3 مزایا و 4 نکته برای کسب و کار شما

در این ویدیو، دیلن از تیم رسانه های کسب شده ما یک نمای کلی از این موضوع را ارائه می دهد بازاریابی ویدیویی B2B، از جمله مزایای آن و چند نکته برای انجام خوب آن. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید!

رونوشت

از استفاده از استراتژی های بازاریابی مبتنی بر متن خسته شده اید؟ هوس چیز جدید؟ بازاریابی ویدئویی را امتحان کنید! این استراتژی جدید انقلابی برای کل خانواده آسان، موثر و سرگرم کننده است!

خوب، متاسفم، این کمی بد بود. اما همچنین، کاملاً درست است. خوب … به جز این واقعیت که بازاریابی ویدیویی مدتی است که وجود داشته است. قطعاً جدید نیست، اما همچنان یک نیروگاه بازاریابی است. این واقعاً یکی از مؤثرترین راه‌ها برای بازاریابی برای مخاطبان شماست. در واقع، یک نظرسنجی گزارش داد که 89٪ از کاربران گفتند که تماشای یک ویدیو به متقاعد کردن آنها برای خرید کمک کرده است.

و ویدئو به ویژه برای شرکت های B2B عالی است. ما تجربه دست اولی در وجود یک شرکت B2B داریم که از ویدئو استفاده می کند.

اکنون، ما در مورد برخی از مزایای بازاریابی ویدئویی B2B، به علاوه نکاتی در مورد نحوه استفاده از آن برای تبلیغ کسب و کار خود صحبت خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به تماشا کردن ادامه دهید.

همچنین، از یک بازاریاب ویدیوی B2B به دیگری، ما متواضعانه از شما می‌خواهیم برای اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی دیجیتال در کانال YouTube ما مشترک شوید.

بیایید با صحبت در مورد اینکه چه چیزی باعث می‌شود بازاریابی ویدیویی B2B به یک استراتژی مؤثر برای ارتقای کسب‌وکار شما تبدیل شود، شروع کنیم.

ما مشارکت های بلندمدت را تقویت می کنیم تا کسب و کار شما داشته باشد نتایج بلند مدت

بیش از 90 درصد از مشتریان WebFX تا سال 2 کمپین خود به همکاری با ما ادامه می دهند.

از مشتریان خوشحال ما بشنوید

3 مزیت بازاریابی ویدئویی B2B

در اینجا سه ​​مورد از بزرگترین مزایای ویدیوهای بازاریابی B2B آورده شده است.

1. ویدیوها بر تصمیم گیرندگان کلیدی B2B تأثیر می گذارند

اولاً، ویدیوها یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به تصمیم‌گیرندگان در شرکت‌های هدف شما هستند. ممکن است فکر کنید که ویدیوها نمی توانند افراد را وادار به اقدام کنند، اما این درست نیست. داده‌های یوتیوب نشان می‌دهد که بینندگان ۲ برابر بیشتر احتمال دارد چیزی را که در حین تماشای ویدیو در این پلتفرم دیده‌اند، بخرند. این امر باعث می شود که ویدیوهای یوتیوب شکل فوق العاده موثری از بازاریابی B2B باشد.

2. ویدئوها منجر به افزایش تعداد مشتریان می شوند

خوب، پس ویدیوها بر تصمیم گیرندگان B2B تأثیر می گذارند. اما نتایج ملموس واقعی آن چیست؟ خوب، برای یک چیز، بازاریابی ویدیویی می تواند به افزایش سرنخ شما کمک کند.

مطالب پیشنهادی  Sales Psychology 101: A Beginner's Guide

هر کسب‌وکاری به سرنخ نیاز دارد تا تبدیل‌ها را افزایش دهد – تبدیل کردن شخصی به مشتری بدون علاقه‌مند کردن او به کسب‌وکارتان دشوار است. و خوشبختانه، ویدیوها می توانند در این مورد کمک کنند. در واقع، 90 درصد از بازاریابان می گویند که بازاریابی ویدیویی به آنها کمک کرده است که سرنخ ایجاد کنند. این یک تایید بسیار قوی است!

3. ویدیوها باعث فروش بیشتر می شوند

در نهایت، ویدئوها می توانند به شما کمک کنند تا فروش بیشتری داشته باشید. با استفاده از ویدئوها در بازاریابی خود، می توانید تعداد قابل توجهی از مشتریان جدید را جذب کنید. و این فقط چیزی نیست که برای تعداد انگشت شماری از کسب و کارها کار می کند – 87٪ از بازاریابان مورد بررسی گفتند که بازاریابی ویدیویی به آنها کمک کرده تا فروش را افزایش دهند.

این بدان معناست که ویدیوها می توانند مستقیماً منجر به کسب درآمد بیشتر شرکت شما شوند – که به نوعی هدف اصلی هر کسب و کاری است.

3 نوع ویدیو بازاریابی B2B که می توانید بسازید

اکنون که به مزایای بازاریابی ویدیویی B2B پرداختیم، اجازه دهید در مورد برخی از انواع ویدیوهایی که می توانید بسازید صحبت کنیم.

1. مطالعه موردی و ویدئوهای گواهی

اول، ویدئوها راه بسیار خوبی برای نشان دادن مطالعات موردی و توصیفات برای کسب و کار شما هستند. مطالعات موردی و توصیفات نشان می‌دهد که شما در گذشته برای مشتریان چه کرده‌اید و مشارکت و سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارتان چگونه است، بنابراین آنها راهی عالی برای تبلیغ محصولات یا خدمات شما هستند. در اینجا یک مثال سریع از گواهینامه ای است که ما با یکی از مشتریان عالی خود ضبط کردیم:

شما می توانید توصیفات را از طریق متن منتشر کنید، اما ویدئو گاهی اوقات می تواند موثرتر باشد. چرا؟ زیرا مخاطبان شما ممکن است به جای خواندن کلمات در یک صفحه، اگر بتوانند آن را با صدای خود مشتری بشنوند، بهتر به یک گواهی پاسخ دهند. ویدئو همچنین می‌تواند احساسات را بسیار بهتر از متن منتقل کند، و باعث می‌شود که توصیف شما قانع‌کننده‌تر شود.

2. نحوه یا فیلم های آموزشی

نوع دیگری از ویدیوهایی که می توانید بسازید، فیلم های نحوه یا آموزش است. به عنوان مثال، اگر نرم افزار می فروشید، می توانید آموزش هایی تهیه کنید که نحوه استفاده از آن نرم افزار را نشان می دهد. اگر شما یک برقکار هستید، می توانید به مردم نشان دهید که چگونه یک قطع کننده قطع شده را تعمیر کنند (و آنها را تشویق کنید که اگر با زدن سوئیچ مشکل را حل نکردند با شما تماس بگیرند).

با این حال، چرا ویدیوهای چگونه بسازید؟ چه چیزی آنها را به فرمت ویدیویی خوب تبدیل می کند؟ پاسخ این است که آنها در بین کاربران اینترنت بسیار محبوب هستند. آنها در واقع بیش از هر دسته بندی محتوای دیگری در YouTube توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. و من می توانم تأیید کنم که من شخصاً از آموزش های YouTube برای حل یک مشکل در موارد زیادی استفاده کرده ام. بنابراین، اگر ویدیوهای چگونه برای کسب و کار شما منطقی هستند، قطعا از آنها استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی  All-in-one Guide to Account-Based Selling

و اگر آموزش برای شما منطقی نیست، به توضیح موضوعات مختلف بدون دمو گام به گام فکر کنید. مخاطبان شما همیشه می توانند از یادگیری در مورد تجارت یا صنعت شما سود ببرند، حتی اگر نتوانید به راحتی به آنها نشان دهید که چگونه یک کار خاص را انجام دهند.

3. ویدئوهایی که تیم شما را نشان می دهد

در نهایت، ایده خوبی است که ویدیوهایی با حضور اعضای تیم خود ایجاد کنید. به مخاطبان اجازه دهید افراد پشت شرکت شما را ببینند، و نه فقط یک لوگوی بدون چهره، می تواند به آنها کمک کند تا بهتر با شما ارتباط برقرار کنند و باعث شود بیشتر به شما اعتماد کنند.

همچنین می توانید سایر عناصر پشت صحنه کسب و کار خود را به نمایش بگذارید، مانند نحوه ارائه خدمات یا فرهنگ شرکت شما.

3 نکته برای ساخت ویدیوهای بازاریابی B2B

برای به پایان رساندن این ویدئو، اجازه دهید در مورد اینکه چگونه می توانید بهترین نتایج را از بازاریابی ویدئویی B2B خود بگیرید، صحبت کنیم. در اینجا چهار نکته برای ایجاد و استفاده از ویدیوهای بازاریابی B2B آورده شده است.

1. از ویدیوهای B2B برای تقویت سایر محتوای بازاریابی استفاده کنید

مکان های مختلفی وجود دارد که می توانید ویدیوهای بازاریابی خود را قرار دهید. یوتیوب یک مثال عالی است… واضح است. اما ویدیوهای شما همیشه نباید به تنهایی بایستند. همچنین ایده خوبی است که آنها را به انواع دیگر محتوای بازاریابی اضافه کنید.

برای مثال، می‌توانید ویدیوها را در بالای پست‌های وبلاگ یا ایمیل‌های بازاریابی قرار دهید. همچنین می‌توانید آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی پست کنید یا از آن‌ها در صفحات فرود برای تبلیغات پولی استفاده کنید. اساساً، شما می توانید از آنها برای تقویت تقریباً هر کمپین بازاریابی استفاده کنید. به این ترتیب، آنها کار بهتری برای جذب مخاطبان شما انجام خواهند داد.

بنابراین زمانی که در حال برنامه‌ریزی ویدیو هستید، ایده‌ای داشته باشید که به کجا می‌رود.

2. محتوای مفیدی را که به صنعت شما مرتبط است پوشش دهید

لازم نیست هر ویدیویی که می‌سازید مستقیماً با محصولات یا خدمات شما مرتبط باشد. گاهی اوقات، مؤثرترین راه برای جذب افراد، استفاده از ویدیوهای اطلاعاتی درباره موضوعات عمومی یا سطحی تر در صنعت شما است.

برای مثال، اگر یک شرکت مشاوره مالی هستید، می‌توانید ویدیویی درباره برخی از رایج‌ترین مشکلات مالی که کسب‌وکارها تجربه می‌کنند، یا آموزش نحوه استفاده از نرم‌افزارهای مالی رایج در بین کسب‌وکارها بسازید. شما مستقیماً خدمات خود را تبلیغ نمی کنید، اما همچنان مخاطبان خود را به آنچه می خواهید بگویید علاقه مند می کنید. شما با ارائه اطلاعات مفید، اعتماد ایجاد می کنید، بنابراین جایگاه خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود تثبیت می کنید. این باعث می شود که مخاطبان شما بیشتر به شما اعتماد کنند (و امیدوارم شما را انتخاب کنند) زمانی که در فرآیند خرید هستند.

مطالب پیشنهادی  فرصت های رتبه بندی - واژه نامه SEO

3. عملکرد ویدیوهای B2B خود را پیگیری کنید

آخرین نکته ای که برای شما دارم این است که عملکرد ویدیوهای B2B خود را پیگیری کنید. می‌خواهید با معیارهایی مانند تعداد افرادی که ویدیوهای شما را تماشا می‌کنند، چند درصد از این افراد ویدیو را تمام می‌کنند و تعداد تبدیل‌هایی که این ویدیوها ایجاد می‌کنند، همراه باشید. پلتفرم میزبانی ویدیوی شما حتی ممکن است به شما بگوید که کدام یک از صفحات وب سایت شما بیشترین بازدید را برای ویدیوی شما ارسال می کند.

وقتی ویدیوهای خود را زیر نظر می گیرید، می توانید بفهمید چه چیزی خوب است و چه چیزی خوب نیست. برای مثال، شاید یاد بگیرید که وقتی ویدیوهایتان را کمتر از دو دقیقه نگه دارید، تبدیل‌های بیشتری را به همراه دارد. در این صورت، می دانید که به جای ویدیوهای طولانی، بیشتر بر روی ویدیوهای کوتاه تمرکز کنید.

وقتی به تجزیه و تحلیل عملکرد ویدیوی خود ادامه می دهید، می توانید به بهینه سازی آن ویدیوها ادامه دهید تا تبدیل و درآمد بیشتری برای شرکت B2B خود ایجاد کنید.

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

درباره بازاریابی ویدیویی با WebFX بیشتر بیاموزید

خوب، این در مورد آن برای این ویدئو است. اما هنوز اینجا را ترک نکنید – ما در کانال YouTube خود محتوای مفید بیشتری داریم، پس حتما مشترک شوید. منظورم این است که ما به تازگی در مورد اینکه بازاریابی ویدیویی چقدر می تواند مفید باشد صحبت کرده ایم، پس چرا نمی خواهید ویدیوهای بسیار جذاب تری از کارشناسان بازاریابی ببینید؟

همچنین، برای اطلاعات بیشتر درباره بازاریابی، می‌توانید در خبرنامه ایمیل ما، هفتگی درآمد مشترک شوید. سپس می توانید به روز رسانی های بازاریابی هفتگی را مستقیماً به صندوق ورودی خود ارسال کنید.

خیلی ممنون که تماشا کردید، و دفعه بعد شما را می بینم!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور