چه مدت طول می کشد تا رتبه اول گوگل را کسب کنید؟

آخرین به روز رسانی در 3 آگوست 2022.

در این ویدیو، من نظرات خود را در مورد اینکه چقدر طول می کشد تا رتبه اول در گوگل (در صفحه اول گوگل) را کسب کنید، به اشتراک می گذارم.

چقدر زمان نیاز دارید تا وب سایت خود را در رتبه اول گوگل قرار دهید؟ آیا رتبه بندی در صفحه اول بعد از چند روز یا چند هفته امکان پذیر است؟ چه زمانی امکان رتبه اول وجود ندارد؟

ویدیوی من را در زیر تماشا کنید و یادداشت های من را بررسی کنید تا یاد بگیرید!

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

چه مدت طول می کشد تا رتبه اول گوگل را کسب کنید؟ [Video]

در اینجا ویدیوی من است که در آن نظرات خود را در مورد رتبه بندی در صفحه اول گوگل توضیح می دهم.

نکات کلیدی در رتبه بندی در صفحه اول گوگل

  • شما می توانید در صفحه اول گوگل به راحتی و خیلی سریع به دلیل رقابت کم جستجو شده برای کلمات کلیدی یا ترکیب کلمات کلیدی طولانی (مثل تقریباً کل جملات از محتوای شما) رتبه بندی کنید.
  • کلمات کلیدی دم بلند “صفر” زمانی که به درستی هدف گذاری شوند می توانند سایت شما را نسبتاً سریع در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دهند.
  • استراتژی سئو من با سری سوالات متداول سئو دقیقاً همین است. من کلمات کلیدی سوال طولانی را هدف قرار می دهم که – با توجه به ابزارهای SEO – حجم جستجوی کمی دارند یا اصلاً حجم جستجو ندارند.
  • حقیقت در مورد کلمات کلیدی با حجم صفر این است که آنها مقداری حجم ماهانه دارند و وقتی آنها را به درستی هدف قرار دهید صفحه شما برای این کلمه کلیدی خاص و تغییرات متعدد آن رتبه بندی می شود که در واقع می تواند ترافیک زیادی را به وب سایت شما وارد کند.
  • مهم نیست که یک کلمه کلیدی چقدر آسان و غیررقابتی باشد، اگر صفحه شما به سوال کاربر پاسخ ندهد (با هدف جستجوی پرس و جو مطابقت نداشته باشد)، در صفحه یک گوگل رتبه نخواهید داشت.
  • به همین دلیل است که هنگام انتخاب کلمات کلیدی مورد نظر، همیشه هدف جستجوی آنها را در نظر بگیرید و تمام تلاش خود را برای پاسخگویی کامل به سؤال کاربران خود انجام دهید.

مقالات دیگر من در مورد سئو و پیشرفت سئو را بررسی کنید

من قبلاً مقالات زیادی در مورد سئو، یادگیری سئو و دستیابی به نتایج با سئو نوشته ام.

مقالات زیر را بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ با خیال راحت آن را ارسال کنید [email protected]. با تشکر!

را سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید: