برای جوایز تحقیقاتی حذف کربن جدید گوگل درخواست دهید

سرمایه گذاری در تحقیقات مرتبط با تغییرات آب و هوایی برای ایجاد آینده ای مثبت برای سیاره ما حیاتی است. یکی از زمینه‌های مهم تحقیقاتی حذف دی‌اکسید کربن است که فرآیند حذف دی‌اکسید کربن از اتمسفر و جداسازی آن از طریق تکنیک‌هایی مانند ترمیم درختان و جذب مستقیم هوا است. IPCC، یک گروه علمی که توسط سازمان ملل متحد گردآوری شده است، حذف دی اکسید کربن را راهی برای محدود کردن گرمایش زمین به 1.5 درجه سانتیگراد معرفی کرد. با این حال، در حال حاضر کمبود فناوری های بالغ برای استفاده در مقیاس مورد نیاز وجود دارد.

امروز ما جوایز تحقیقات حذف کربن Google را برای حمایت از تحقیقات دانشگاهی متمرکز بر رویکردهای حذف کربن اعلام می کنیم. با این جوایز، ما از برنامه های تحقیقاتی دانشگاهی حمایت خواهیم کرد که به سؤالات تحقیقاتی مهم مربوط به حذف کربن برای کمک به تسریع توسعه بخش حذف کربن جهانی کمک می کند. این تحقیق همچنین از تلاش‌های ما برای رسیدن به انتشار صفر خالص در تمام عملیات و زنجیره ارزش تا سال 2030 حمایت می‌کند.

محققان دانشگاهی می توانند پیشنهاداتی را ارائه دهند که حداکثر سه دانشجوی دکترا را تا سه سال پشتیبانی می کند.

ما مشتاقانه منتظر دریافت پیشنهادات تاثیرگذار از جامعه تحقیقات دانشگاهی جهانی هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز تحقیقاتی حذف کربن ما، از اینجا دیدن کنید. آخرین روز برای ارسال پیشنهادات، جمعه، 28 آوریل 2023 است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور