3 روشی که YouTube از هوش مصنوعی برای بهبود محتوای سلامت استفاده می کند

فناوری هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر پزشکی است – هم برای بیماران و هم برای پزشکان. هوش مصنوعی نه تنها ابزاری قدرتمند برای بهبود نتایج سلامت و پیشرفت تحقیقات پزشکی است، بلکه نویدبخش افزایش کیفیت، کمیت و دسترسی به اطلاعات سلامت است.

خواه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک علامت باشد یا برای ارتباط با یک جامعه در همان سفر تشخیصی، بینندگان در سراسر جهان برای طیف وسیعی از محتوای سلامتی و سلامتی به YouTube می آیند. در طول سال‌ها، محصولاتی مانند قفسه‌های اطلاعات سلامت و داستان‌های شخصی ما، یافتن و شناسایی محتوای بهداشتی با کیفیت بالا را برای افراد آسان‌تر می‌کنند. هدف ما در دسترس قرار دادن اطلاعات بهداشتی با کیفیت بالا است هر کس.

هوش مصنوعی در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از عملکرد این محصولات در مقیاس است، و حتی فرصت های بیشتری برای استفاده از آن برای عمومی کردن سلامت عمومی وجود دارد. در اینجا سه ​​راه وجود دارد که هوش مصنوعی می‌تواند محتوای سلامت معتبر را برجسته‌تر کند، راه‌های آسان‌تری برای اشتراک‌گذاری محتوا به زبان‌های بیشتر ایجاد کند و به سازندگان سلامت کمک کند محتوای جذابی تولید کنند.

بالا بردن محتوای سلامت معتبر

هوش مصنوعی مدت‌هاست که نتایج جستجوی YouTube و پانل‌های Watch Next را تقویت می‌کند و میلیاردها ویدیو را برای سازماندهی و توصیه مرتبط‌ترین محتوا به بینندگان بررسی می‌کند. وقتی صحبت از اطلاعات بهداشتی به میان می‌آید، بسیار مهم‌تر است که سیستم‌های ما محتوا را از منابع معتبر ارتقا دهند.

ما از نزدیک با سازمان‌هایی مانند سازمان بهداشت جهانی، آکادمی ملی پزشکی و خدمات بهداشت ملی همکاری کردیم تا اصولی را برای افزایش منابع معتبر اطلاعات سلامت اجرا کنیم. این اصول در محصولات گنجانده شده‌اند تا افراد منابع معتبر محلی مربوط به اطلاعات بهداشتی را به‌طور برجسته‌تری در نتایج جستجو ببینند و بتوانند برچسب‌های ویدئویی را ببینند تا بدانند آیا محتوا از یک متخصص بهداشتی دارای مجوز یا موسسه معتبر است. در کشورهای منتخب، متخصصان پزشکی می‌توانند برای برچسب سلامت درخواست دهند تا محتوای آنها واجد شرایط باشد تا بخشی از ویژگی‌های سلامت معتبر ما باشد.

شکستن موانع زبان با هوش مصنوعی

به عنوان یک پلتفرم جهانی، باید مطمئن شویم که اطلاعات بهداشتی نیازهای زبانی مردم در سراسر جهان را برآورده می کند. YouTube Health با سازندگان منتخب محتوای سلامت همکاری می‌کند تا ابزار دوبله مبتنی بر هوش مصنوعی به‌نام Aloud را که اخیراً راه‌اندازی شده است، که فرآیند دوبله را آسان‌تر، سریع‌تر و بدون هزینه اضافی برای سازندگان محتوا می‌سازد، همکاری می‌کند. دوبله معمولاً فرآیندی پرهزینه و زمان‌بر است، اما با استفاده از این ابزار، هوش مصنوعی می‌تواند به باز کردن اطلاعات حیاتی سلامتی کمک کند که در غیر این صورت ممکن است در یک زبان واحد وجود داشته باشد.

YouTube Health در کنار پزشکان برای بررسی ترجمه‌ها کار می‌کند و در عین حال اطمینان حاصل می‌کند که سازندگان کنترل نهایی بر ویدیوهای دوبله‌شده‌شان دارند.

توانمندسازی جامعه جهانی سازندگان سلامت

پدیدآورندگان سلامت باید نحوه انتقال دقیق اطلاعات علمی در حال تحول و تقاضا برای در دسترس و جذاب کردن محتوا را به دقت متعادل کنند. در حال حاضر، سازندگان ساعت‌ها را صرف تحقیق، بررسی اطلاعات و تولید اسکریپت‌های مرتبط با موضوعات خاص پزشکی می‌کنند.

پیشرفت‌های اخیر در فناوری‌های هوش مصنوعی مولد، مانند MedLM، مدل تنظیم‌شده پزشکی ما که توسط Google Research توسعه یافته است، می‌تواند به حمایت از سازندگان در فرآیندهای خلاقانه و بازیابی اطلاعات کمک کند. YouTube Health در حال بررسی استفاده مسئولانه از ابزارهای هوش مصنوعی برای کمک به سازندگان برای تولید محتوای سلامت با کیفیت بالا و جذاب است.

ما معتقدیم که اجرای مسئولانه هوش مصنوعی می تواند تأثیر مثبتی بر سلامت و رفاه میلیاردها نفر بگذارد. از طریق استفاده از هوش مصنوعی مولد، می‌توان محتوای سلامتی با کیفیت بالا، جذاب و دقیق را در زبان‌ها و مناطق جغرافیایی به روشی کم‌هزینه و کم‌هزینه مقیاس‌بندی کرد.

در کنار جامعه سازندگان و شرکا، هدف ما این است که به ماموریت خود برای دموکراتیک کردن دسترسی مسئولانه به اطلاعات سلامت برای همه ادامه دهیم.