بولتن برچسب: Q4 2023

این بولتن شامل کمپین های عملیات نفوذ هماهنگ است که در سه ماهه چهارم 2023 بر روی پلت فرم های ما خاتمه یافته است. آخرین بار در 15 دسامبر 2023 به روز شده است.

اکتبر

 • ما 8 کانال یوتیوب را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ایران متوقف کردیم. این کمپین محتوایی را به زبان های هندی و عربی با روایت های ضد اسرائیلی به اشتراک می گذاشت.
 • ما 14 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ایران، خاتمه دادیم. این کمپین محتوایی به زبان هندی و عربی را به اشتراک می گذاشت که از دولت ایران حمایت می کرد.
 • ما 355 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه پایان دادیم. این کمپین با یک شرکت مشاوره روسی مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می گذاشت که از روسیه حمایت می کرد و از اوکراین و غرب انتقاد می کرد.
 • ما 13 کانال YouTube و 1 وبلاگ Blogger را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه، خاتمه دادیم. این کمپین محتوایی به زبان انگلیسی را به اشتراک می گذاشت که انتقادی از اوکراین و غرب بود.
 • ما 6 کانال YouTube و 1 حساب Ads را فسخ کردیم و 4 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه مسدود کردیم. این کمپین با رسانه های دولتی مرتبط بود و محتوایی به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، اسپانیایی و لهستانی را به اشتراک می گذاشت که از روسیه حمایت می کرد.
 • ما 57 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه متوقف کردیم. این کمپین محتوایی به زبان های روسی، آذربایجانی و ترکی را به اشتراک می گذاشت که حامی منافع آذربایجان در منطقه قره باغ کوهستانی و منتقد روسیه و ارمنستان بود.
 • ما 41 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با اوکراین خاتمه دادیم. این کمپین به منطقه دونباس در شرق اوکراین مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می‌گذاشت که حامی روسیه و منتقد غرب بود.
 • ما 90 کانال یوتیوب را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با آذربایجان خاتمه دادیم. این کمپین محتوایی به زبان آذربایجانی را به اشتراک می گذاشت که حامی آذربایجان و منتقد ارمنستان و منتقدان دولت آذربایجان بود.
 • ما 21 کانال YouTube را فسخ کردیم و 8 حساب AdSense را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با اتیوپی غیرفعال کردیم. این کمپین محتوایی به زبان آمهری مرتبط با موضوعات سیاسی در اتیوپی را به اشتراک می گذاشت.
 • ما 40 کانال YouTube را خاتمه دادیم و 1 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با سودان مسدود کردیم. این کمپین محتوایی به زبان عربی درباره اخبار و سیاست سودان به اشتراک می گذاشت.
 • ما 317 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ترکیه، خاتمه دادیم. این کمپین محتوایی را به زبان ترکی به اشتراک می گذاشت که از یک حزب سیاسی ترکیه حمایت می کرد.
 • ما 3785 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات جاری خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با جمهوری خلق چین (PRC) خاتمه دادیم. این شبکه غیر معتبر هماهنگ بیشتر محتوای هرزنامه را به زبان چینی درباره موسیقی، سرگرمی و سبک زندگی بارگذاری می‌کرد. یک زیرمجموعه بسیار کوچک محتوایی را به زبان چینی و انگلیسی در مورد چین و امور خارجی ایالات متحده بارگذاری کرد. این یافته ها با گزارش های قبلی ما مطابقت دارد.