Rainbow Six Mobile این بازی موفق را برای اندروید و iOS آورده است

Rainbow Six Siege سالهاست که یکی از محبوب ترین بازی های شوتر روی رایانه های شخصی و کنسول ها بوده است و تنها چند ماه پس از عرضه دنباله آن، عنوان جدیدی از این سری در راه است. امروز یوبی سافت فاش کرد که Rainbow Six Mobile برای اندروید و iOS عرضه می شود.

“Rainbow Six Mobile” در حال توسعه در سه سال گذشته، قصد دارد “بهترین بازی تیراندازی تاکتیکی روی موبایل” باشد. شوتر رقابتی دو تیم پنج بازیکنی را در مقابل هم قرار می‌دهد و اکثراً بهترین‌های Siege را برای دستگاه‌های تلفن همراه تطبیق می‌دهد. یوبی سافت توضیح می دهد:

در حالی که بازی اصلی، شخصیت ها و نقشه ها ممکن است شباهت هایی با Siege داشته باشند، ما همه چیز را از ابتدا با در نظر گرفتن قابلیت استفاده از موبایل بازسازی کرده ایم. ما برای تطبیق تجربه Siege برای دستگاه های تلفن همراه، کار زیادی را انجام داده ایم. این شامل یک سیستم کنترل بازی کاملاً جدید است که به طور خاص برای موبایل و بهینه سازی گسترده رابط کاربری و نمایش بصری درون بازی توسعه یافته است.


به روز رسانی 8/5: از آگوست ۲۰۲۲، یوبی‌سافت پیش‌ثبت‌نام را برای Rainbox Six Mobile در اندروید باز کرده است. از طریق فروشگاه Google Play، بازیکنان می توانند ثبت نام کنند تا از لحظه عرضه بازی مطلع شوند، اما Rainbow Six Mobile همچنان برای اولین بار در یک نسخه بتا بسته «پاییز امسال» عرضه خواهد شد.


یوبی‌سافت می‌گوید که آزمایش‌های زنده با بازیکنان واقعی در «هفته‌های آینده» با ثبت‌نام برای اولین آلفای بسته از هم اکنون آغاز می‌شود. تاریخ مشخصی در مورد زمان عرضه رسمی Rainbow Six Mobile برای اندروید و iOS وجود ندارد، اما Ubisoft یک تریلر کامل منتشر کرد.

هر دو Rainbow Six Siege و Rainbow Six Extraction برای پخش در اندروید و iOS از طریق Google Stadia، Nvidia GeForce Now، Xbox Game Pass Ultimate و Amazon Luna در دسترس هستند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: