16 نکته که به شما کمک می کند در محل کار متمرکزتر و منظم تر باشید

  • من از چندین نمایه کروم استفاده می کنم. آیا می خواهم به این موضوع نگاه کنم که چرا انسان ها ابرو دارند؟ البته، اما من نمی خواهم این کار را به جای کارم انجام دهم. داشتن نمایه‌های شخصی و حرفه‌ای Chrome به من کمک می‌کند کارهای کاری و شخصی را از هم جدا نگه دارم، بنابراین می‌توانم سوراخ‌های خرگوش را برای ساعاتی بعد ذخیره کنم.
  • من از مدیریت رمز عبور داخلی استفاده می کنم. با توجه به چیزهای زیادی که باید آنها را ردیابی کنم، اغلب برای به خاطر سپردن رمزهای عبور خود با مشکل مواجه می شوم. من قبلاً یا خطر داشتن رمز عبور یکسان برای همه چیز را داشتم یا دائماً فراموش می کردم و مجبور می شدم رمزهای عبور خود را بازنشانی کنم. اکنون، من از Google Password Manager استفاده می کنم تا حساب های خود را ایمن نگه دارم و کمتر به حافظه خود متکی هستم.

نگاه داشتن

ابزارها و محصولاتی که استفاده می‌کنم، علاوه بر کمک به من در زمینه‌هایی که در آن مشکل دارم، به من این امکان را می‌دهند که از نقاط قوت خود نهایت استفاده را ببرم. من واقعاً یک فرد خلاق هستم – چیزی که به آن بسیار افتخار می کنم. مطمئناً، ممکن است به طور مداوم به صندوق ورودی صفر نرسم، اما اغلب ایده های جدیدی به ذهنم می رسد و واقعاً دوست دارم خارج از جعبه فکر کنم. هر زمان که ایده‌ای داشته باشم، آن را در Google Keep یادداشت می‌کنم، ابزاری بین پلتفرمی که به یادداشت‌هایم اجازه می‌دهد در تقویم، اسناد و جیمیل مرا دنبال کنند. حتی می‌توانم یادداشت‌هایم را با نقاشی‌ها و تصاویر سفارشی کنم.

وظایف

در همان نوار کناری Keep، از Google Tasks استفاده می‌کنم تا ایده‌هایم را عملی کنم. وقتی ایده هایم را به اهداف تبدیل کردم، آنها را با ضرب الاجل به Tasks اضافه می کنم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور