سطح محیط جنوب شرقی، فضاهای سبز جدیدی را ارائه خواهند داد. با نور طبیعی بیشتر، دسترسی به فضای سبز، و عناصر طراحی بیوفیلیک که از طبیعت وام گرفته شده است، طرح اصلی برای شفافیت و باز بودن زنده خواهد ماند.

ما مشتاقانه منتظر هستیم که مرکز تامپسون را در قرن بیست و یکم نگه داریم و در عین حال شکل معماری نمادین خود را حفظ کنیم. تکمیل این نوع بهبودها چندین سال طول می کشد. ما در مورد نماد این پروژه برای جامعه بزرگ شیکاگو هیجان زده هستیم و در مورد برنامه های خود در آینده بیشتر به اشتراک خواهیم گذاشت.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور