گوگل راه های بیشتری برای تعمیر گوشی های پیکسل اعلام می کند

چه نیاز به تعمیر گوشی خود توسط یک متخصص داشته باشید، چه ترجیح می دهید خودتان این کار را انجام دهید، گزینه هایی برای شما وجود دارد. ما با ارائه دهندگان تعمیرات مستقل، مانند uBreakiFix، همکاری می کنیم تا بیش از 700 مکان را در سراسر ایالات متحده ارائه دهیم که می توانید از آنها پشتیبانی دریافت کنید، چه در گارانتی باشید و چه خارج از آن. اگر قطعات تعویضی در دسترس باشد، اکثر مردم می توانند گوشی خود را در عرض 2 تا 4 ساعت تعمیر و بازگردانند. و ما می خواهیم که این تا حد ممکن راحت باشد تا با روز شما مناسب باشد. بیش از 80 درصد از افرادی که دستگاه Pixel دارند در 10 تا 20 مایلی مرکز تعمیر مجاز هستند.

شراکت تعمیر ما با iFixit به کسب و کارهای کوچک و تعمیرکاران محلی این امکان را داده است که با داشتن فرآیندهای مقیاس پذیر که آنها را قادر می سازد تا کار تعمیر خود را به نحو احسن انجام دهند، شکوفا و رشد کنند. ما در حال حاضر علاوه بر گزینه‌های تعمیر راهنما و پستی، منابعی را که برای انجام تعمیرات نیاز دارند، در اختیار همه تعمیرکاران اعم از DIY یا حرفه‌ای قرار می‌دهیم. علاوه بر قطعات یدکی اصلی iFixit، تجهیزات و ابزار تعمیرات هم اکنون از خدمات جهانی شیفت در دسترس هستند. ما متعهد به بهبود مستمر قابلیت تعمیر دستگاه برای کاهش نیاز به وسایل و ابزار و افزایش دسترسی به تعمیر برای صاحبان مشاغل کوچک و مشتریان هستیم.

ما در تلاش هستیم تا همه را با گزینه های تعمیر بیشتری برای افزایش طول عمر محصولاتی که در زندگی روزمره ما بسیار مهم هستند، توانمند کنیم. و ما به سرمایه گذاری در پایداری، طول عمر محصول و تعمیر ادامه خواهیم داد تا بهترین تجربه ممکن را برای شما به ارمغان بیاوریم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور