Cordiant 74 میلیون دلار برای DataGryd و مرکز داده آن در منهتن پرداخت می کند

سیاردیانتی زیرساخت دیجیتال، یک سرمایه گذاری سرمایه متخصص درلوله کشی مناینترنت،” در حال برنامه ریزی برای خرید اپراتور مرکز داده آمریکایی DataGryd و دارایی واحد آن است – واقع در چشمگیر برج هنر دکو در خیابان هادسون شماره 60 منهتن پایین.

این است بزرگترین مرکز داده تک ردپای موجود در نیویورکک، ارائه 120000 فوت مربع فضای سفید، و پتانسیل دیگری 120000 فوت مربع در آینده اضافه خواهد شد.

پس از 74 میلیون دلار معامله، نام تجاری DataGryd بازنشسته خواهد شد و کسب و کار با نام جدیدی فعالیت خواهد کرد.

THEمرکز داده گران قیمت نیست

DataGryd’s امکانات در 60 خیابان هادسون یک چیز غیرعادی است پیشنهاد: الف مرکز داده های فرامقیاس واقع در a ساختمانی که تقریباً 100 سال قدمت دارد. در برج اداری 24 طبقه در ابتدا به عنوان مقر وسترن یونیون خدمت می کرد که در آن یکn گسترده عملیات تلگراف، و از آن زمان به عنوان پدید آمده است تیاو مرکز اصلی شبکه برای ساحل شرقی ایالات متحده است.

DataGryd نیست آن فقط مقیم مرکز داده – ساختمان خانه است ارائه دهندگان مجموعه از جمله Equinix، Digital Realty، DataBanک، و zColo، آnd بیشتر از 300 حامل و ارائه دهندگان ابر اتصال در این مکان

پلتفرم DataGryd به سرمایه گذاران ما فرصت سرمایه گذاری قانع کننده ای را برای سرمایه گذاری در مراکز داده های متصل ارائه می دهد و ما خوشحالیم که این پلت فرم را به مجموعه خود اضافه کنیم. بن میکولا، مترپیر شدن پآرتنر و جo-مدیرعامل در سرمایه کوردیانت.

این پلت فرم می تواند مقیاس، زیرساخت با کیفیت بالا، قدرت و مهارت فنی را در آنچه که ما معتقدیم متصل ترین ساختمان در متصل ترین شهر در سطح جهان است، ارائه دهد. اینها دارایی های استراتژیک با پتانسیل رشد قابل توجه هستند.”

این شرکت دارای دنشانه برای یک تکه بسیار بزرگتر از برج: زیرساخت دیجیتال Cordiant به عنوان یک سرمایه گذار صبور، دارای بودجه خوب و درازمدت با تخصص در صنعت، موقعیت ایده آلی برای حمایت از ما در توسعه برنامه ریزی شده ما به چهار طبقه 60 هادسون (بیش از 20 درصد از فضای اجاره ای در ساختمان) و فراتر از آن دارد. ” گفت توماس براون، مدیر عامل شرکت DataGryd.