به روز رسانی در کنترل های ناشر وب

در طول سال‌ها، پیشرفت‌های هوش مصنوعی محصولات ما را بهبود بخشیده است و برای افرادی که از آنها استفاده می‌کنند، تولیدکنندگان محتوای وب و اکوسیستم کلی وب سود می‌برد. رشد و توسعه سریع ابزارهای مولد هوش مصنوعی به ناشران وب کمک می کند تا راحت تر و خلاقانه تر از همیشه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. ما متعهد به توسعه هوش مصنوعی مسئولانه، با هدایت اصول هوش مصنوعی و در راستای تعهد خود به حفظ حریم خصوصی مصرف کننده هستیم. با این حال، از ناشران وب نیز شنیده‌ایم که می‌خواهند انتخاب و کنترل بیشتری بر نحوه استفاده از محتوای آنها برای موارد استفاده از هوش مصنوعی در حال ظهور داشته باشند.

امروز Google-Extended را معرفی می‌کنیم، کنترل جدیدی که ناشران وب می‌توانند از آن برای مدیریت کمک به بهبود APIهای تولیدکننده هوش مصنوعی Bard و Vertex، از جمله مدل‌های نسل‌های آینده که این محصولات را تقویت می‌کنند، استفاده کنند. با استفاده از Google-Extended برای کنترل دسترسی به محتوای یک سایت، یک مدیر وب سایت می تواند انتخاب کند که آیا به این مدل های هوش مصنوعی کمک کند تا در طول زمان دقیق تر و توانمندتر شوند یا خیر.

در دسترس قرار دادن کنترل‌های ساده و مقیاس‌پذیر، مانند Google-Extended، از طریق robots.txt، گام مهمی در ارائه شفافیت و کنترل است که ما معتقدیم همه ارائه‌دهندگان مدل‌های هوش مصنوعی باید آن را در دسترس قرار دهند. با این حال، با گسترش برنامه های هوش مصنوعی، ناشران وب با پیچیدگی فزاینده مدیریت استفاده های مختلف در مقیاس مواجه خواهند شد. به همین دلیل است که ما متعهد به تعامل با جوامع وب و هوش مصنوعی هستیم تا رویکردهای قابل خواندن ماشینی اضافی برای انتخاب و کنترل ناشران وب را بررسی کنیم. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری بیشتر به زودی هستیم.

مطالب پیشنهادی  چگونه از هوش مصنوعی مولد برای ایجاد تصاویر و نوشتن اولین پیش نویس ها استفاده کنیم
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور